Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Sava

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Sava

Pneumatiky Sava

História slovinskej spoločnosti Sava Tires siaha až roku 1921. Od roku 1997 je spoločnosť súčasťou Goodyear Tire and Rubber Company. Od roku 2004 spoločnosť vlastní 100% Sava.

V ponuke spoločnosti nájdeme pneumatiky osobné, nákladné automobily, dodávkové ako aj pneumatiky určené pre SUV. Sava sú jednými z popredných pneumatík pre nákladné autá v ekonomickej triede. Produkty slovinskej spoločnosti sú umiestnenie v strednej triede.

Hlavná fabrika spoločnosti sa nachádza v slovinskom meste Kranj a produkuje asi 8 miliónov pneumatík ročne. Tieto výrobky sa predávajú po celom svete. Sava v Európe zamestnáva viac ako 1 600 zamestnancov.

Produkty Sava spájajú dobrý výkon a rozumnú cenu.

Hodnotenie letných pneumatík Sava

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (63 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (79 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,1 111110 (216 názorov)

Hodnotenie zimných pneumatík Sava

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (86 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (347 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (3 názory)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Sava v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Sava, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

  • Sava Eskimo S3+
    Sava Eskimo S3+

    Sava Eskimo S3+ je zimná pneumatika strednej triedy. Model je charakteristický lepšou gumovou ...

  • Sava EFFECTA +
    Sava EFFECTA +

    Žiaden opis

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Sava Sú to modely značiek Sava, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Sava

Pneumatika Letné Sava INTENSA HP

U týchto mincí pneumatiky doporučujeme
Hodnotenie: 4,0 11110

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Všeobecne platí, že pneumatika je na tom veľmi dobre v tomto roku kúpil ďalšie jednu sadu pneumatík. Používa sa v priemernom štýle mestskej premávky a trať. Pneumatiky s veľmi dobrú trakciu, pokiaľ ide o jazdu na mokre v daždi alebo prejsť mlákou pri rýchlosti naozaj dobre rozptyľujú vodu a takmer dokonale lipnúť na ceste. Jazde na suchom povrchu tiež poskytuje veľmi dobrú priľnavosť v zákrutách, aj keď pri vyšších rýchlostiach sa cítiť, ako uzly v pneumatikách na ceste. Pokiaľ ide o priemerný hluk pneumatík s oknom otvorenia a veľké trasy nevadí pri jazde. Aký komfort používa BMW E39 v jednotlivých veľkostných 205-65 R15 pneumatík vysokých profilových významne ovplyvňuje komfort potláča nerovných cestách a zmierňuje niektoré suspenzie, ktorá má za následok väčšiu života. Nevýhodou tohto pneumatiky podľa môjho názoru pomerne veľa valivého odporu vedie k zvýšenej spotrebe paliva a relatívne jemné konštrukcie strana pneumatiky, ktoré ju robia náchylnejšie k poškodeniu a odreniny obmedziť (ten, ktorý som prasknutie niekedy na nerovnom chodníku) Celková za peniaze, ktoré som odporučiť pneumatiky, ktorý pracuje dobre ako na suchých aj mokrých cestách (čo je pre mňa veľmi dôležitý parameter) na vyšší valivý odpor za túto cenu nemôžete mať všetko. Ak zhrnieme tento cenový pneumatiku odporučiť.

Pneumatika Letné Sava INTENSA HP

Veľmi dobré pneumatiky!
Hodnotenie: 4,4 111140

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Išiel som kúsok, ale môžem vyjadriť svoj názor. Pneumatiky sú vynikajúce cestné hospodárstvo. Dokonca má dojem, že za mokra oveľa lepšie ako suché, takmer "uhryznutie" v asfalte. Skúšal som ich na povrchu mierne mokré po daždi normálnym útokom a dvakrát počas búrok (tak, že stierače nedávajú rady, a cesta sa obrátil do rieky), ktorý prekvapil na ceste. Auto drží veľmi dobre, a to aj pri jazde v zákrutách rýchlo prekonať, žiadny preklz, letovisko a podobne. Naozaj dávajú pocit bezpečia. V ťažkých podmienkach s týmito pneumatikami, nemôžete starať o to, či to bude grip sústrediť len na vlastné schopnosti a na situáciu na ceste. Pokiaľ ide o hluk nie je hlučnejšie než Continenetal-e, v ktorej hnané skôr. Valivý odpor, nie sú tam žiadne zázraky, nie triedy, ale všimol som si niečo menšie spaľovania tak, a tak plus. Spotreba nie je dostatok išiel (cca. 5000), ale teraz, to je ešte nápis na vrchole nie je vymazaný. Všeobecne možno povedať, vrelo odporúčam nemáte naozaj prísť o žiadne peniaze, ani przepłaci a pneumatiky budú porovnateľné s vyššou-end, ak nie lepší.

zimné pneumatiky Sava

opona Zimné Sava Eskimo S3+

8 pre 2 sady studena zjavenie! Cena / kvalita, najlepšie!
Hodnotenie: 4,6 111160

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Fiat Marea Weekend 1,6 b tvrdý prepisovať. Od roku 2004, použitie týchto pneumatík, a ja som veľmi spokojný s nimi. V súčasnej dobe končím 2 sady (ich posledný v zime), na druhú stranu, samozrejme, bude Sava. Vedomá voľba (vybraný na základe skúšok automobilových časopisov a internetu). Jazdím je v najväčších fujavice a ľadu po celej krajine - niekoľkokrát za rok, zimné chodníky v horách a Mazury po niekoľko sto km + mestské a prímestské oblasti 200-300 míľ za týždeň, často lyžovanie v Českej republike, na slovenskom a poľskej hory, a teraz, pretože som žiť na jazero, na miestnych komunikáciách. Kopnym zjavenie v snehu, veľmi dobre na klzké a roztopenom snehu, veľmi dobrá na suchu. Clash pomalšie než letné "horšie", Uniroyal, a jazdiť rýchlo - šetriace bez bŕzd a bavia v nedostatočnej a pretáčavosti. Rodina jazdí seriózny (vyšší stupeň a prémiové pneumatiky), zimné pneumatiky a priame porovnanie snehu a kašovitom snehu (štart, brzdenie, riadenie, kopne sneh) sú prekvapivo rovnaká alebo lepšia, a stojí 25-30% menej! Rozhodne nestojí kupovať drahšie typický kompaktný auto, alebo strednej triedy, pretože preplatit. Vrelo odporúčam!

opona Zimné Sava ESKIMO S3

Autor:arturo193
Hodnotenie: 4,2 111120

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Kúpil som tieto pneumatiky celkom nedávno. Predtým som robil na vedomie názory ... drvivá väčšina pozitívne. Continental v minulosti mali, to je pravda, ale používa sa aj šliapať stará pieseň ... to nebolo možné jazdiť na nich, najmä preto, že pršalo, alebo dokonca cesty bola len mokrá. Sava eskimo kúpil cez internet a príjemne ma prekvapilo, ja dostanem okamžité dodanie do 2 dní. Akonáhle som sa zbaviť starých pneumatík a ráfikov som sa dal na nový ... vyrovnávacej išlo veľmi hladko. Prvé dojmy z jazdy ... veľmi pokojné a pohodlné, kde sa obvykle diera na ceste sa cítil ako Vanish. 160 za hodinu, a ticho sú on-line s koňom ako sklo. Dnes som išiel na nich viac ako 3000 km a som veľmi rád, v snehu sa musí vytiahnuť ako posledný zvedavosti. Bývam v Nórsku a tu sú veľmi premenlivé počasie ... začal pracovať v dopoludňajších hodinách, suchá vozovka tak čierne pomyslel som si. Bol som prekvapený, ako po opustení vozidla na mieste ... a išiel 40 km s množstvom zákrut a to nie je ... ukázalo sa, že kĺže na jeho topánky. Všeobecne možno povedať, že pneumatiky sa javí ako veľmi dobrá a s čistým svedomím odporučiť.

Priemerné hodnotenie pneumatík: 3,80 na základe 1319 hodnotení

Modely pneumatík Sava

Všetky modely značiek pneumatík Sava k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Sava z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Letné pneumatiky

Pozrite si ponuku letných pneumatík Sava. Letné pneumatiky sú určené pre použitie od jari do jesene. Vyberte si vhodné letné pneumatiky Sava.

Zimné pneumatiky

Spoznajte sa s našou ponukou zimných pneumatík Sava. Zimné pneumatiky by mali byť použité ak je teplota vzduchu spadla pod 7 ° C. Vyberte si pre seba ten najvhodnejší typ zimnej pneumatiky Sava.

Celoročné pneumatiky

Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík Sava. Celoročné pneumatiky sú kompromisom výkonov letných a zimných pneumatík. Vyberte si celoročné pneumatiky Sava.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Sava. Každá pneumatika Sava je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.