Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Yokohama

Pneumatiky Yokohama

Hodnotenie výrobcu
4,0
na základe 2008 názorov
Yokohama Rubber Company, Ltd. je japonská spoločnosť v rámci skupiny Furukawa. História spoločnosti siaha až do roku 1917. Yokohama je 7. najväčší výrobca "gumárenskej" technológie a druhým najväčším dodávateľom pneumatík v Japonsku.

Yokohama je zameraná na moderné technológie. Vo výskumných centrách spoločnosť zamestnáva viac ako 1000 ľudí. Na inovačný rozvoj firma utráca viac než 100 miliónov dolárov ročne.

Firma ponúka pneumatiky osobné, 4x4, priemyselné, nákladné a pretekárske.

Pneumatiky Yokohama sú obzvlášť cenené používateľmi športových vozidiel. Výrobky spoločnosti sú používané niektorými tímami v 24 hodinových pretekoch v La Mans, ako aj sérii Intercontinental Rally Challenge.

Firma sa špecializuje na navrhovanie moderných UHP pneumatík.

Pneumatiky Yokohama na letnú sezónu

Hodnotenia pneumatík Yokohama od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Yokohama. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Michal 4,4

  Yokohama Geolandar X-CV G057 255/50 R19

  Kupujem vzdy premiove znacky, kde by mali byt garantovane jazdne vlastnosti (co u tejto pneumatiky aj su), a primarnym kriteriom v tomto segmente je potom pre mna komfort. Pneu, je urcite bezpecna, dobre drzi na ceste, pri akceleracii aj brzdeni. Nemam vyhrady. V terene som neskusal. Vizualne pri mensom profile pneu vyzera dobre (255/50), paci sa mi. Pri vyssom profile naopak podla mna neprispieva moc k peknemu dizajnu kolies. Vo vsetkych testoch aj uzivatelskych hodnoteniach vysla ako velmi komforta - ticha a bez vybracii. Toto vsak nemozem potvrdit, nakolko pneumatika mi nepride moc pohodlna, podvozok dost bucha a vseobecne je tvrda. Nie je to extrem, ale vsetky pneumatiky pred nou boli Viac > komfortnejsie (mal som 235/55/19 101V). Problem bude asi v zmene za XL (255/50/19 107W XL) - zosilnena verzia. Pneumatika nie je hlucna, ale ani velmi ticha. Je to dobra pneumatika, ale mne nevyhovuje asi preto, ze je zosilnena XL a tym padom menej pohodlna.
 • Tomasz Skolimowski. 4,8

  Yokohama G91A 225/65 R17

  Veľmi odporúčam. Jazdím jedenásť rokov (druhá sada) na také pneumatiky a myslím, že ich nákup je jedinou rozumnou voľbou pre nečakane sa meniace klimatické podmienky. A v našej krajine je to pomerne častý jav. Vďaka týmto pneumatikám sa v lete po nočných mrazoch neposúvam a mrzne mi neprirodzene nič nezaznamenávam, keď sa objavia letné teploty. V teréne mimo mesta fungujú aj vynikajúco, keď musím ísť na bažinatý, mokrý pôdu alebo na snehu. Nikdy som s nimi nebola sklamaná. Odporúčam nákup týchto pneumatík tým, ktorí nechcú minúť peniaze na letné a zimné pneumatiky, a nemôžu zaradiť do fronty na výmenu. Úspora, pohodlie a bezpečnosť. Čo viac by ste chceli? Viac >
 • Simo76 4,3

  Yokohama C Drive AC 02 235/50 R18

  Kúpil som si tieto pneumatiky v minulej sezóne a striedajú je s zimnými pneumatikami po celý rok. skúsenosť bola presvedčivo pozitívne. Dobré pneumatiky veľmi dobrý suchý úchop, auto reaguje veľmi dobre nastavenie ovládača dáva veľkú dôveru aj pri jazde v zákrutách. V porovnaní s pneumatikami, ktoré som mal predtým, než vozidlo dramaticky zmenila. Grip oveľa efektívnejšie. Ťažké zhodnotiť na valivý odpor môžem povedať, je, že som ešte nezažil podstatné rozdiely hluku a nezmenila priemernú spotrebu. Odporúčaná Viac >
 • Adi 4,3

  Yokohama ADVAN S/T V802 225/55 R17

  Toto je môj prvý Yokohama. Zatiaľ som použil športových vozidiel a pneumatiky Toyo, ale keď som si kúpil Honda CRV mal typ pneumatiky AT značky Goodyear. Boli v zlom stave a nemal v úmysle cestná vodičský kúpil Yokohama behúňa typické ulici. Prvé dojmy - ticho. Výrobca hovorí, že sú hlasné, ale v prípade môjho auta nakoniec nepočuje pneumatiky. V priebehu skúšok na ceste sa ukázalo, že vzhľadom k vozidlu vykonať bezpečne a predvídateľne. Vynikajúci "sticky" na suchom asfalte, mokré bezchybné. Jazda v teréne obmedzená na blate a tráve a pneumatiky fungoval dobre. Veľmi odporúčam ho vozidla bez vstupu do priestoru pre vodičov, ktorí majú radi dynamickú jazdu. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Yokohama