Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Offroad a 4x4 pneumatiky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Bestsellery

Pozrite si pneumatiky 4x4 s najvyšším hodnotením užívateľov. Naša databáza recenzií pneumatík 4x4 je najväčšou, akú na internete nájdete. Hľadáte najlepšie pneumatiky 4x4? Prečítajte si náš rebríček letných a zimných pneumatík. Predstavujeme ponuku 4x4 pneumatík na leto a zimu s najlepším hodnotením vodičov, ktorí ich testovali v praxi.

Najčastejšie kupované 4x4 pneumatiky

Predstavujeme vám ponuku najčastejšie kupovaných 4x4 pneumatík. Zoznámte sa s najobľúbenejšími modelmi pneumatík 4x4. K dispozícii sú letné a zimné pneumatiky, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a prijateľnou cenou. Nakúpte u nás 4x4 pneumatiky, s ktorými budete isto nadmieru spokojní.

Letné pneumatiky 4x4

4,4

111150

(556 názorov)

4,4

111150

(508 názorov)

4,1

111150

(484 názory)

4,4

111150

(456 názorov)

Zimné pneumatiky 4x4

4,3

111150

(604 názory)

4,2

111150

(420 názorov)

4,0

11110

(197 názorov)

4,0

11110

(190 názorov)

4,4

111150

(166 názorov)

4x4/Offroad pneu

4x4/Offroad pneu

Letné pneumatiky pre vozidlá s pohonom 4x4 delíme na cestné, poloterénne, polocestné a terénne. Cestné pneumatiky (80% jazdy na ceste a 20% terénna jazda), sa označujú H/T a S/T. V prípade týchto pneumatík sa používa behúň s asymetrickým vzorom. Druhý typ letných pneumatík 4x4 sú pneumatiky určené ako na jazdu po ceste, tak aj po teréne (50% cesta, 50% terén). V názve modelu je umiestnená skratka ATR, AT2, A/T alebo All terrain. Posledným typom letných pneumatík 4x4 sú pneumatiky určené pre použitie v ťažkom teréne (80% terén a 20% cesty). V názvoch týchto modelov sú umiestnené skratky MTR alebo M/T. Zimný typ pneumatík 4x4 už nemá také rozdelenie. Každá z nich je cestnou pneumatikou. Toto rozdelenie pneumatík pre vozidlá s pohonom 4x4 ponecháva vodičom veľký výber v závislosti na tom, po akých cestách sa pohybujú. To, čo ich odlišuje od typických osobných pneumatík, sú dobré vlastnosti pri jazde na ľahko terénnych cestách, ako aj terénnych. Riešenie použité pri tvorbe tohto typu pneumatík zaisťuje bezpečnosť rovnako ako na cestách, tak aj v terénnych podmienkach. Je ideálnym riešením pre vodičov, ktorí vyžadujú optimálny výkon na rôznych druhoch povrchov, vrátane tých terénnych. Pneumatiky tohto typu, ako napríklad pneumatiky pre osobné autá, sú veľmi často vybavené ochranným rantom, ktorý chráni pred mechanickým poškodením a oterom. Pre tento účel sa často používa vnútorný oceľový pás, ktorý zosilňuje konštrukciu a behú, v dôsledku čoho je pneumatika zriedka vystavená deformáciám. Vyznačujú sa aj posilnenou bočnou stenou, ktorá zvyšuje nosnosť, čo je užitočné pri vozidlách typu SUV, ktorých hmotnosť sa značne líši od obvyklej hmotnosti osobných automobilov. Pri tomto type pneumatík sa kladie zvláštny dôraz na vysoký komfort jazdy, čo je veľmi užitočné pri mestskej premávke, ale aj terénnej jazde. Pneumatika ako taká nevydáva hluk, eliminuje vibrácie a balansovanie. Niektorí producenti pneumatík pre vozidlá 4x4 používajú dodatkové lamelové zárezy a trvácnu gumovú zmes, ktorá umožňuje dokonca aj letným pneumatikám zachovanie príslušných parametrov jazdiac v zimných podmienkach. Veľa rôznych druhov pneumatík, ako aj pneumatiky vozidiel s pohonom 4x4, majú vozidlám zabezpečiť vysoký výkon jazdy na mokrej vozovke. Je potrebné poznamenať, že typ pneumatiky s pohonom 4x4 nemožno montovať na osobné automobily, pretože majú celkom odlišnú štruktúru a vlastnosti behúňa. Pneumatiky tohto typu namontované v osobnom aute budú oveľa hlasnejšie a tvrdšie.

Posledné hodnotenia

 • 4,7 111150
  Recenzia mimo SK Používateľ: Damian
  Zeetex WH1000
  Odporúčam tento model, po jednej sezóne je pneumatika stále nová napriek veľkému počtu kilometrov v meste, je veľmi dobrá pri zatáčaní a na mokrej vozovke. Za túto cenu veľmi dobrý nákup.
 • 4,8 111150
  Recenzia mimo SK Používateľ: Wiesława Tryszpiot

  Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Imperial Snowdragon 3
  Som veľmi spokojný s výberom tých pneumatík, ktoré plne vyhovujú mojim očakávaniam a stojí za to odporučiť. Ďakujem mnohokrát. Určite budem vaším bežným zákazníkom. Všetko najlepšie.
 • 4,4 111150
  Recenzia mimo SK Používateľ: Kuba

  Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Nokian WR D4
  Toto sú moje ďalšie pneumatiky Nokian, predtým som použil WR D3. Pneumatika je veľmi bezpečná, a to ako na suchom, tak aj na mokrom povrchu, pre nich nie je veľká výzvou. Odporučil by som.
 • 4,7 111150
  Recenzia mimo SK Používateľ: Mateusz

  Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Michelin ALPIN 5
  Pneumatiky počas celej sezóny a extrémnych období, na všetkých povrchoch, vynikajúco. Nemajú radi len ostré brzdenie na suchom povrchu, ale je to veľmi subjektívny a nie nevyhnutne bolestivý pocit. Určite to odporúčam, cítim sa veľmi bezpečne na ceste s nimi!
 • 4,8 111150
  Recenzia mimo SK Používateľ: Norbert

  Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Nokian WeatherProof
  Pneumatika je na povrchu suchá a mokrá. Hluk nie je nepríjemný, možno trochu hlasnejší ako typická letná verzia, ale je spojený s agresívnym hlbokým behúňom. Nezaznamenal som negatívny vplyv na spotrebu paliva.
Začnite nakupovať