Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Nexen N'Fera SU1

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Nexen
Sezóna:
Letné
Počet:
55 / ks
Kúpiť
4,2
Hodnotenie: Dobrá 111120 60 názorov

Nexen N'Fera SU1 popis

Trvanlivosť, spoľahlivosť a dobré správanie na všetkých druhoch povrchu sú len niektoré z výhod pneumatík Nexen N'Fera SU1. Model je vybavený symetrickým behúňom, ktorý sa veľmi dobre správa na suchých aj mokrých povrchoch. Optimalizované drážky rýchlo odvádzajú vodu z pod predných pneumatík a súčasne zabezpečuje efektívne osušovanie behúňa. Pozitívne vplýva na zníženie rizika aquaplaningu a udržanie správnej priľnavosti a jazdnej stability.


Nexen NFera SU1

Model bol vyrobený na báze moderných kaučukovej zmesi, ktorá je obohatená oxidom kremičitým. To poskytuje zodpovedajúcu flexibilitu bez ohľadu na prevládajúcu teplotu. Tým sa zvyšuje kontaktná plocha behúňa od cesty a to sa poskytuje väčšiu stabilitu a istotu riadenia. Nexen N'Fera SU1 sa vyznačuje optimálnym rozložením tlaku pôsobiaceho na model. V dôsledku toho sa behúň stiera pomaly a rovnomerne a to Vám umožní využiť plný výkon pneumatiky počas používania bez obáv o zhoršenie jazdného komfortu a bezpečnosti. Vďaka optimalizovanému behúňu bola skrátená brzdná dráha a tiež lepšia spolupráca kolies s pneumatikami. To sa premieta na väčšiu presnosť riadenia a udržiavanie optimálnej ovládateľnosti. Pneumatika tiež poskytuje akustický komfort vďaka špeciálne upravenému dezénu, ktorý potláča hluk vznikajúci pri práci pneumatík a jazda sa tak stáva pokojnou a príjemnou. Nexen N'Fera SU1 je dobrým riešením pre vodičov, ktorí hľadajú odolné a spoľahlivé a osvedčia sa na všetkých druhoch povrchu.


Logo nexen

Nexen je spoločnosť, ktorá na trh dodáva pneumatiky v ekonomickej triede. Vyznačujú sa tým, že nie sú na ich prevádzku veľké náklady dobrou a vyrovnaným výkonom bez ohľadu na počasie. Mnoho vodičov po celom svete ich považuje za jedny z najlepších vo svojej cenovej kategórii. Meno firmy pochádza z kombinácie slov next ("ďalší") a century ("vek").

Nexen N'Fera SU1 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,2 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 60 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 11110 4,0
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111110 4,1
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111120 4,2

60 osôb ohodnotilo

 • 5 26 osôb
 • 4 26 osôb
 • 3 3 osôb
 • 2 2 osôb
 • 1 3 osôb

88% užívateľov odporúča túto pneumatiku

88%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 2302 dni. V tom čase sme získali 60 názorov.
Naši klienti spolu prešli 515000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK Používateľ: BBB
  Hodnotenie: 4,6 111160

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  5 Osôb 0 Osôb

  Úprimne povediac, som v šoku. Predtým som jazdil na pneumatikách Continental, ale rozhodol som sa si kúpiť dačo lacnejšie. Výskúšal som pneu Nexen N'Fera SU1 a musím povedať, že som si naozaj nevšimol žiadny rozdiel medzi týmito pneu a pneumatikami značkových výrobcov. Nemal som žiadne problémy na suchej, alebo mokrej vozovke, auto sa riadi naozaj výborné. Pri jazde s vysokou rýchlosťou nezažil som žiadne vibrácie volantu. Po prejdení celej sezóny dezén vyzerá ako nový. Ak máte auto so stredným výkonom motora, tieto pneu sú pre Vás naozaj ideálne.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Anton
  Hodnotenie: 4,3 111130

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  5 Osôb 3 Osoby

  Hľadal som pneumatiky v rozmere 225/ 45R18, ktoré by neboli príliš drahé, a pritom by poskytovali bazpečnú jazdu v letnom období. Našiel som pneumatiky Nexen N'Fera SU1, ktoré sú prvotriednym produktom spoločnosti NEXEN. Nemecké testy AutoBild potvrdili, že sú to naozaj kvalitné pneumatiky. Predovšetkým sú tiché, a tým zabezpečujú vysoký jazdný komfort. Prešiel som na nich už 1500 kilometrov, a musím povedať, že sa osvedčili. Auto sa správa dobre aj pri vysokej rýchlosti a v zákrutách. Navyše pneu sa osvedčili aj na mokrej vozovke.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Martin
  Hodnotenie: 4,2 111120

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  5 Osôb 0 Osôb

  Som pozitívne prekvapený. Pneu Nexen N'Fera SU1 sú lacné, a pritom kvalitné. Predovšetkým poskytujú dobru priľnavosť. Podľa mňa sú ale príliš tvrde, ale možno tento pocit vyplýva z toho, že pneu sú zosilnené. Jazdím BMW so zadným pohonom, a musím povedať, že som s týmito pneu veľmi spokojný, a to hlavne preto, lebo doposiaľ som si nevšimol znaky opotrebenia týchto gum. Jednoducho pneumatiky stoja za tie peniaze, a tým padom môžem ich úprimne odporučiť.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Willy
  Hodnotenie: 3,6 111600

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  5 Osôb 0 Osôb

  Pneumatiky Nexen N'Fera SU1 som si kúpil nedávno, a preto neviem zhodnotiť ich životnosť. Čo sa týka jazdného komfortu, nemám výhrady, hoci predpokladám, že by mohli byť príliš mäkké pre vodičov, ktorí majú radi agresivnú jazdu. Pneu sa osvedčvili na suchu a mokru. Navyše sú veľmi tiché. Predtým som mal pneu Dunlop Sport 9000 a musím povedať, že boli naozaj hlučné. Podľa mňa nemá zmysel kúpovať drahé, značkové pneumatiky.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Lubos
  Hodnotenie: 4,9 111190

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  2 Osoby 3 Osoby

  Nexen N'Fera SU1 sú veľmi dobré pneumatiky, ktoré zabezpečujú dobrú trakciu na mokrej i suchej vozovke. Navyše sú tiché a majú nízky valivý odpor. Jazdím hlavne v meste, a práve preto som si kúpil zosilnené pneu. Doteraz som si nevšimol akekoľvek znaky opotrebenia. Tieto pneumatiky sú naozaj kvalitné, môžem ich len odporučiť.

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Nexen N'Fera SU1

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
205/55 R16 94 V 55 Kúpiť
205/55 R16 91 W 57 Kúpiť
225/40 R18 92 Y 82 Kúpiť
225/45 R17 91 Y 61 Kúpiť
195/65 R15 91 H 46 Kúpiť
245/40 R18 97 Y 85 Kúpiť
185/50 R16 81 V 56 Kúpiť
185/55 R16 83 V 56 Kúpiť
195/45 R15 78 W 51 Kúpiť
195/65 R15 91 H 45 Kúpiť

Počet položiek na stránku: