Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Nexen WINGUARD SPORT

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Nexen
Sezóna:
Zimné
Počet:
60 / ks
Kúpiť
4,0
Hodnotenie: Dobrá 11110 190 názorov

Nexen WINGUARD SPORT popis

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Nexen WINGUARD SPORT je zimná pneumatika s asymetrickým dezénom. Stabilita, spoľahlivosť a dokonalá priľnavosť – takými slovami možno opísať pneumatiku Nexen WINGUARD SPORT. Tento model je najlepším riešením pre každodennú jazdu. Vďaka tomu, že pneumatika má asymetrický dezén, ktorý sa skladá z dvoch nezávislých častí sa model dokonale osvedčil pri jazde na suchej ako aj mokrej vozovke. Pneumatika je charakteristická rovnomerným rozložením tlaku výsledkom čoho je pomalé a rovnomerné opotrebovanie dezénu a za tým ide aj dlhšia doba prevádzkovania. Vďaka modernej zmesi prostredníctvom ktorej získala odolnosť voči mechanickému poškodeniu, napr. vjazd na obrubník. Zmes je odolná voči extrémnym teplotám a tak Nexen WINGUARD SPORT nestráca elasticitu ani pri veľkých mrazoch. Má to vplyv aj na väčšiu priľnavosť a stabilitu jazdu rovnako ako na rovnom povrchu ale i pri zákrutách a nečakaných manévroch. Zásluhou zníženého valivého odporu sa podarilo zredukovať spotrebu paliva. Výsledkom toho je že pneumatika Nexen WINGUARD SPORT je ekonomická pneumatika nielen pri jej nákupe ako aj pri používaní. Model splní očakávania všetkých vodičov, ktorí chcú optimálne výkony a bezpečnú jazdu a oceňujú komfort a spoľahlivosť v každej situácii.

Nexen je známa firma, ktorá sa môže pochváliť viac ako 60 ročnou tradíciou produkcie. Značka sa špecializuje na produkciu ekonomických pneumatík za rozumnú cenu s vyrovnanými parametrami, ktoré sú za rozumnú cenu s vyrovnanými parametrami. Mnoho vodičov uznáva tento model ako najlepší v tejto triede. Pneumatiky Nexen sú dostupné na trhu vo viac než 120 krajinách sveta.

Nexen WINGUARD SPORT recenzia

Celkové hodnotenie: 4,0 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 190 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111800 3,8
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 11110 4,0
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 11110 4,0

190 osôb ohodnotilo

 • 5 38 osôb
 • 4 120 osôb
 • 3 25 osôb
 • 2 6 osôb
 • 1 1 osôb

92% užívateľov odporúča túto pneumatiku

92%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3147 dni. V tom čase sme získali 190 názorov.
Naši klienti spolu prešli 1576000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: vzhľad pneumatiky.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Robert

  Rozmer: 225/50 R17

  Hodnotenie: 5,0 11111
  Ahoj, ja som šokovaný, pretože som čítal o tejto spoločnosti od podmanil si USA a Austrálii trhoch, a je náročné trhy. Hciałem koniec čínske pneumatiky alebo Debica, pretože už mal okrem toho samozrejme Frigo 1, ktorý bol najlepší zimné výprask pneumatiky na hlavu všetky drahé značkové Continentale a Michelin uzávierky, ale späť k téme kórejských pneumatík - Nexen je veľmi jemná, ale dobre vyvážená pneumatík. Vulkanizačné prekvapilo jednoduché vyvazeni, usmial sa na automobile, ku ktorému je pripojený. Myslím, že si myslel, drivin "BMW, a to nemôže dovoliť na pneumatiky, ale robím 1000 km mesačne a hlavne v meste, tak prečo mi drahý, a som čítal recenzie na rôznych fórach, vrátane BMW a všetci sme to páčilo tiež. Sú tiché, pekne držať na mokré a suché, sneh a topiacom sneh sú tiež veľmi dobré. Vlastne som si nevšimol žiadne nedostatky či nedostatky pneumatík Preto my veľmi dobré pre cenu a kvalitu výrobku. Chcel by som odporučiť, aby tých, ktorí hľadajú dobré pneumatiky a dobrú cenu.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Kia109

  Rozmer: 225/45 R17

  Hodnotenie: 4,2 111120
  Mal som zmiešané pocity pri nákupe pneumatík Nexen WINGUARD SPORT vedel som o nich, že majú dobrú povesť v USA a sú to prvé pneumatiky pre autá KIA a Hyundai. Po prvej jazde na nich som nemohol uveriť, že zimné pneumatiky môžu byť tak tiché. A to ticho ani nebolo na úkor priľnavosti na snehu, čakal som na chvilku kedy to budem moct otestovat. Akonáhle sneh napadal hneď som zamieril do oblasti, kde bol sneh až k nárazníku. Pneumatiky Nexen WINGUARD SPORT dobre všetko zvládli. Vo výsledku: tichá jazda a to aj pri vysokých rýchlostiach. 2 Veľmi dobrá trakcia a ovládateľnosť na suchej, mokrej alebo zasneženej vozovke. 3. V oblasti so silnou vrstvou snehu úplne hravo zvladnuté. 4 prekvapivo krátke a rovnaké brzdenie za všetkých podmienok a to aj pri vysokých rýchlostiach. Guma pre vašu peňaženku...Alternatíva k drahým pneumatikám popredných výrobcov. Vrelo odporúčam!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 4 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: ARTI

  Rozmer: 245/45 R18

  Hodnotenie: 4,2 111120
  Ja používam letných pneumatík Nexen, a ukázalo sa, že sú celkom slušné. Rozhodol som sa vyskúšať aj zimné pneumatiky. Ukázalo sa, že pneumatiky naozaj dobrú kvalitu. Oni darilo v snehu, roztápajúceho sa snehu a za mokra. So stratou priľnavosti, je toto: ak máte silné auto a depniecie na začiatku tohto diela, kým systém je mierne každý "turn". Ale. Preto v zime behúňa? Presťahovala som sa, pretože za normálnych okolností žiadna svetla nesvieti. brzdenie aj na dobrej úrovni. ABS je posledná možnosť. otočí pod kontrolou. Všeobecne nie je blázon, takže auto použiť normálne obyčajnú jazdu. Na diaľnici to bolo v poriadku. Mimo mesto dal radu na zasnežených cestách. Pre tento druh peňazí, polovičnú cenu predchádzajúce nevidí rozdiel (predchádzajúci Pirelli Sottozero) tak, ako je v tejto reklame ..... Nebojte sa, že sa jedná o vápno. v aute splní.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Patrik44

  Rozmer: 215/45 R17

  Hodnotenie: 3,9 111900
  Úprimne povedané čudujem sa, že táto pneumatika mi bola ponúknutá ako alternatíva k mojim starým, ako náhrada k nim bola teda drahá pre mňa. Ale jazda s nimi nie je zlá som spokojný...jazdia slušne po roztopenom snehu aj úplne hladkom. Jazdím po meste a niekedy aj mimo mesto a mám rovnaký pocit, preto úprimne povedané, nevidím zmysel kupovať niečo drahšie. Po prejdení takmer 8000 km nie je vidieť opotrebovanie. Na suchom asfalte je jazda na pneumatikach Nexen WINGUARD SPORT je veľmi pohodlné, pretože máte pocit ľahkého prúdenia asfaltom, ale pocit kontroly zostáva na dobrej úrovni, abs nereaguje ani na silnejšie brzdenie, čo som mal v prípade predchádzajúcej pneumatiky Michelin, nie zlé odvodnenie...Zhrniem to: Nexen WINGUARD SPORT odporúčam pre tých, ktorí nepozerajú moc na cenu, ale nič zlé o nich nemôžem napísať.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Matus22

  Rozmer: 245/45 R19

  Hodnotenie: 4,0 11110
  Dobrý deň všetkým, kto mal podobnú dilemu pri výbere pneumatík. Cena alebo kvalita (značka)? Dlho som nerozmýšľal pretoze sezona uz bola za chrbtom a bolo potrebne konecne vybrat nejaky komplet. Vybral som si Nexen WINGUARD SPORT. Neľutujem, že som sa tak rozhodol, sú tiché, žiadne problémy s vyvažovaním úplne pohodlie, opotrebovanie porovnateľné s prémiovou pneumatikou. Vynikajúca priľnavosť na suchu pri rýchlostiach až 100 km /h nadalej ticha, potom 120-200 km /h ... prekvapivé ticho ďalej pokojné a skvela priľnavosť,skvele ostre zakruty. Snehom pokryté hory, zľadovatele miesta a pneumatiky smelo šli vpred, to isté dole z kopca. Nevšimol som si aquaplanning, takže ak ste zvedaví čo si vybrať? Chcel by som odporučiť s čistým svedomím Nexen WINGUARD SPORT.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 2 Nie 1

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Nexen WINGUARD SPORT

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
225/40 R18 92 V 101 Kúpiť
225/45 R17 94 V 79 Kúpiť
195/45 R16 84 H 60 Kúpiť
205/40 R17 84 V 72 Kúpiť
205/45 R17 88 V 89 Kúpiť
205/50 R17 93 V 84 Kúpiť
205/60 R15 91 H 119 Kúpiť
215/40 R17 87 V 79 Kúpiť
215/40 R18 89 V 149 Kúpiť
215/45 R17 91 V 90 Kúpiť

Počet položiek na stránku: