Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Úžitkové pneumatiky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Bestsellery

Pozrite si najlepšie hodnotené nákladné pneumatiky. Máme najväčšiu databázu recenzií na nákladné pneumatiky na internete. Hľadáte najlepšie nákladné pneumatiky? U nás nájdete rebríček letných a zimných pneumatík pre vaše nákladné vozidlo. Tieto nákladné pneumatiky na letnú a zimnú sezónu majú najvyššie hodnotenie vodičov, ktorí ich testovali v praxi.

Najčastejšie kupované nákladné pneumatiky

Predstavujeme vám ponuku najčastejšie kupovaných nákladných pneumatík. Prezrite si najobľúbenejšie modely nákladných pneumatík. K dispozícii máme letné aj zimné pneumatiky, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a prijateľnou cenou. Nakúpte u nás nákladné pneumatiky, ktoré splnia všetky vaše očakávania.

Letné pneumatiky

4,0

11110

(95 názorov)

4,2

111150

(46 názorov)

4,2

111150

(41 názorov)

4,6

111150

(36 názorov)

4,1

111150

(32 názory)

Zimné pneumatiky

4,5

111150

(45 názorov)

4,0

11110

(41 názorov)

4,2

111150

(41 názorov)

4,4

111150

(31 názorov)

Nákladné pneumatiky

Nákladné pneumatiky

Pneumatiky pre nákladné vozidlá sú určené pre vozidlá s nosnosťou max. 3,5 tony. Pneumatiky tohto typu sú označené symbolom C. Majú dva indexy nosnosti (napr. 113/111, pričom prvý označuje pneumatiku namontovanú na "dvojča" a druhú pneumatiku namontovanú na jeden disk). Na rozdiel od iných typov pneumatík pre nákladné vozidlá, majú vyššiu nosnosť a index nižšej rýchlosti. Jednou z najdôležitejších vlastností tohto typu pneumatiky je trvácnosť a vysoká odolnosť proti deformáciám. Nákladné pneumatiky musia byť pevné, aby mohli uniesť veľké zaťaženie a poškodenie spojené s prevádzkovaním ako sú diery a nárazy, ktoré pri vozidle naplnenom tovarom môžu byť ešte nebezpečnejšie. Jazda na nákladných pneumatikách musí byť stabilná a plynulá. Ďalším prvkom nákladných pneumatík je veľká precíznosť riadenia. Výhodou, do ktorej mieria projektanti a producenti nákladných pneumatík, je vysokým komfort jazdy. Uvedomujú si, že tento typ vodičov prekonáva oveľa dlhšie vzdialenosti. Jazda s nízkym výdajom hluku je preto veľmi oceňovaná. Ďalším faktorom, ktorý požadujú vodiči nákladných vozidiel, je ekonomické prevádzkovanie. Pre tento účel sa používa počítačová optimalizácia, ktorá umožňuje lepšie rozloženie tlaku, v dôsledku čoho je opotrebenie pneumatík pomalšie a rovnomerné. Majú tak vysokú životnosť a nízky valivý odpor, čo znamená veľkú úsporu. Behúň nákladnej pneumatiky je tvorený z oveľa ťažšej zmesi, než v prípade pneumatík pre osobné autá. Moderné nákladné pneumatiky sú vybavené dodatkovým poistením (napr. oceľovým pásom), ktorý je umiestnený na vnútornej štruktúre pneumatiky a chráni proti deformácii spôsobenej veľkými hmotnosťami. Taktiež ju robí odolnou voči častým zmenám zaťaženia. Pneumatiky pre nákladné vozidlá, ako aj iné typy pneumatík, by mali mať dostatočnú priľnavosť bez ohľadu na prevládajúce podmienky cestnej premávky.

Posledné hodnotenia

 • 4,2 111150
  Recenzia mimo SK Používateľ: Grzegorz

  Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Kormoran VANPRO WINTER
  Dobré jazdné vlastnosti, stabilné na mokrých a ľadových povrchoch. Spravuje sa na snehu a zápachu. Dokonalá pneumatika pre mesto a pre malé jazdy (až 15 000 km za rok). Prakticky bezkonkurenčné, po pokrytí 10 000 km minimálneho opotrebenia behúňa, bez poškodenia. Na predchádzajúcich Nokians auto spotrebovalo asi o pol litra menej paliva, ale cena kompenzuje tento rozdiel. Pri väčších kilometroch stojí za to investovať do ekonomickejších Nokiany. Veľmi úspešný nákup. ODPORÚČAME!
 • 5,0 11111
  Recenzia mimo SK Používateľ: Marcin Szczodry

  Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Michelin AGILIS ALPIN
  Skutočná prejdená vzdialenosť je v zimnej sezóne viac ako 60 000 km. Zmenila som predné / zadné nápravy každý druhý mesiac, výsledok je prekvapujúci: 1 pár dobrý 7-6 mm druhý 4-5 mm, nízky valivý odpor premenuje na nízku spotrebu paliva, šetrí v porovnaní s lacnejšími výrobcami skutočná spotreba paliva asi 1,5 l / 100 km, tj menej ako 4000 PLN menej pre palivo a trvanlivosť nielen po dobu 2-3 mesiacov, ale mierne viac ako 1 zimnú sezónu.
 • 4,4 111150
  Recenzia mimo SK Používateľ: Marcin

  Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Nokian WR C3
  Odporučil by som. Jazda na čerstvom snehu a zápachu je istá. Ďalšie aspekty sú tiež prijateľné. Hluk na slušnej úrovni by však mohol byť trochu tichší.
 • 4,6 111150
  Recenzia mimo SK Používateľ: P.P.
  Zeetex WV1000
  Doteraz fungujú pneumatiky veľmi dobre, kúpil som ten istý VW T4 pre osobný autobus, cestoval som okolo 20 000 tisíc. kilometrov cez poslednú sezónu a nemôžete vidieť príliš veľké opotrebovanie pneumatík. Podľa môjho názoru sú pneumatiky skvelé a môžu súťažiť s high-end pneumatikami, som presvedčený, že ak cena neklesne príliš, potom v nasledujúcom letnom období budem tieto pneumatiky kúpiť aj za svoje manželky.
 • 4,5 111150
  Recenzia mimo SK Používateľ: Andrzej

  Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Falken Eurowinter VAN01
  Nesmiete jazdiť veľa kilometrov, ale v typických zimných podmienkach: výlety do hôr, lyžovanie, zalesnené parkoviská pokryté snehom alebo snehom. Pri vysokom zaťažení vozidla a takých sú táborníci, nevšimol som si žiadnu negatívnu reakciu na ceste alebo na nespevnenom parkovisku. Som určite spokojný s nákupom.
Začnite nakupovať