Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Superia

Pneumatiky Superia

Hodnotenie výrobcu
4,1
na základe 32 názorov

Pri tvorbe vysoko kvalitných pneumatík Superia spojili svoje sily poprední európski a ázijskí špecialisti. Hoci sa pneumatiky Superia vyrábajú v Číne, vďaka intenzívnemu výskumu a vývoju spĺňajú požiadavky vodičov i ďaleko za jej hranicami.

Superia sú certifikované pneumatiky, ktoré spĺňajú globálne normy kvality a výkonnosti. U nás si môžete vybrať z letných, zimných i celoročných pneumatík. Náš e-shop vám ponúka najlepšiu hodnotu v pomere k cene.

Hodnotenia pneumatík Superia od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Superia. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

  • Andrzej 4,8

    Superia EcoBlue HP 185/55 R15

    Som naozaj spokojný s nákupom SUPERIA ECOBLUE HP. Pneumatiky sú skvelé, jazdia pekne, sú tiché, vyzerajú pekne, sú senzačné, nie sú problémy s vyrovnávaním, udržiavajú na suchom i vlhkom povrchu. Po cestovaní asi 2 000 nulovej spotreby. Cena za túto vysokú kvalitu, zjavenie. Že sú Číňania, sú to mýtus, sú VEĽKÉ. Odporučil by som. Určite ich opäť kúpim. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Superia