Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Maxxis

Hodnotenie výrobcu
4,0
    11110
na základe 39 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer
Maxxis je desiatym najväčším výrobcom pneumatík na svete. Spoločnosť založila na Taiwane značka Cheng-Shin Rubber Ind. Co. Ltd. Vďaka používaniu moderných technológií a investovaniu do vývoja sú výrobky tohto výrobcu stále lepšie rozpoznateľné na celom svete.

V súčasnosti je už značka dostupná v 130 krajinách. Modely tejto spoločnosti sa vyznačujú precíznym prevedením, odolnosťou proti opotrebovaniu a dobrým prispôsobením každým podmienkam. Je to možné vďaka používaniu príslušných technológií a vykonávaniu špecializovaných testov. Zákazníci sa čoraz častejšie rozhodujú pre kúpu tejto značky a sú s ňou spokojní.

História výrobcu siaha do roku 1967. V mieste Yuanlin na Taiwane vznikol podnik Cheng Shin Rubber. Zakladatelia neboli úspešní okamžite, avšak ťažká práca a zameranie na rozvoj umiestnili túto značku vysoko v rebríčku spoločností pôsobiacich v odvetví pneumatík.

Po vyše 40 rokoch je výrobca jedným z popredných na trhu a dopyt po jeho výrobkoch stále stúpa. Je dôležité vedieť, že pneumatiky Maxxis sa dodávajú ako originálna výbava vozidiel takých značiek, ako sú Toyota, Nissan, Volkswagen, Mitsubishi alebo Hyundai. To dokazuje, že tento výrobca je dôveryhodný a jeho výrobky sa dokonale osvedčujú aj v tých najťažších poveternostných podmienkach.

Hodnotenia pneumatík Maxxis od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Maxxis. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

  • DamiDemon 4,8 111150

    Maxxis MA Z1 225/40 R18

    Pneumatika poskytuje vynikajúcu priľnavosť v zákrutách. Veľmi vysoká priľnavosť činí 170 koní v mojom autko prakticky nie Nemôžem "spáliť črievičku". Brzdenie je proste poézie. Super tiché pneumatiky, najmä pri vysokých rýchlostiach nad 200 km / h (ukazuje svoju triedu). Mokrý správajú dobre. Vrelo odporúčame pre všetkých. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Maxxis