Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Sailun

Pneumatiky Sailun

Hodnotenie výrobcu
4,0
na základe 22 názorov

Spoločnosť Sailun vyrába pneumatiky od roku 2002. Bola založená na Národnej zóne hospodárskeho a technologického rozvoja v Qingdao, v Číne. Sailun pneumatiky sa u motoristov tešia veľkej obľube. V súčasnej dobe sa ročný predaj spoločnosti vyšplhal na vysoké priečky, vyvážajú takmer 50 miliónov pneumatík do 50 krajín sveta.

Spoločnosť Sailun vyrába svoje pneumatiky so zameraním na kvalitu a predáva ich za veľmi priaznivé ceny. Pneumatiky sú spoľahlivé a garantujú bezpečnú jazdu. Sailun vyrába letné, zimné a celoročné pneumatiky pre osobné, úžitkové, offroad a nákladné vozidlá.

Sailun pri výrobe pneumatík svetovej triedy kombinuje technické odborné znalosti s inovatívnym výskumom a vývojom. Od samého začiatku sa Sailun nezameriava iba na výrobu pneumatík, ale aj na zlepšovanie celkových výrobných procesov. Preto si spoločnosť vymyslela svoj vlastný program Ekologickej technológie (z angl. Environmentally Friendly Technology). Ekologické výrobné technológie zároveň demonštrujú záväzok spoločnosti Sailun vyrábať dôveryhodné produkty s minimálnym dopadom na životné prostredie. Pneumatiky označené ako EFT ponúkajú nižší valivý odpor a znižujú náklady na prevádzku vozidla.

Okrem ekologickej zodpovednosti si Sailun uvedomuje aj tú humánnu, a preto značka uzavrela partnerstvo so Svetovou charitou pre deti s rakovinou (z angl. World Child Cancer Charity), organizáciou, ktorá sa venuje liečbe detí s rakovinou v rozvojových krajinách.

Hodnotenia pneumatík Sailun od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Sailun. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Michel berends 4,9

  Sailun Atrezzo SVR LX 305/45 R22

  Toyota tundra 5.7 2wd pickup váži 2535kg pretože blok je tak ťažký a ja riadiť veľa mesta každý rok mám nové predné pneumatiky a či budem brať drahé značky, alebo nie nosiť ťažko, ale tak som vždy mal nexenbanden a teraz to sailsun si môžete porovnať navzájom dobré uchopenie aj s množstvom dažďa sú počuteľné, ale to je normálne s tou veľkosťou som spokojný a hlavne s touto cenou tak majte Viac >
 • Arkadios91 4,6

  Sailun Commercio VX1 235/65 R16

  Prišiel som tak ďaleko na ich 4000 km pneumatiky ako nové 0 Odtrhnutá ETC pokojne aktuálnej sezóny a vedľa nich prejde, takže som veľmi šťastný neoplatí kúpiť drogy, atď. Je lepšie zaplatiť za nové pneumatiky túto spoločnosť a pokojne 2 sezóny przejeżdżone plný komfort, a myslím, že sme a 3 pokojne na povolenie. Takže pozývam vás k nákupu týchto pneumatík, pretože je to naozaj stojí za to :) Viac >
 • ADAM 5,0

  Sailun Commercio VX1 205/65 R16

  Zatiaľ je to pre mňa ťažké, aby sa vyjadril na kvalitu a trvanlivosť pneumatík, som riadil na tieto pneumatiky 2500K. koľko sa bude odovzdávať tieto pneumatiky, som zvedavý ja. Jazda na týchto pneumatikách je pokojná, držať sa dobre povrchy. Pre teraz som spokojný s nimi nie je žiadna námietka .Jeździłem na povrchu mokré, suché, ľadový, dobre uplatnená. Pneumatiky kolega mi povedal, že išiel z nich 10.000 km a je potešený s nimi. Predtým som mal pneumatiky BARUM 215x65x16C prechádza na týchto pneumatikách 130000 km, je to neverili, ale je to pravda. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Sailun