Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Yokohama

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Yokohama

Pneumatiky Yokohama

Yokohama Rubber Company, Ltd. je japonská spoločnosť v rámci skupiny Furukawa. História spoločnosti siaha až do roku 1917. Yokohama je 7. najväčší výrobca "gumárenskej" technológie a druhým najväčším dodávateľom pneumatík v Japonsku.

Yokohama je zameraná na moderné technológie. Vo výskumných centrách spoločnosť zamestnáva viac ako 1000 ľudí. Na inovačný rozvoj firma utráca viac než 100 miliónov dolárov ročne.

Firma ponúka pneumatiky osobné, 4x4, priemyselné, nákladné a pretekárske.

Pneumatiky Yokohama sú obzvlášť cenené používateľmi športových vozidiel. Výrobky spoločnosti sú používané niektorými tímami v 24 hodinových pretekoch v La Mans, ako aj sérii Intercontinental Rally Challenge.

Firma sa špecializuje na navrhovanie moderných UHP pneumatík.

Hodnotenie letných pneumatík Yokohama

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 5,0 11111 (1 názor)
letná pneumatika Hodnotenie 4,8 111180 (1 názor)
letná pneumatika Hodnotenie 4,8 111180 (1 názor)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (9 názorov)

Hodnotenie zimných pneumatík Yokohama

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (74 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (52 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (197 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (5 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Yokohama v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Yokohama, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Yokohama Sú to modely značiek Yokohama, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Yokohama

Pneumatika Letné Yokohama PARADA Spec-2

Chcel by som srdečne odporučiť
Hodnotenie: 4,4 111140

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Pneumatiky pre milovníkov pneumatík. Vzhľad Osobne sa mi páči moc, ale je to otázka vkusu. Jazdné vlastnosti: veľmi dobrý! V porovnaní s predchádzajúcim Randy Firestone sú tie šišky držať veľký zákrutách manéver, ale odráža mäkkej gumy. Na zlomok sekundy sa zdá, že auto je naklápacie, ale pre túto chvíľu chytí držadlo, kým muža šťastný :) Sťahovanie a brzdenie je naozaj vynikajúci. Navyše som si všimol, že potláča veľmi pekné hrbole na ceste a ostré zákruty dojem je, ako by to bolo oveľa ťažšie pneumatika. Ale sám osebe vysvetľuje, že oni sú rozložené ražni v pneumatike kaučukové zlúčeniny, ktorá spôsobuje oveľa lepšie sa prispôsobiť podmienkam pneumatík. Na mokrej vozovke, rovnako ako ostatné pneumatika chová police, a rozdiel v vybíjanie vode pri rozdiele plus alebo mínus 5 km / h nehrá rolu pre mňa, pretože na mokrých cestách by mala jazdiť pomalšie, pretože cesty povrch je oveľa menej predvídateľný než suchý. Pri nákupe pneumatiky na leto je jednoduchý princíp: je lepšie lepšie kúpiť pneumatiku na suché chodníku a mokré jazda pomalší. Osobne odporúčam šišky Yokohama Parada Spec 2 ľudia, ktorí sa spoliehajú na kvalít, ako je výbornou priľnavosťou na suchom asfaltovom povrchu, vzhľad pneumatiky. A najväčší falošná správa je, že sú trochu hlasné. Mierne iste sú hlasnejšie ako ostatné bežné pneumatiky, ale to nie je hluk prehnané. Pre mňa je to maznavá szumik pri jazde :) A ja riadiť Honda Civic, ktorý nie je známy pre dobré Mute.

Pneumatika Letné Yokohama C DRIVE AC 01

Autor:Wojtek
Hodnotenie: 4,2 111120

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Skvelá pneumatika, aj fenomenálny! Na 33 nemáte lepší pneumatiky, ja neviem, či to bola P-Zero, ak by boli k dispozícii v tejto veľkosti. V ďalšom Alfie pravdepodobne tiež zvádzať augusta v AC01, len keby som sa stane. Vykazoval vysokú ochranných známok, ale ... v 33 je pomerne hlasný a pneumatiky radšej ani počuť, takže to pre mňa ťažké predpokladať, že sú nepohodlné. Pokiaľ ide o rýchlosť vo otočí, ja neviem, kde sú limity pneumatík, a ja mám názory šialenca za volantom. Potom, čo vo veľkom núdzovom brzdení zo 140 km / h vyjazdených koľají bola úspešne dokončená. Šok! Mnoho z tej istej veľkej zásluhy v auguste vedúci auto, ale ešte pred p 5000 bola porážka, a teraz, pretože Yokohamach je skvelé! Oh. Po 15 000 km nie je moc vidieť stopy opotrebovania, ale tiež zásluhy vozidla (pod hmotnosťou ton), s ohyby ťažko podarí škrípať, aj keď je to veľmi rýchlo. Valivý odpor? Vzhľadom k tomu, 33 rezov na päťke, ťažko povedať. Ale všimol som si, žiadny pokles hľadiska výkonnosti, P5000. Ukázalo? Napísal som veľa o nich. Ale stojí za to spomenúť senzačné reagovať na rýchlo sa meniace pruhy - osud tzv testy atď pneumatiky odolné proti šklbanie volantom - len curl auto bez porušenia priľnavosti. Asymetria v opnach rulez! :-) Dnes je deň, podľa môjho názoru najlepšie letné pneumatiky, pretože Dunlop M3 sú najlepšie podľa môjho názoru zimowkami.

zimné pneumatiky Yokohama

Yokohama Y354

Great všetko okolo pneumatika, ktorá funguje rovnako ako všetky terénu
Hodnotenie: 4,2 111120

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Veľká celoročná pneumatika .. (Yoko zoznam je ako celú sezónu a to nielen v zime), je ťažké nájsť dobré pneumatiky v mojom podivnom veľkosti pre VW T3 Syncro (205R14) Používa sa na ceste aj mimo nej .. 6000K cestu do Chorvátska a späť, horúce diaľnic, poľných cestách, lesných ciest, horských priesmykov sa snehom .. nič fazes nich .. jo určite .. hlboko klzkej bahno je nezastaví, ale nech to nie je o nič lepší prácu a tie sú schválené pre zimné príliš (snehové vločky a Mountain logo). Zdá sa, že na sebe veľmi dobre tiež

opona Zimné Yokohama W.Drive WY01

Veľmi dobré pneumatiky doporučujeme
Hodnotenie: 4,6 111160

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Ahoj, kúpil som pneumatiky v septembri, august excel veľmi dobre na svoje aj za sucha. No málo snehu tento rok v Pomoransku, ale tých pár dní si môžete vyvodiť závery týkajúce sa sneh rozprávky priestoru sú ako blato sklzu mal veľmi dobre sa na ne s 30.000 v tejto chvíli, a to je veľmi dobre, dúfam, že bude mať 50 tisíc Greet augusta

Priemerné hodnotenie pneumatík: 4,04 na základe 1104 hodnotení

Modely pneumatík Yokohama

Všetky modely značiek pneumatík Yokohama k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Yokohama z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Zimné pneumatiky

Spoznajte sa s našou ponukou zimných pneumatík Yokohama. Zimné pneumatiky by mali byť použité ak je teplota vzduchu spadla pod 7 ° C. Vyberte si pre seba ten najvhodnejší typ zimnej pneumatiky Yokohama.

Celoročné pneumatiky

Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík Yokohama. Celoročné pneumatiky sú kompromisom výkonov letných a zimných pneumatík. Vyberte si celoročné pneumatiky Yokohama.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Yokohama. Každá pneumatika Yokohama je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.