Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Úžitkové pneumatiky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Bestsellery

Pozrite si nákladné pneumatiky najlepšie hodnotené ich používateľmi. Naša databáza recenzií nákladných pneumatík je najväčšia na internete. Hľadáte najlepšie nákladné pneumatiky? Pozývame vás k čítaniu rebríčka letné a zimné pneumatiky pre Vaše vozidlo. Predstavujeme ponuku nákladných pneumatík za letnú a zimnú sezónu s najvyšším hodnotením vodičov, ktorí ich testovali v praxi.

Zimná sezóna
od 70 Prezrieť ponuku
Zimná sezóna
od 56 Prezrieť ponuku
Zimná sezóna
od 62 Prezrieť ponuku

Najčastejšie kupované nákladné pneumatiky

Predstavujeme ponuku nákladných pneumatík najčastejšie kupovaných našími zákazníkmi. Tu si môžete prečítať najobľúbenejšie modely nákladných pneumatík. K dispozícii sú letné a zimné pneumatiky, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a prijateľnou cenou. Zobraziť najpredávanejšie v našom obchode. Pozrite si a kúpte nákladné pneumatiky, ktoré splnia Vaše očakávania.

Letné pneumatiky

4,0

11110

(95 názorov)

4,2

111150

(46 názorov)

4,2

111150

(41 názorov)

4,6

111150

(36 názorov)

4,1

111150

(32 názory)

Zimné pneumatiky

4,5

111150

(45 názorov)

4,2

111150

(41 názorov)

4,0

11110

(41 názorov)

4,4

111150

(31 názorov)

Nákladné pneumatiky

Nákladné pneumatiky

Pneumatiky pre nákladné vozidlá sú určené pre vozidlá s nosnosťou max. 3,5 tony. Pneumatiky tohto typu sú označené symbolom C. to má dva indexy nosnosti (napr. 113/111, kde prvý označuje pneumatiku namontovanú na "dvojča" a druhú pneumatiku namontovanú na jeden disk). Na rozdiel od iných typov pneumatík pre nákladné vozidlá majú vyššiu nosnosť a index nižšej rýchlosti. Jednou z najdôležitejších vlastností tohto typu pneumatiky je trvácnosť a vysoká odolnosť proti deformáciám. Nákladné pneumatiky musia byť pevné, aby mohli uniesť veľké zaťaženie a poškodenia spojené s prevádzkovaním, ako sú diery, a nárazy, ktoré pri vozidle naplnenom tovarom môžu byť ešte nebezpečnejšie. Jazda na nákladných pneumatikách musí byť stabilná a plynulá. Ďalším prvkom nákladných pneumatík je veľká precíznosť riadenia. Ďalšou výhodou do ktorej mieria projektanti a producenti nákladných pneumatík je vysokým komfort jazdy. Dokonale si uvedomujú, že tento typ vodičov prekonáva oveľa dlhšie vzdialenosti a jazda s nízkym výdajom hluku je veľmi doceňovaná. Ďalším faktorom, ktorý je požadovaný vodičmi nákladných vozidiel je ekonomické prevádzkovanie. Pre tento účel, sa používa počítačová optimalizácia, ktorá umožňuje lepšie rozloženie tlaku a v dôsledku toho pomalšie a rovnomerné opotrebenie, vysokú životnosť a nízky valivý odpor, čo znamená veľkú úsporu. Behúň nákladnej pneumatiky je tvorený z oveľa ťažšej zmesi, než v prípade pneumatík pre osobné autá. Moderné nákladné pneumatiky sú vybavené dodatkovým poistením (napr. oceľovým pásom), ktorý je umiestnený na vnútornej štruktúre pneumatiky ktorý, chráni proti deformácii spôsobenej veľkými hmotnosťami a taktiež ju robí odolnou voči častým zmenám zaťaženia. Pneumatiky pre nákladné vozidlá, ako aj iné typy pneumatík, by mal mať dostatočnú priľnavosť bez ohľadu na prevládajúcich podmienkach cestnej premávky.

Posledné hodnotenia

 • 4,2 111150
  Recenzia mimo SK Používateľ: Grzegorz

  Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Kormoran VANPRO WINTER
  Dobré jazdné vlastnosti, stabilné na mokrých a ľadových povrchoch. Spravuje sa na snehu a zápachu. Dokonalá pneumatika pre mesto a pre malé jazdy (až 15 000 km za rok). Prakticky bezkonkurenčné, po pokrytí 10 000 km minimálneho opotrebenia behúňa, bez poškodenia. Na predchádzajúcich Nokians auto spotrebovalo asi o pol litra menej paliva, ale cena kompenzuje tento rozdiel. Pri väčších kilometroch stojí za to investovať do ekonomickejších Nokiany. Veľmi úspešný nákup. ODPORÚČAME!
 • 5,0 11111
  Recenzia mimo SK Používateľ: Marcin Szczodry

  Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Michelin AGILIS ALPIN
  Skutočná prejdená vzdialenosť je v zimnej sezóne viac ako 60 000 km. Zmenila som predné / zadné nápravy každý druhý mesiac, výsledok je prekvapujúci: 1 pár dobrý 7-6 mm druhý 4-5 mm, nízky valivý odpor premenuje na nízku spotrebu paliva, šetrí v porovnaní s lacnejšími výrobcami skutočná spotreba paliva asi 1,5 l / 100 km, tj menej ako 4000 PLN menej pre palivo a trvanlivosť nielen po dobu 2-3 mesiacov, ale mierne viac ako 1 zimnú sezónu.
 • 4,4 111150
  Recenzia mimo SK Používateľ: Marcin

  Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Nokian WR C3
  Odporučil by som. Jazda na čerstvom snehu a zápachu je istá. Ďalšie aspekty sú tiež prijateľné. Hluk na slušnej úrovni by však mohol byť trochu tichší.
 • 4,6 111150
  Recenzia mimo SK Používateľ: P.P.
  Zeetex WV1000
  Doteraz fungujú pneumatiky veľmi dobre, kúpil som ten istý VW T4 pre osobný autobus, cestoval som okolo 20 000 tisíc. kilometrov cez poslednú sezónu a nemôžete vidieť príliš veľké opotrebovanie pneumatík. Podľa môjho názoru sú pneumatiky skvelé a môžu súťažiť s high-end pneumatikami, som presvedčený, že ak cena neklesne príliš, potom v nasledujúcom letnom období budem tieto pneumatiky kúpiť aj za svoje manželky.
 • 4,5 111150
  Recenzia mimo SK Používateľ: Andrzej

  Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Falken Eurowinter VAN01
  Nesmiete jazdiť veľa kilometrov, ale v typických zimných podmienkach: výlety do hôr, lyžovanie, zalesnené parkoviská pokryté snehom alebo snehom. Pri vysokom zaťažení vozidla a takých sú táborníci, nevšimol som si žiadnu negatívnu reakciu na ceste alebo na nespevnenom parkovisku. Som určite spokojný s nákupom.
Začnite nakupovať