Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Minerva

Pneumatiky Minerva

Hodnotenie výrobcu
3,6
na základe 175 názorov

Belgická značka pneumatík, Minerva, bola inovovaná a oficiálne založená v roku 1992. Oficiálne preto, lebo samotná značka okrem použitia najnovších technológií ponúka svojim majiteľom viac ako 100 rokov histórie a skúseností. Už v roku 1902 bol totiž vyrobený prvý motocykel, ktorý bol obutý pneumatikami Minerva.

V súčasnosti patrí pod nemeckú značku Continental a spolupracuje aj s Nokian. S viac ako 1,5 milióna predanými pneumatikami ročne je Minerva poprednou svetovou značkou pneumatík, ktoré sa predávajú vo viac ako 70 krajinách na všetkých kontinentoch.

Kedysi bola táto značka a logo symbolom luxusu, výkonu a pohodlia. Dnes je jednou z najznámejších a najprijateľnejších svetových pneumatík. Ponúka viac ako 360 letných, 230 zimných a 70 celoročných veľkostí.

Hodnotenia pneumatík Minerva od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Minerva. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

  • Tsar 4,8

    Minerva F105 205/55 R16

    Pred nákupom som mal dilemu, váhal som, či si kúpiť nejaké značkové gumy, alebo možno dačo lacnejšie. Nakoniec som si vybral pneu Minerva F105. Prešiel som už 10, 000 kilometrov a doposiaľ som si nevšimol znaky opotrebenia. Nemal som žiadne problémy s vyvažovaním kolies, ani s vibráciami. Životnosť gum je skvelá. Rozhodne odporúčam, vysoká kvalita za nízku cenu. Nemá zmysel platiť viac. Navyše pneu vyzerajú pekne. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Minerva