Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Sava

Hodnotenie výrobcu
3,7
  111500
na základe 2689 názorov
Vyberte profil
Vyberte priemer

História slovinskej spoločnosti Sava Tires siaha až roku 1921. Od roku 1997 je spoločnosť súčasťou Goodyear Tire and Rubber Company. Od roku 2004 spoločnosť vlastní 100% Sava.

V ponuke spoločnosti nájdeme pneumatiky osobné, nákladné automobily, dodávkové ako aj pneumatiky určené pre SUV. Sava sú jednými z popredných pneumatík pre nákladné autá v ekonomickej triede. Produkty slovinskej spoločnosti sú umiestnenie v strednej triede.

Hlavná fabrika spoločnosti sa nachádza v slovinskom meste Kranj a produkuje asi 8 miliónov pneumatík ročne. Tieto výrobky sa predávajú po celom svete. Sava v Európe zamestnáva viac ako 1 600 zamestnancov.

Produkty Sava spájajú dobrý výkon a rozumnú cenu.

Názory našich klientov:
 • Józef 4,4 111150

  Sava Eskimo S3+

  Kúpené pred zimnej sezóne k autu, ktorý používa manželku. Je to kúpil len preto, že v jeho aute - Opel Meriva je používa pre druhú zimnú sezónu. K dnešnému dňu, a to ako v aute a na moju ženou boli žiadne závažnejšie problémy. Oni zvládnuť dobre na zasnežených vozovkách, ako aj roztápajúceho sa snehu. Valivý odpor v porovnaní s letom sa necítil. Nevšimla som si moc v spotrebe paliva v porovnaní s letnej sezóny. Ja by som určite odporučil. Pneumatika má pekný vzhľad, a jeho cena o svojich dobrých výkonových parametrov je malý. Viac >
 • Luqas 4,2 111150

  Sava Eskimo S3+

  Dobré zimné pneumatiky, aj keď v zime tohto roku bola (je) slabé v Gdansku, toľko nemôžete písať o nich. Viac >
 • Rafał Nowak 4,2 111150

  Sava Eskimo S3+

  Kúpil som si pred tromi rokmi, nastavte základ a vyváženie. Pokiaľ ide o mňa, skvelá investícia. Začal som pred mesiacom na štvrtej sezóny, trochu opotrebované pneumatiky, jazdné 10-12000míle ročne. Skutočne vykĺzol len raz - na mierne przyprószonym snehu ľadu, skĺzol snáď dvadsať metra pri rýchlosti 20 km / h, potom brzda sa uvoľní kľudne vynechal stojaci na strane vozíka. Po dosiahnutí 20 cm snehu - 2x zadné, 2x na prednej a opustenie - pneumatiky sústo ako traktor. Sneh, kašovitý sneh, blato, voda vynikajú senzačný. Skutočnosť, že musíš uznať, že - ako je niekto debil vodič nie žiadne pneumatiky mu pomôcť, pretože musíte pochopiť, čo sa deje okolo. Štýl jazdy a prispôsobiť sa PODMIENOK. Viac > A ja by som jazdiť agresívne.
 • Karol Walor 4,3 111150

  Sava Adapto

  Kúpil som povzbudil vysokú pozíciu v testoch Auto Bild, ale aj skutočnosť, že je veľmi dobre zapadá do môjho profilu. Na rozdiel od väčšiny najdôležitejších parametrov pre mňa je hladina hluku. 70 dB je hranica nepriechodný tak Sava popadne zadok a je potrebné okamžite dodať - je to v poriadku. Svieti stále šum, tam nie je łuułuuułuuu :) nádherne drží v zákrutách, v mokrom (index C) žiadne problémy. Nechcem súdiť trvanlivosť, mám ich moc krátky. Myslím si, že Nemci úplne správne investovali pneumatiku za Quatrakiem Vredestein. Ďalšou výhodou nechaj to byť skutočnosť, že je nápis pneumatiky vyrobené v Poľsku :) Ak nepotrebujete fázu zázrak pneumatiky a stimulanty si to mal Sava nesklame. Ja Viac > by som určite odporučil.
Nájdite svoje pneumatiky Sava