Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Všetci

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Úžitkové

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Úžitkové pneumatiky

Nákladné pneumatiky

Pozrite si nákladné pneumatiky najlepšie hodnotené ich používateľmi. Naša databáza recenzií nákladných pneumatík je najväčšia na internete. Hľadáte najlepšie nákladné pneumatiky? Pozývame vás k čítaniu rebríčka letné a zimné pneumatiky pre Vaše vozidlo. Predstavujeme ponuku nákladných pneumatík za letnú a zimnú sezónu s najvyšším hodnotením vodičov, ktorí ich testovali v praxi.

Letné pneumatiky

Zimné pneumatiky

 • Goodyear Ultra Grip 8
  Goodyear Ultra Grip 8

  Pneumatika Goodyear UltraGrip 8 je zimná pneumatika, ktorá poskytuje vysoký výkon v zimných ...

 • Dunlop SP WINTER SPORT 3D
  Dunlop SP WINTER SPORT 3D

  Dunlop SP Winter Sport 3D Dunlop SP Winter Sport 3D je vysokovýkonná zimná pneumatika určená pre ...

 • Yokohama W.Drive WY01
  Yokohama W.Drive WY01

  Žiaden opis

 • Goodride SW608
  Goodride SW608

  Goodride SW608 je inovatívny výrobok určený pre použitie v zimnom období. Táto pneumatika poskytuje ...

 • Bridgestone Blizzak LM32
  Bridgestone Blizzak LM32

  Bridgestone Blizzak LM-32 sú zimné pneumatiky s vysokým výkonom na snehu určené pre športové ...

Najčastejšie kupované nákladné pneumatiky

Predstavujeme ponuku nákladných pneumatík najčastejšie kupovaných našími zákazníkmi. Tu si môžete prečítať najobľúbenejšie modely nákladných pneumatík. K dispozícii sú letné a zimné pneumatiky, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a prijateľnou cenou. Zobraziť najpredávanejšie v našom obchode. Pozrite si a kúpte nákladné pneumatiky, ktoré splnia Vaše očakávania.

Letné pneumatiky

Zimné pneumatiky

 • Imperial Snowdragon 2
  Imperial Snowdragon 2

  Imperial Snowdragon 2 je zimná pneumatika stvorená pre osobné a dodávkové autá. Model bol vybavený ...

 • Barum SnoVanis 2
  Barum SnoVanis 2

  Značka Barum bola založená v roku 1945. Dnes je táto spoločnosť súčasťou svetoznámeho koncernu ...

 • Nexen Winguard WT1
  Nexen Winguard WT1

  Žiaden opis

 • Goodride SW612
  Goodride SW612

  Žiaden opis

 • Fortuna Winter
  Fortuna Winter

  Fortuna Winter je zimná pneumatika, ktorá je určená pre použitie v osobných a dodávkových ...

Priemerné hodnotenie pneumatík: 3,80 na základe 2277 hodnotení

Dodavkové pneumatiky

Pneumatiky pre nákladné vozidlá sú určené pre vozidlá s nosnosťou max. 3,5 tony. Pneumatiky tohto typu sú označené symbolom C. to má dva indexy nosnosti (napr. 113/111, kde prvý označuje pneumatiku namontovanú na "dvojča" a druhú pneumatiku namontovanú na jeden disk). Na rozdiel od iných typov pneumatík pre nákladné vozidlá majú vyššiu nosnosť a index nižšej rýchlosti. Jednou z najdôležitejších vlastností tohto typu pneumatiky je trvácnosť a vysoká odolnosť proti deformáciám. Nákladné pneumatiky musia byť pevné, aby mohli uniesť veľké zaťaženie a poškodenia spojené s prevádzkovaním, ako sú diery, a nárazy, ktoré pri vozidle naplnenom tovarom môžu byť ešte nebezpečnejšie. Jazda na nákladných pneumatikách musí byť stabilná a plynulá. Ďalším prvkom nákladných pneumatík je veľká precíznosť riadenia. Ďalšou výhodou do ktorej mieria projektanti a producenti nákladných pneumatík je vysokým komfort jazdy. Dokonale si uvedomujú, že tento typ vodičov prekonáva oveľa dlhšie vzdialenosti a jazda s nízkym výdajom hluku je veľmi doceňovaná. Ďalším faktorom, ktorý je požadovaný vodičmi nákladných vozidiel je ekonomické prevádzkovanie. Pre tento účel, sa používa počítačová optimalizácia, ktorá umožňuje lepšie rozloženie tlaku a v dôsledku toho pomalšie a rovnomerné opotrebenie, vysokú životnosť a nízky valivý odpor, čo znamená veľkú úsporu. Behúň nákladnej pneumatiky je tvorený z oveľa ťažšej zmesi, než v prípade pneumatík pre osobné autá. Moderné nákladné pneumatiky sú vybavené dodatkovým poistením (napr. oceľovým pásom), ktorý je umiestnený na vnútornej štruktúre pneumatiky ktorý, chráni proti deformácii spôsobenej veľkými hmotnosťami a taktiež ju robí odolnou voči častým zmenám zaťaženia. Pneumatiky pre nákladné vozidlá, ako aj iné typy pneumatík, by mal mať dostatočnú priľnavosť bez ohľadu na prevládajúcich podmienkach cestnej premávky.