Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Všetci

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Offroad (4x4)

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Offroad a 4x4 pneumatiky

Pneumatiky 4x4

Pozri pneumatiky 4x4 najvyššie hodnotené užívateľmi. Naša databáza recenzií pneumatík 4x4 je najväčšou na internete. Hľadáte najlepšie pneumatiky 4x4? Pozývame vás k prečítaniu rebríčka letných a zimných pneumatík pre Vaše vozidlo. Predstavujeme ponuku pneumatík 4x4 ponuku na leto a zimu s najlepším hodnotením vodičov, ktorí ich testovali v praxi.

Letné pneumatiky

Zimné pneumatiky

Najčastejšie kupované pneumatiky 4x4

Predstavujeme ponuku pneumatík 4x4 najčastejšie kupovaných našimi zákazníkmi. Tu si môžete zoznámiť s najobľúbenejšími modelmi pneumatík 4x4. K dispozícii sú letné a zimné pneumatiky, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou a prijateľnou cenou. Zobraziť najpredávanejšie v našom obchode. Pozrite si a kúpte pneumatiky 4x4, ktoré splnia Vaše očakávania.

Letné pneumatiky

Zimné pneumatiky

Priemerné hodnotenie pneumatík: 3,92 na základe 5326 hodnotení

Pneumatiky 4x4

Letné pneumatiky pre vozidlá s pohonom 4x4 delíme na cestné, poloterénne, polocestné a terénne. Cestné pneumatiky (80% jazdy na ceste a 20% terénna jazda), sa označuje H / T a S / T. V prípade týchto pneumatík sa používa behúň s asymetrickým vzorom. Druhý typ letných pneumatík 4x4 sú pneumatiky určené ako na jazdu po ceste, tak aj po teréne (50% cesta, 50% terén). V názve modelu je umiestnená skratka ATR, AT2, A / T alebo All terain. Posledným typom letných pneumatík 4x4 sú pneumatiky určené pre použitie v ťažkom teréne (80% terén a 20% cesty). V názvoch týchto modelov sú umiestnené skratky MTR alebo M / T. Zimný typ pneumatík 4x4 už nemá také rozdelenie. Každá z nich je cestnou pneumatikou. Toto rozdelenie pneumatík pre vozidlá s pohonom 4x4 ponecháva vodičom veľký výber v závislosti na akých cestách sa pohybujú. To čo ich odlišuje od typických osobných pneumatík sú dobré vlastnosti pri jazde na ľahko terénnych cestách, ako aj terénnych. Riešenie použité pri tvorbe tohto typu pneumatík zaisťuje bezpečnosť rovnako ako na cestách tak aj v terénnych podmienkach. Je ideálnym riešením pre vodičov, ktorí vyžadujú optimálny výkon na rôznych druhoch povrchov, vrátane tých terénnych. Pneumatiky tohto typu, ako aj napríklad pneumatiky pre osobné autá sú veľmi často vybavené ochranným rantom, ktorý chráni pred mechanickým poškodením a oterom. Pre tento účel sa často používa ako vnútorný oceľový pás, ktorý zosilňuje konštrukciu a behúň a v dôsledku toho je pneumatika zriedka vystavená deformáciám. Vybavuje sa posilnenou bočnou stenou, ktorá zvyšuje nosnosť, čo je užitočné pri vozidlách typu SUV, ktorý sa značne líši od obvyklej hmotnosti osobných automobilov. Pri tomto type pneumatík sa kladie zvláštny dôraz na vysoký komfort jazdy, čo je veľmi užitočné pri mestskej premávke, ale aj terénnej jazde. Pneumatika ako taká nevydáva hluk, ale eliminuje vibrácie a balansovanie. Niektorí producenti pneumatík pre vozidlá 4x4 používajú dodatkové lamelové zárezy a trvácnu gumovú zmes, ktorá umožňuje dokonca aj letným pneumatikám zachovanie príslušných parametrov jazdiac v zimných podmienkach. Veľa rôznych druhov pneumatík ako aj pneumatiky vozidiel s pohonom 4x4 vozidlá majú zabezpečiť vysoký výkon jazdy na mokrej vozovke. Je potrebné poznamenať, že typ pneumatiky s pohonom 4x4 nemožno montovať na osobné automobily, pretože majú celkom odlišnú štruktúru a vlastnosti behúňa. Pneumatiky tohto typu namontované v osobnom aute budú oveľa hlasnejšie a tvrdšie.