Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Toyo

Hodnotenie výrobcu
3,9
  111500
na základe 1948 názorov
Vyberte profil
Vyberte priemer

Toyo Tire & Rubber Co., Ltd. je nezávislá japonská spoločnosť, ktorá existuje už od roku 1945. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Osaka.

Spoločnosť ponúka široký sortiment pneumatík. V ponuke Toyo možno nájsť pneumatiky osobné, pre nákladné automobily, pretekárske, 4x4 a pre nákladné automobily. Firma sa špecializuje na navrhovanie moderných Ultra High Performance pneumatiky.

Toyo predáva svoje výrobky vo viac než 100 krajinách sveta. Celá firma sa skladá z niekoľkých častí po celom svete. Firemné kancelárie sa nachádzajú v Japonsku, USA, Kanade, Číne, Rusku a Veľkej Británii. Spoločnosť zamestnáva viac ako 3 000 zamestnancov.

Firma je sponzorom mnohých pretekov a tunningových podujatí. S istotou je najznámejšia Toyo Drift.

História značky Toyo

Toyo je japonský výrobca pneumatík patriaci do strednej triedy. Úplný názov spoločnosti je Toyo Gomu Kogyo Kabushiki kaisha. Nižšie si môžete prečítať, kedy sa objavila firma na trhu s pneumatikami a s čím sa najviac spája. Pre začiatok len aby bolo všetko jasné rozšifrujeme ten komplikovaný vyššie uvedený záznam krok po kroku. Toyo je ten správny názov spoločnosti a Gomu Kogyo je viacmenej rovnaká ako "spoločnosť" pneumatík. Kabushiki Kaisha v Japonsku je takmer ekvivalent našej akciovej spoločnosti. Stojí za zmienku, že aj keď Toyo je najmladším hráčom medzi najvýznamnejších výrobcami pneumatík z krajiny vychádzajúceho slnka, bol to on kto bol na výslní na burze so staršími a slávnejší rivalmi ako Bridgeston alebo Yokohama. Už v máji 1949 firma Toyo debutovala na burze v Osake a o šesť rokov neskôr, bol tiež uvedený na najväčšej a najznámejšej tokijskej burze v Japonsku. Pre porovnanie v roku 1961 spoločnosť vstúpila na parket v meste Nagoya, pričom Bridgestone ešte len trafil na burzu v Tokiu. Ale pekne po poriadku. Logo Toyo   60 rokov v Osake Prvý dátum v histórii značky Toyo je založenie firmy v decembri 1943 s názvom Hirano Rubber Manufacturing Inc. Na základe tejto spoločnosti, za necelý  rok a pol vznikol Toyo Tire & Rubber Company, ktorého pôvodné meno sme mohli obdivovať na začiatku. Zakladateľom spoločnosti bol Rikimatsu ... čítať viac >

Názory našich klientov:
 • om2mega 4,2 111150

  Toyo Proxes T1-R

  Pneumatiky kúpil s príkazom, a neľutoval. Jazdím skôr mierne, ja už sa nikomu nič udawadniac.Po predpokladu, všimol si, že minimálne zvýšil spaľovanie (4,9-5,2 - uvedením počítača) a niekedy sú hlasnejšie, ale zdá sa mi, že je to závislé na povrchu , Ale akonáhle sa svojou vlastnou vinou / neznámom teréne a nejaký nedostatok koncentrácie / s nie dosť vysokej rýchlosti, tiež chodil v ostrej zákrute - a vo chvíli strachu takmer otupený a zvyšok vlasov stál na konci I - Priznám sa, že som Videl som v priekope, ale nie - Bow poraziť ako koľajnice. A aj keď teraz si myslím, a neopakovať vlastné hlúposť a to napriek skutočnosti, že pneumatiky neboli najlacnejšie, že je lepšie, mám pocit, keď Viac > viem, čo mám na kolesách. Okrem toho, že vyzerajú krásne zapadá telo Audi A3 - a to je to.
 • Gryzzly 4,2 111150

  Toyo PX4

  Píšem túto recenziu, pretože som išiel okolo nich 50kkm a skončil svoj život, takže môžem povedať o celej operácie. Pneumatík senzačný "palice" k asfaltu sušiť, za mokra nie je zlý, ale znateľne horšie. Sneh ľad - obvykle nepoužíva v zime. Počas prevádzky problémy a preferujú režim pomerne športové jazdy (auto 200HP) Na konci života - marker menšia ako 1 mm šliapať, pneumatika skoro stráca vlastnosti adhézie pri akcelerácii a zatáčaní - musíte byť opatrní, pretože v súvislosti s novým hodnotám klesať výrazne a môže byť nemilo prekvapený. Celkovo veľmi odporúčame pneumatiku (predtým som používal rovnaké auto Pirelli PZero Rosso o rovnakej veľkosti, a to bolo nedorozumenie vo vzťahu Viac > k TOYO) Ďalšie voľby: rovnaké pneumatiky!
 • DBX 3,9 111500

  Toyo Proxes T1-R

  Dlhšie používa tieto pneumatiky 11 rokov, nikdy som zlyhal, takže voda nie je nijako zvlášť láska, ale v rozumnej rýchlosti aj na mokrej vozovke dávajú pocit bezpečia. Radikálne sa mení v prípade, keď je sucho, veľmi dobre udržať v suchu, ktoré musia byť samozrejme vypláca vyšší valivý odpor ako konkurencia (nie je ľahké zlomiť trakčné - ja nehovorím, že nemôžete), takže rýchlejšie opotrebovanie behúňa , A napriek tomu v poslednom sete som 70-tisíc. míle. Oni sú celkom hlučné a v prípade, že vozidlo nie je najmä hluk, navlhčeným príklad. Staršie vozidlá, ktoré hluk môže byť nepríjemné. Samozrejme, všetko je kompromis, ako v živote. Avšak odporúčam je, ale vraj po toľkých rokoch už nevyrába Viac > a na trh sú posledné položky.
 • Paweł Drygas 4,0 11110

  Toyo Proxes CF2

  Pneumatiky sa používa pre niekoľko jesenných mesiacoch. To je to, čo určuje veľmi dobrú priľnavosť na suchom chodníku. Vzhľadom k tomu, ja nebeží agresívne a auto użytuję väčšinou nemajú po nepretržitej jazdy hovoriť ako práca niekoľkých stoviek kilometrov. Keď príde do mesta, sú veľmi v poriadku. Pokiaľ ide o daždivom počasí zažil chvíle, kedy stratil, keď sa snažia opatrne priľnavosť rýchly štart od svetiel. Pneumatiky sú celkom ťažké, čo sa mi stáva vyhovovať. Pokiaľ ide o hluk rozhodne nemožno povedať o nich, že sú hlasnejšie než konkurencia, ale hlavne tiež nie tichý. Po týchto niekoľkých tisíc kilometrov som nenašiel by došlo k ovplyvneniu kaučuku. Pozrite sa, ako to vyzerá, s chuťou Viac > sa nehovorí, sa mi to páči.
Nájdite svoje pneumatiky Toyo