Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Matador

Hodnotenie výrobcu
3,9
  111500
na základe 96 názorov
Vyberte profil
Vyberte priemer

Matador je slovenská značka, ktorej výrobky sa tešia veľkému záujmu používateľov a výrobcov áut, ktorí často vyberajú pneumatiky Matador ako prvú výbavu predávaných vozidiel.

Prvá zmienka o spoločnosti Matador - Gummi und Balata Werke sa objavila v roku 1905 a finálny názov Matador bol schválený až v roku 1992.

V súčasnosti Matador úzko spolupracuje s nemeckým koncernom Continental, vďaka čomu je kvalita vyrábaných pneumatík vždy na najvyššej úrovni. Nové technológie, ktoré sa používajú pri procese vzniku pneumatík zaručujú bezpečné a úsporné výrobky, prispôsobené moderným štandardom.

Dôkazom na vysokokvalitné systémové riešenia v slovenskej spoločnosti je získanie certifikátu manažérstva kvality vývoja a výroby pneumatík podľa technickej špecifikácie ISO/TS 16949.

Matador ostáva v popredí najrýchlejšie rastúcich spoločností na Slovensku. Takmer 90% výrobkov tejto značky sa vyváža do vyše 80 krajín na celom svete.

Názory našich klientov:
 • 2g5tbre 4,6 111150

  Matador MP92 Sibir Snow

  Hodnotenie na snehu nie je možná z dôvodu, že neboli žiadne podmienky na test. Doteraz som prešiel na tých gumách 6000km. Pneumatiky Matador MP92 Sibir Snow používam od novembra 2015 na Škode superb II, pri teplotách ponad 12 stupňov sa robia trošku menšie a znižuje sa pevnosť riadenia...Treba dávať pozor. Pri nulovej teplote sú veľmi dobré. Na suchej aj mokrej vozovke. Odolné voči aquaplaningu. Jedna situácia zachránená vďaka týmto pneumatikám.Začalo mrholiť, asfalt sa jemne zarosil, teplota okolo 2 stupňov, aby som predišiel havárii musel som spomaliť z 160 na nulu. Podarilo sa mi to s rezervou 30 cm (myslel som, že buchnem), ale zaskočilo ma to, že čím pomalšie som šiel tým viac som Viac > brzdil, čiže pneumatiky sa držali ideálne. Do toho sú tiché pri vyšších rýchlostiach (to bolo hlavné kritérium môjho výberu) a neopotrebujú sa nadmerne. Jazdím hlavne v meste a z času na čas aj na dlhé trate (počas jedného dňa niekoľko stoviek kilometrov v rôznych podmienkach). Matador MP92 Sibir Snow sp dosť pohodlné a škoda, že nemajú ochranu ráfika.
 • 2g5tbre 4,3 111150

  Matador MP92 Sibir Snow

  V medzičase som prešiel ďalších 5000km a konečne som mal možnosť jazdiť v zimných podmienkach. Pneumatiky Matador MP92 Sibir Snow sú perfektné. Skutočne dávajú pevnosť riadenia pod podmienkou, že teplota je nižšia 10 stupňov. Počas mrazu skvelé.Biela cesta, ubitý sneh, ale žiaden ľad aj tak som mal pocit kontroly bez stresu pri rýchlosti 60-80 km/h, zriedka ESP alebo ARS korigovali moje činy (samozrejme treba mať na pamäti, že v takých podmienkach je dobre pokiaľ sú dodržané zásady fyziky). Brzdenie a riadenie v takých podmienkach ok. Trošku horšie pneumatikám ide jazda do kopca (hnacia náprava predná,superb). Na ľade samozrejme nie sú žiadne zázraky, ale je fajn. Čerstvo napadaný sneh na Viac > asfalte, dokonca aj vo väčšom množstve pneumatike neprekáža. Čo určite nie je v Matador MP92 Sibir Snow – žiadne nadmerné opotrebovanie.
 • szymxx 4,4 111150

  Matador MP46

  Tento rok v lete som hľadal seba prvýkrát v živote, nové letné pneumatiky - Premýšľal som o Falken, Hankook (Bridgeston'y ľudia odporúčajú, ale môj rozpočet bol obmedzený), vstal, aby Matadorach MP46, ktorý ma viedol k jeho pozitívnym názorom užívatelia. Okrem toho môjho otca Škoda ďalej Matador pneumatiky z továrne, a to aj napriek tomu, že sa nejedná o silné auto pneumatiky prežil asi 6 sezón. Išiel som na pneumatikách doteraz 6000K - Som veľmi potešený. Nemôžem porovnávať prémiové značky, ale pneumatiky zhruba dvakrát lacnejšie ako tejto triedy, nemám nič vyčítať im. Núti ich cítiť sa v bezpečí, jazdím s žiadnymi problémami v zákrutách. Miloval som ďalšie funkcie, ktoré ponúka Viac > pneumatiky - to môže byť uvedené na osi, a ktorá strana bola použitá, a ak je to jel km.
 • Krzysiek 4,1 111150

  Matador MP52 Nordicca Basic

  Fiat Grande Punto 1.4 - 77HP, przejeździłem im tri zimy, nízke oteru, nízky hluk, a nemá vplyv na zvýšenie spotreby paliva. Jazdím bezpečne po rôznych typov trás, diaľnice, mesto a nieodśnieżone trás. Skvelé pneumatika pre suché, mokré a rozmočeným snehom. Trochu horšie na ujazdený sneh a ľad v kopnym 4 +. Sa nachádza v pokojnej jazdy pneumatiky odolné a predvídateľné. Odporučil by som pre ľudí, ktorí humbuk je zbytočné a vyrastal psychicky s pajacowania na drahé cestnú a szpanowania pneumatík. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Matador