Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Goodyear
Sezóna:
Letné
Počet:
88 / ks
Kúpiť
4,5
Hodnotenie: Hodná odporúčania 111150 172 názorov

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 popis

Jedným z najväčších výrobcov pneumatík na svete je aj koncern Goodyear. Vznikla v roku 1988 v Amerike. Má svoje výrobné závody na 6 kontinentoch. Zahŕňa značky ako je Dunlop, Sava, Fulda či Debica. Je známa aj tým, že v každom ročnom období ponúka celoročné pneumatiky s veľmi dobrými vlastnosťami.


Pneumatika Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 je vylepšeným nástupcom pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric , ktorú odporúčajú prestížni výrobcovia automobilov ako je Porsche , Maserati , Corvette a Ferrari . Je vysoko výkonná letná pneumatika, ktorá je určená pre automobily s vysokým výkonom, športové kupé a sedany. Je vysoko odolná a hospodárna. Má moderný a štýlový vzhľad, ktorý doplní Vaše vozidlo. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa chcú cítiť bezpečne a pohodlne aj pri vysokých rýchlostiach. Je novinkou pre letnú sezónu 2011.


Pneumatika Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 prináša technológiu aktívneho zatáčania ActiveCornegrip. Pri použití tejto technológie má pneumatika kratšiu brzdnú dráhu na mokrých aj suchých vozovkách. Zaisťuje rovnomerné rozloženie tlaku, dobrú priľnavosť a menšie opotrebenie pneumatík. Vďaka špeciálnej zmesi vytvorenej z pružných tenkých polymérnych zmesí má pneumatika Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 väčšiu kontaktnú plochu s vozovkou, vďaka čomu je možné vozidlo zastaviť v kratšom časovom intervale.. Zmes je veľmi šetrná k životnému prostrediu a je obohatená oxidom kremičitým. Optimalizovaný tvar a usporiadanie behúňa zodpovedá za vynikajúcu odolnosť voči aquaplaningu a zníženie hladiny hluku.


Pneumatika Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 znižuje náklady na palivo a emisie CO2. Pri testoch hodnotenia získala známku dobrá až veľmi dobrá a bola označená za odporúčanú. Tiež bola vybraná ako pneumatika dodávaná z výroby s novým automobilom Mercedes- Benz CLS.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,5 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 172 názorov

hodná odporúčania
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111130 4,3
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111130 4,3
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111160 4,6

172 osôb ohodnotilo

 • 5 100 osôb
 • 4 65 osôb
 • 3 6 osôb
 • 2 0 osôb
 • 1 1 osôb

95% užívateľov odporúča túto pneumatiku

95%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3692 dni. V tom čase sme získali 172 názorov.
Naši klienti spolu prešli 1733000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne mimo mesta.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK Používateľ: hansman
  Hodnotenie: 4,8 111180

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Gumy Goodyear Goodyear Eagle F1 som si kúpil už niekoľkýkrát a vždy som bol s týmito pneumatkami spokojný. Práve preto som sa rozhodol, že zase zvolím Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2. Doteraz som mal menšie auto, ale minule som si kúpil auto s väčším motorom (420 k). Práve preto som si chcel kúpiť gumy inej značky, ale napokon, po analýze názorov zákazníkov a jazdných parametroch pneumatík som znova vybral Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2, a ukázalo sa, že to bola správna voľba. Tieto pneumatiky sú jednoducho vynikajúce. Pre mňa prioritou je bezpečnosť pri rýchlej jazde, čiže predovštekým dobrá priľnavosť pri brzdení. Existuje viacero pneumatík, ktoré majú veľmi dobru trakciu. Čo sa týka gum Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2, tieto pneumatiky sa správajú vynikajúco pri rýchlom prekonávaní zákrut, najmä na mokrých vozovkách. Auto sa nedostáva do šmyku. Rovné cesty sú pre rýchle autá, kľukaté - pre pneumatiky Goodyear. Priľnavosť je jednoducho perfektná. Odporúčam tieto gumy aj na normálnu každodennú jazdu, dobre amortizujú nerovnosti. Ochrana ráfiku garantuje bezpečné parkovanie pri chodníku.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Bohaty
  Hodnotenie: 4,3 111130

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Pneumatiky namontované na BMW E39 530D 193KM, predné 235/45/R17, zadné 255/40/R17. Vodiči, ktorí čítajú tieto recenzie, väčšinou hľadajú úspory, premýšľajúc či sa oplatí kúpiť pneumatiky triedy premium alebo možno strednú triedu s podobným výkonom. No, stojí kúpiť si tieto pneumatiky... ale... Kvôli ich rýchlemu opotrebeniu neodporúčam ľuďom, ktorí sa chcú predviesť a ukázať svojim známym fajn pneumatiky, pretože po dvoch sezónach alebo po okolo 40 000 km spotreba je značná. Všeobecne pneumatiky držia dobre v zákrutách. Brzdenie na suchej vozovke ani nesúdim, pretože aj ekonomická trieda má slušný výkon. Na mokrom povrchu pneumatiky sú vynikajúce. Napriek značnej šírce pláva tak minimálne, že nemá ani stupnicu na opísanie toho. Pri jazde s deťmi, bezpečnosť je pre mňa prioritou, niekoľko eur viac neni pre mňa problémom v náhlej náhode napr. núdzového brzdenia, pretože musíme sa pozerať na extrémne situácie, ktoré sa vyskytujú pomerne zriedkavo, ale však vyskutuju... A čo potom??? Ta o niekoľko metrov kratšia brzdná dráha má obrovský význam. AMEN
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Rob
  Hodnotenie: 4,3 111130

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  1 Osoba 0 Osôb

  Pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 sú tiché, majú dobré jazdné vlastnosti, auto vynikajúco brzdí na suchu. V porovnaní s Yokohama Advan Sport sú skvelé. Čo sa týka opotrebenia, neviem ich objektívne zhodnotiť, lebo som ešte neprešiel veľa kilometrov. Určite by som nedoporučoval pneu Yokohama, tieto gumy sa opotrebovali po prejdení 20 tisíc kilometrov, predtým som mal gumy Brigston Potenza, a tie vydržali až 30 tisíc kilometrov, navyše mali menšiu hĺbku dezénu. Všeobecne platí, že čím väčšia a drahšia je pneumatika, tým menej vydrží, 18 palcové gumy ani zďaleka nevydržia 50, alebo 60 tisíc kilometrov (toľko kilometrov vydržali 15 palcové pneu). Čo sa týka pneu Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2, môžem ich úprimne odporučiť.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Matus Kolar
  Hodnotenie: 4,5 111150

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Toto je druhýkrát, kedy som si kúpil tieto pneumatiky, ale prvýkrát pre moju Astru. Prvá sada bola pre moje predchádzajúce auto, 2-dverovou Hondu Civic typ S (priemer 17). Na Honde, to boli jediné pneumatiky, ktoré som kedykoliv mal, a boli dobré tak na suchom ako aj na mokrom povrchu. Všetky ostatné pneumatiky, ktoré som vyskúšal, boli v porovnaní s Goodyear, v jednom alebo druhom parametri, horšie. Kúpil som si tie isté pneumatiky pre Astru na základe toho, ako dobré sa správali na Honde Civic. Nie som sklamaný. Urobil som už na nich 14000 km a musím povedať, že sú skvelé všade, zvlášť na mokrom povrchu. Na suchom sa vozidlo ovláda ako po koľajniciach. Ak nabudúce budem potrebovať pneumatiky, isto kúpim zas Goodyear.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Fiat Bravo
  Hodnotenie: 4,8 111180

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Mám Fiata Bravo II, a musím povedať, že gumy Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 sa v mojom prípade osvedčili. Pokiaľ ide o hlučnosť, pneu sú veľmi tiché, skoro nepočuteľné, a to bez ohľadu na rýchlosť. Mám pocit, že vozidlo ide niekoľko centimetrov nad asfaltom. Priľnavosť pri brzdení a zatáčaní pri normálnej a trochu dynamickejšiej jazde je vynikajúca. Nízky valivý odpor. Navyše pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 sú šetrné, auto na trase spotrebovalo menej ako 5L / 100 km. Gumy skvelé amortizujú nerovností. Pri jazde v intenzívnom daždi perfektné odvádzajú vodu, čo je počuteľné. Isté gumy nie sú najlacnejšie, ale podľa mňa investícia sa oplatí. Auto sa riadi perfektné, pneu zabezpečujú komfortnú jazdu.

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Počet položiek na stránku:

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 test

2018 test Auto Bild Sportcars s rozmerom: 245/30 R20 2. miesto hodnotenie: vzorná
test Auto Bild Sportcars s rozmerom: 255/35 R19 3. miesto hodnotenie: vzorná
test Auto Zeitung s rozmerom: 225/40 R18 1. miesto hodnotenie: vítěz testu
test Sport Auto s rozmerom: 225/40 R18 3. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný