Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Yokohama

Pneumatiky Yokohama

Hodnotenie výrobcu
4,0
na základe 1607 názorov
Yokohama Rubber Company, Ltd. je japonská spoločnosť v rámci skupiny Furukawa. História spoločnosti siaha až do roku 1917. Yokohama je 7. najväčší výrobca "gumárenskej" technológie a druhým najväčším dodávateľom pneumatík v Japonsku.

Yokohama je zameraná na moderné technológie. Vo výskumných centrách spoločnosť zamestnáva viac ako 1000 ľudí. Na inovačný rozvoj firma utráca viac než 100 miliónov dolárov ročne.

Firma ponúka pneumatiky osobné, 4x4, priemyselné, nákladné a pretekárske.

Pneumatiky Yokohama sú obzvlášť cenené používateľmi športových vozidiel. Výrobky spoločnosti sú používané niektorými tímami v 24 hodinových pretekoch v La Mans, ako aj sérii Intercontinental Rally Challenge.

Firma sa špecializuje na navrhovanie moderných UHP pneumatík.

Pneumatiky Yokohama na letnú sezónu

Hodnotenia pneumatík Yokohama od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Yokohama. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Simo76 4,3

  Yokohama C Drive AC 02 235/50 R18

  Kúpil som si tieto pneumatiky v minulej sezóne a striedajú je s zimnými pneumatikami po celý rok. skúsenosť bola presvedčivo pozitívne. Dobré pneumatiky veľmi dobrý suchý úchop, auto reaguje veľmi dobre nastavenie ovládača dáva veľkú dôveru aj pri jazde v zákrutách. V porovnaní s pneumatikami, ktoré som mal predtým, než vozidlo dramaticky zmenila. Grip oveľa efektívnejšie. Ťažké zhodnotiť na valivý odpor môžem povedať, je, že som ešte nezažil podstatné rozdiely hluku a nezmenila priemernú spotrebu. Odporúčaná Viac >
 • Alexij 4,2

  Yokohama BluEarth-A AE-50 120/65 R17

  Som užívateľ Yokohama pneumatiky AE50 niekoľko mesiacov. Ako ďaleko Nemôžem povedať, že dosť - vynikajú v mokrých aj suchých podmienkach. Dávajú nám vedieť o svojom uchopenie aj pri nízkych teplotách a dažďovej vody v týchto dňoch. Teraz bude teplejšie - a teda lepšie pre pneumatiky tohto typu. Na konci tohto leta - nie zimné. Pneumatika má rad bezpečnosti na kolesách, čo je určite plus. Pneumatika znižuje hluk veľmi dobre, určite cítil ju na diaľnici v porovnaní s predchádzajúcim pneumatiky. Pneumatiky verzie (model) AE50 odolať Vmax 210 / 240km / h na vlastnostiach pneumatík, určenie - športové vozidlo je ďalšie plus. Všeobecne: pokojná, ľahko sa drží, odolné po takmer rok používania Viac > (budem vedieť), ako to bude vyzerať po rokoch.
 • RebensJ 5,0

  Yokohama Blue Earth AE01 185/60 R15

  Pneumatiky veľmi dobre držať na mokrých povrchoch. Robím veľa kilometrov a veľmi som chcel to pneumatiky za všetkých podmienok byť spoľahlivé, a to silné. Ak porovnáme výkon a názory presne padol v Jokohame. Zatiaľ som pre nich urobil cez 10 tys.km. Na suchej vozovke v poriadku, hladina hluku a šumu v skutočnosti nižšia ako predchádzajúci pneumatík. Pravá tvár zobrazuje iba na mokrej vozovke. Auto vedie veľmi istý, nie ťahá na rohoch, nie "lietanie", ako to niekedy urobil. Rozhodne stojí za to peniaze Viac >
 • Robert Jaworski 4,4

  Yokohama S.drive AS01 205/50 R16

  Toto je druhá sada nových pneumatík Yokohama, ktorý využíva. Predchádzajúce Predpokladal som, že sa Octavia - C-pohon - a bol som potešený s nimi. V súčasnej dobe prevádzkuje S-drive AS01 nie sú lacné, ale cena ospravedlňuje ich hodnoty. Pre mňa, že sú lepšie ako C-jednotku riadne v každej kategórii správanie na ceste, a najmä ich úchop v suchých podmienkach je veľmi dobrá. Namočte je to dobré, ale majte moderovanie! V mojom Peugeot (nákup nového v obývacej izbe), boli 15 "Goodyear Eco, čo mi rozhodne sklamaní. Po roku jazdenia som upustil je v prospech novej a väčšie 16" Yokohama S-Drive, a ani na chvíľu ľutovať náklady - to bolo dobré rozhodnutie! Odporúčam tieto pneumatiky na Viac > ďalších používateľov, ktorí chcú riadiť, nie len presunúť z bodu A do bodu B!
Nájdite svoje pneumatiky Yokohama