pneumatiky Sailun

Pneumatiky Sailun

Osobné pneumatiky

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Cenové rozpätie

-
Populárne rozmery pneumatík
205/55 R16 195/65 R15 225/45 R17 175/65 R14 185/65 R15 Zobraziť zoznam rozmerov Schovať zoznam rozmerov

V našej ponuke máme 21 Sailun pneumatiky modely
cena od €46 do €283.

Sailun Osobné pneumatiky

Sailun Pneumatiky 4x4

Sailun Terramax CVR
4,3

3 názory

Od 83 ks
Sailun ICE BLAZER WST1
4,3

21 názorov

Od 94 ks
Sailun Terramax A/T
Žiadna fotografia
Od 104 ks
Sailun Atrezzo SVR LX
4,9

1 názor

Od 124 ks
Sailun Terramax M/T
Žiadna fotografia
Od 133 ks

Sailun Nákladné pneumatiky

Sailun Commercio VX1
4,0

21 názorov

Od 77 ks

Spoločnosť Sailun vyrába pneumatiky od roku 2002. Bola založená na Národnej zóne hospodárskeho a technologického rozvoja v Qingdao, v Číne. Sailun pneumatiky sa u motoristov tešia veľkej obľube. V súčasnej dobe sa ročný predaj spoločnosti vyšplhal na vysoké priečky, vyvážajú takmer 50 miliónov pneumatík do 50 krajín sveta.

Spoločnosť Sailun vyrába svoje pneumatiky so zameraním na kvalitu a predáva ich za veľmi priaznivé ceny. Pneumatiky sú spoľahlivé a garantujú bezpečnú jazdu. Sailun vyrába letné, zimné a celoročné pneumatiky pre osobné, úžitkové, offroad a nákladné vozidlá.

Sailun pri výrobe pneumatík svetovej triedy kombinuje technické odborné znalosti s inovatívnym výskumom a vývojom. Od samého začiatku sa Sailun nezameriava iba na výrobu pneumatík, ale aj na zlepšovanie celkových výrobných procesov. Preto si spoločnosť vymyslela svoj vlastný program Ekologickej technológie (z angl. Environmentally Friendly Technology). Ekologické výrobné technológie zároveň demonštrujú záväzok spoločnosti Sailun vyrábať dôveryhodné produkty s minimálnym dopadom na životné prostredie. Pneumatiky označené ako EFT ponúkajú nižší valivý odpor a znižujú náklady na prevádzku vozidla.

Okrem ekologickej zodpovednosti si Sailun uvedomuje aj tú humánnu, a preto značka uzavrela partnerstvo so Svetovou charitou pre deti s rakovinou (z angl. World Child Cancer Charity), organizáciou, ktorá sa venuje liečbe detí s rakovinou v rozvojových krajinách.