Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Toyo

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Toyo

Pneumatiky Toyo

Toyo Tire & Rubber Co., Ltd. je nezávislá japonská spoločnosť, ktorá existuje už od roku 1945. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Osaka.

Spoločnosť ponúka široký sortiment pneumatík. V ponuke Toyo možno nájsť pneumatiky osobné, pre nákladné automobily, pretekárske, 4x4 a pre nákladné automobily. Firma sa špecializuje na navrhovanie moderných Ultra High Performance pneumatiky.

Toyo predáva svoje výrobky vo viac než 100 krajinách sveta. Celá firma sa skladá z niekoľkých častí po celom svete. Firemné kancelárie sa nachádzajú v Japonsku, USA, Kanade, Číne, Rusku a Veľkej Británii. Spoločnosť zamestnáva viac ako 3 000 zamestnancov.

Firma je sponzorom mnohých pretekov a tunningových podujatí. S istotou je najznámejšia Toyo Drift.

Hodnotenie letných pneumatík Toyo

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (1 názor)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (1 názor)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (1 názor)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (1 názor)

Hodnotenie zimných pneumatík Toyo

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 5,0 11111 (1 názor)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (42 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (26 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,4 111400 (18 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Toyo v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Toyo, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Toyo Sú to modely značiek Toyo, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

História značky

Toyo je japonský výrobca pneumatík patriaci do strednej triedy. Úplný názov spoločnosti je Toyo Gomu Kogyo Kabushiki kaisha. Nižšie si môžete prečítať, kedy sa objavila firma na trhu s pneumatikami a s čím sa najviac spája. Pre začiatok len aby bolo všetko jasné rozšifrujeme ten komplikovaný vyššie uvedený záznam krok po kroku. Toyo je ten správny názov spoločnosti a Gomu Kogyo je viacmenej rovnaká ako "spoločnosť" pneumatík. Kabushiki Kaisha v Japonsku je takmer ekvivalent našej akciovej spoločnosti. Stojí za zmienku, že aj keď Toyo je najmladším hráčom medzi najvýznamnejších výrobcami pneumatík z krajiny vychádzajúceho slnka, bol to on kto bol na výslní na burze so staršími a slávnejší rivalmi ako Bridgeston alebo Yokohama. Už v máji 1949 firma Toyo debutovala na burze v Osake a o šesť rokov neskôr, bol tiež uvedený na najväčšej a najznámejšej tokijskej burze v Japonsku. Pre porovnanie v roku 1961 spoločnosť vstúpila na parket v meste Nagoya, pričom Bridgestone ešte len trafil na burzu v Tokiu. Ale pekne po poriadku. Logo Toyo   60 rokov v Osake Prvý dátum v histórii značky Toyo je založenie firmy v decembri 1943 s názvom Hirano Rubber Manufacturing Inc. Na základe tejto spoločnosti, za necelý  rok a pol vznikol Toyo Tire & Rubber Company, ktorého pôvodné meno sme mohli obdivovať na začiatku. Zakladateľom spoločnosti bol Rikimatsu ... Viac

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Toyo

Pneumatika Letné Toyo Proxes T1-R

Autor:Paul
Hodnotenie: 2,6 116000

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Kúpil som tieto pneumatiky podporované nadšených názory a musím priznať, že som trochu sklamaný. Pneumatiky grip dobre v rohoch, môžete tak urobiť oveľa bez nebezpečenstva. V daždi sa správajú normálne, ale aquaplaning stále dochádza niekedy. Jazdný komfort pravdepodobne uspokojí väčšinu vodičov, ale pre mňa by to mohlo byť o niečo ťažšie, ale aj to otázka, ako sa na to zvyknúť. Jedna vec je istá - aj pri nízkym profilom pneumatík nebude príliš ťažké. Veľkou výhodou je ochrana strapce. Avšak, v prípade, že teplota je nad 18 - 20 stupňov, pneumatiky majú tendenciu strácať trakciu ako pri brzdení (ABS mohli prejsť na 3-4 krát denne v teplejších dňoch na suchu) a pri spustení (dynamicky začať v lete bolo prakticky nemožné) , Preto, ja neviem, kde dostali stanovisko soprts pneumatík. V súčasnej dobe (na asi 15 stupňov teploty) sú o niečo lepšie, aj keď to ešte zďaleka nie je dokonalá. Viem, že od iných používateľov, menej výkonné automobily robiť dobre na nich, ale rthey're neodporúča sa pre tie silnejšie. Valivý odpor je nepatrný, aj keď šírka pneumatiky je pomerne veľký. Ich opotrebenie-off je nadpriemerná vďaka sústavnému wheelspins. Nepočujem svoj zvuk, ale auto je celkom dobre odhlučnený, takže neviem presne úrovne hluku. Vzhľad je dobrý, ale to by sa mohlo zlepšiť. Nemôžem komentovať jeho správanie na snehu, ako som nepoužívajú letné pneumatiky v zimnom období. Budem kupovať väčšie konkurenčné niečo nabudúce.

Pneumatika Letné Toyo Proxes T1-R

Dobrý pneumatika pre rozumné peniaze
Hodnotenie: 5,0 11111

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Išiel som predtým Continental ContiSportContact 5, a myslím, že Toyo je mlátiť do hlavy. Kúpil som si Toyo Proxes T1-R 225/45 R17 94 W, Zr, a predovšetkým, sú oveľa tichšie tichšie a lepšie potlačiť nerovnosti (vo vzťahu k kontinentálne), ak môžete písať s profilom 45 :). Voz predviedol veľmi stabilný dokonca nad 230 km / h (zrejme na nemeckých diaľniciach;)). V mokra je ťažké povedať, pretože som išiel až 160 km / h, ale mám pocit, že môžu vypustite vodu veľmi dobre. Čo k uchopeniu ju na predným pohonom a viac než 200HP pomerne ťažké, aby rozbiť priľnavosť, ale oni sú lepšie ako Conti ... ja neviem, ako to má spotrebu paliva nevyzerá príliš veľa na to, ale myslím, že rovnakej úrovni. Čítal som, že Toyo môže rýchlo stret, ale pravdepodobne bude hovoriť niečo o tom vo dvoch sezónach :) Continental má pravdepodobne tvrdší zmes. Pozoroval som ešte, s výlety do vyjazdených koľají, je oveľa lepšia v Toyo. Trochu som pochopiť názor niektorých členov, že nemôžete jazdiť na ne počas zimy ... Nebudem to robiť, pretože to je zimné pneumatiky. Mimochodom, taky mám Toyo som tiež rád :) S čistým svedomím môžem odporučiť tieto pneumatiky. Podľa mňa to nemá zmysel, aby preplatit, pretože úroveň správanie je rovnaké ako najnovších konkurenti, a dokonca možno o niečo lepší. Po prvé, sú tichšie a lepšie potlačenie nerovnosti. Mimo to vyzerá v pohode :)

zimné pneumatiky Toyo

opona Zimné Toyo Snowprox S943

Bezpečnosť, komfort a hospodárnosť v jednom.
Hodnotenie: 5,0 11111

Pneumatiky Toyo Snowprox S943 - hodné odporúčania. Som náročný používateľ, pretože od pneumatík žiadam predovšetkým bezpečnosť jazdy a ekonómiu. Počas leta jazdím na oveľa drahších pneumatikách Michelin a po zmene na zimné pneumatiky Toyo som si nevšimol žiadny rozdiel, pokiaľ ide o priľnavosť k trati, alebo pohodlie. Okrem toho Toyo veľmi dobre vynikajú z hľadiska ekonomickej jazdy. Spaľovanie môjho auta sa nezmenilo v porovnaní s letnou sezónou na renomovaných pneumatikách, ale drahších než Michelin. Na pneumatikách Toyo Snowprox S943 som prešiel cca. 10 000 km v zime na cestách aj nezasnežených aj vysokohorských, plných snehu a topiacich sa. Ani raz nenastala neočakávaná strata priľnavosti. V budúcnosti pravdepodobne tiež kúpim letné pneumatiky tejto spoločnosti.

opona Zimné Toyo Snowprox S943

Mal som tie najlepšie pneumatiky. Stojí za to si priplatiť a užiť bezpečnosť.
Hodnotenie: 4,8 111180

Dlho som premýšľal o kúpe nových pneumatík a na Oponeo som hľadal najlepšie výsledky, našiel som Toyo Snowprox S943. Pneumatika mala byť bezpečná a účinná, pretože mám 3 ročnú dcérku, ktorú denne vozím do škôlky, Trošku skepticky som bral jeho vysoké hodnotenie, pretože viete, ako to funguje, ale po prejdení niekoľkých kilometrov som bol mega prekvapený. Super auto vytíšený dokonca aj pri rýchlej jazde na diaľnici a super priľnavosť na ceste. Pri prudkom brzdení tiež super. Odporúčam všetkým, ktorí ocenia pohodlie a komfort a predovšetkým bezpečnosť. Pneumatika Toyo Snowprox S943 na 110% stojí za tie peniaze a je pre mňa lepšia ako niektoré zo značiek inzerované v televízii.

Priemerné hodnotenie pneumatík: 4,12 na základe 1293 hodnotení

Modely pneumatík Toyo

Všetky modely značiek pneumatík Toyo k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Toyo z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Zimné pneumatiky

Spoznajte sa s našou ponukou zimných pneumatík Toyo. Zimné pneumatiky by mali byť použité ak je teplota vzduchu spadla pod 7 ° C. Vyberte si pre seba ten najvhodnejší typ zimnej pneumatiky Toyo.

Celoročné pneumatiky

Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík Toyo. Celoročné pneumatiky sú kompromisom výkonov letných a zimných pneumatík. Vyberte si celoročné pneumatiky Toyo.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Toyo. Každá pneumatika Toyo je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.