Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Yokohama

Hodnotenie výrobcu
4,0
  11110
na základe 1621 názorov
Vyberte profil
Vyberte priemer

Yokohama Rubber Company, Ltd. je japonská spoločnosť v rámci skupiny Furukawa. História spoločnosti siaha až do roku 1917. Yokohama je 7. najväčší výrobca "gumárenskej" technológie a druhým najväčším dodávateľom pneumatík v Japonsku.

Yokohama je zameraná na moderné technológie. Vo výskumných centrách spoločnosť zamestnáva viac ako 1000 ľudí. Na inovačný rozvoj firma utráca viac než 100 miliónov dolárov ročne.

Firma ponúka pneumatiky osobné, 4x4, priemyselné, nákladné a pretekárske.

Pneumatiky Yokohama sú obzvlášť cenené používateľmi športových vozidiel. Výrobky spoločnosti sú používané niektorými tímami v 24 hodinových pretekoch v La Mans, ako aj sérii Intercontinental Rally Challenge.

Firma sa špecializuje na navrhovanie moderných UHP pneumatík.

Názory našich klientov:
 • Łukasz R 3,8 111500

  Yokohama W.drive V902A

  Kúpil som tieto pneumatiky (V902) v roku 2008, čítal veľa recenzií a rebríčkov (I drive: Renault Scenic 1.9 DTI). Po ich prvom zimnom przejeździłem za predpokladu, že žiadne veľké problémy, ale ďalšia skupina zimy je to sklamanie. Pneumatiky na vode (dážď, topenie, atď) sa správajú zle pri brzdení, na okamih stratí trakciu. Pokiaľ ide o sneh na kopcoch a rámp tiež spôsobil im veľké problémy: nohu z plynu, nízke rýchlosti a pomaly vrátiť do kopca. Pre budúcu zimu som si kúpil reťaz a nejako przemęczyłem 3 zimy. Nakoniec som sa rozhodol použiť ako letné pneumatiky a "dokončiť" to, a tu zaujímavé prekvapenie: pneumatiky sú veľmi tiché a odolné (nie v rozpore). Zhrnutie: Kúpil som ich Viac > ako zimné pneumatiky + prechodné obdobie (dážď, rozmrazovať), a tu so mnou splnená, a nebude kupovať znova.
 • D.M 4,7 111150

  Yokohama Blue Earth AE01

  Dlho som uvažoval nad výberom pneumatík, až som sa nakoniec rozhodol kúpiť Yokohamy.Powiem tak, že pri výmene starej pneumatiky Yokohama problemów.tyres nebolo žiadne veľké obsadenie, a nie ísť do žiadneho ciężarek.Świetnie neprilepí na asfalte v ťažkých dňoch veľkého odpadovú vodu a ťahá auto, keď sme sa presťahovať do väčšieho kałużę.Very dobro vyrovnať v prašnej ceste so mnou kamene, štrk a žiadne diery, a napodiv veľmi tvrdý na pneumatikách uszkodzenia.Bardzo tichý na to, čo sa zlepšenou jazdu pohodlie a nízky valivý odpor, ktorý klesol o priemernou spotrebou 1 liter na 100 km. S agresívnym konaní, ktoré sa stretnú o niečo rýchlejší ako ich predchodcovia, ale oni sú rajom pre mňa Viac > pneumatiky lepsze.Jak skvele a nie je drahé, tak prečo preplatit. Vrelo odporúčam Yokohama !!!
 • Robert Jaworski 4,4 111150

  Yokohama S.drive AS01

  Toto je druhá sada nových pneumatík Yokohama, ktorý využíva. Predchádzajúce Predpokladal som, že sa Octavia - C-pohon - a bol som potešený s nimi. V súčasnej dobe prevádzkuje S-drive AS01 nie sú lacné, ale cena ospravedlňuje ich hodnoty. Pre mňa, že sú lepšie ako C-jednotku riadne v každej kategórii správanie na ceste, a najmä ich úchop v suchých podmienkach je veľmi dobrá. Namočte je to dobré, ale majte moderovanie! V mojom Peugeot (nákup nového v obývacej izbe), boli 15 "Goodyear Eco, čo mi rozhodne sklamaní. Po roku jazdenia som upustil je v prospech novej a väčšie 16" Yokohama S-Drive, a ani na chvíľu ľutovať náklady - to bolo dobré rozhodnutie! Odporúčam tieto pneumatiky na Viac > ďalších používateľov, ktorí chcú riadiť, nie len presunúť z bodu A do bodu B!
 • Michał Jastrzębski 4,6 111150

  Yokohama Blue Earth AE01

  V máji som zmenil opotrebovanú Continentale Premium Kontaktovať 2 v Jokohame. Rozdiel v úrovni hluku je naozaj viditeľný - a to ako v meste a na diaľnici. Nie sú žiadne problémy adhézie, alebo na suché alebo vlhké. Nie som schopný posúdiť zlepšenie spaľovania, pretože auto je stále viac obracia k mojej žene a jej štýl jazdy je úplne iný. Ale ja viem, že priemerná spotreba nie je zhoršila. Je ťažké posúdiť trvanlivosť po tak dlhej dobe, ale nie je tam žiadny opotrebenie pneumatík. Vizuálne je dezén je len normálne, takže sa nemusíte súdiť niečo veľmi pozitívne alebo negatívne. Byť schopný porovnať kontinent, Daytonów D110 a Fulda EcoControl oceňujem výhodu Yokohama. Tieto pneumatiky sú Viac > skvelé a určite odporúčam!
Nájdite svoje pneumatiky Yokohama