Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Zeetex

Hodnotenie výrobcu
4,0
  11110
na základe 2763 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Pomoc

Zobraziť vysvetlivky pre parametre vyhľadávania

Značka pneumatík Zeetex je na trhu už viac ako 30 rokov. Zeetex vyrába pneumatiky, ktorých výrobné procesy prebiehajú prevažne v Ázii, najmä v Indonézii, Indii a Číne. Vďaka tomu môžete mať pneumatiky Zeetex za mimoriadne výhodné ceny. <

Zeetex svoje výrobky exportuje až do 85 svetových krajín. Značka ponúka širokú škálu pneumatík - od osobných automobilov, cez SUV, „štvorkolky” až po nákladné automobily.

Na návrhy pneumatík Zeetex dohliadali aj špecialisti spolupracujúci s priekopníkmi v gumárenskom priemysle, ktorí sa podelili o svoje know-how. Z hľadiska palivovej efektívnosti sa Zeetex umiestňuje na popredných miestach v rebríčkoch pneumatík, čo svedčí o ekologických procesoch a zmýšľaní spoločnosti.

Vyberte si z našej ponuky a staňte sa súčasťou značky Zeetex. Doprajte si tak unikátny komfort z jazdy pri extrémne výhodnej cene.

Hodnotenia pneumatík Zeetex od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Zeetex. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Lukinos 4,2 111150

  Zeetex HP1000 225/45 R17

  Takže áno, Zetexy testované na Lagune II. Veľmi som sa bál hluku a automobilového hluku a viac ako 150 km / h. A tak som hľadal pneumatiky na 17 "225/45 ráfikoch, používané, značkové - všetky, avšak v dobrom stave.Pneumatiky stáli minimálne 150 až 200 PLN za kus (olx, allegro atď.) ... logicky myslel som nazývali sa moji priatelia a normálni protivníci a pýtam sa, aké zlé skúsenosti majú s čínskou výmenou, okrem iného so značkou Zeetex Zdá sa, že nemajú zlé skúsenosti! Tak som si objednal 4 ks pneumatík 225/45 R17 a som veľmi šťastný V prvom rade sú NOVÉ A NA ZÁRUKU! Po druhé, jazdiť A1 do Českej republiky po celú dobu 140 km / h plnú jazdnú kultúru a plnú kontrolu nad traťou.Traha, Viac > ktorú môj otec robí trochu pomalšie za 3 hodiny (po štvrtý deň - epizóda z Českej republiky do Częstochowy), prakticky zastavila "záplava", pretože nebolo možné ísť, a Zeetex , hoci pomalšia veľa, ale plná kultúra jazdy a plná kontrola nad autom.Tak som veľmi šťastný, že som si vzal cha nce a tieto pneumatiky kúpili.
 • Michał Ditczyk 4,4 111150

  Zeetex ZT1000 185/65 R14

  Pneumatiky sú naozaj v pohode, predtým som kúpil za drahé alfa 159 17 zetexy xl leto, tj zosilnené, 750 s prepravou, urobil som asi 30 tisíc na nich. Sotva používané, pri rýchlosti 200 km / h sú ticho, brzdia dobre na mokrej vozovke, aj keď bol sneh, takisto som ich išiel na chvíľu a nebolo žiadne tragédie. Určite to odporúčam, nie je výhodné preplatiť drahšie. Moji kolegovia sledujú moju prácu a všetci ich chvália. S pozdravom. Viac >
 • Premo 4,3 111150

  Zeetex HP2000 VFM 215/55 R16

  Pneumatiky sú pre mňa veľmi záhadné. Už po odchode z pneuservisu mal som pocit, že auto ide pokojne a ticho. Valivý odpor je veľmi malý, čo môže byť tiež mínus. Pri štarte na kopci musíte byť opatrný, pneumatiky môžu trošku "utekať". Ešte zaujímavejšie je kedy opustíte mesto. Pneumatiky je trošku cítiť plávanie počas cesty po ceste, v rýchlejších zákrutách musíte jemne používať plyn, pretože auto môže utiecť. Na diaľnici pri rýchlostiach nad 120km / h môžete cítiť stabilitu a dokonalú priľnavosť - auto nepláva, pneumatiky idú hladko a ticho. Už pár ľudí hovorilo mi, že v aute počas jazdy je veľmi ticho (a nie je to kvôli autu, ale kvôli dobrým pneumatikám). Ďalšia zaujímavosť je, že pri Viac > rýchlostiach nad 190 km / h pneumatiky začínajú podivne hučať. Musím dodať, že pneumatiky majú zvýšený index rýchlosti Y, je to pre mňa proste divné. Pokiaľ ide o spotrebovania benzínu myslím, že nie je to zlé! Ak ide o vzhľad mohlo to byť lepšie, vyzerajú trošku ako pneumatiky hračiek môjho syna. Behúň je hlboký a po 2500 km vyzerajú ako nové. Myslím, že po umytí mohol by som ich predať ako nové. Pneuservis nemal problém s namontovaním, nesťažoval sa, hovoril, že montoval oveľa horšie pneumatiky. Celkové zhrnutie - je to moja druhá sada pneumatík značky Zeetex - predtým som mal zimné pneumatiky tejto značky a vedel som aké sú kvality. Stále odporúčam gumy Zeetex!
 • richard 4,5 111150

  Zeetex ZT1000 195/60 R15

  Po roku je ťažké posúdiť produkt. O 2-3 roky budem vedieť, či som urobil správne, keď som ich kúpil. Vie, že musíte len vypnúť myšlienku, že ide o produkt „Made in China“. Myslím si, že dnes sa na to tak nemôžeš pozerať. Ak sa napríklad vezmete za ruky, telefóny značkových spoločností sa vyrábajú všetky v Číne. Nedávno som videl SUV, typicky čínsky výrobok, ktorý získal v európskych bezpečnostných testoch 5 hviezdičiek, a napríklad ani pre Fiat Grane Punto ani jeden. Pneumatiky renomovanej spoločnosti Continental na našom trhu nedávno vytlačili pneumatiky Made in Romania. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Zeetex