Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Matador

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Matador

Pneumatiky Matador

Hodnotenie letných pneumatík Matador

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 4,1 111110 (16 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 3,6 111600 (11 názorov)

Hodnotenie zimných pneumatík Matador

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (2 názory)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (23 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Matador v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Matador, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Matador Sú to modely značiek Matador, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Matador

Pneumatika Letné Matador MP46

Tire najviac plnenie svojho poslania, vo veľmi výhodnú cenu - určite by som ju odporučiť priateľom.
Hodnotenie: 4,4 111140

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Tento rok v lete som hľadal seba prvýkrát v živote, nové letné pneumatiky - Premýšľal som o Falken, Hankook (Bridgeston'y ľudia odporúčajú, ale môj rozpočet bol obmedzený), vstal, aby Matadorach MP46, ktorý ma viedol k jeho pozitívnym názorom užívatelia. Okrem toho môjho otca Škoda ďalej Matador pneumatiky z továrne, a to aj napriek tomu, že sa nejedná o silné auto pneumatiky prežil asi 6 sezón. Išiel som na pneumatikách doteraz 6000K - Som veľmi potešený. Nemôžem porovnávať prémiové značky, ale pneumatiky zhruba dvakrát lacnejšie ako tejto triedy, nemám nič vyčítať im. Núti ich cítiť sa v bezpečí, jazdím s žiadnymi problémami v zákrutách. Miloval som ďalšie funkcie, ktoré ponúka pneumatiky - to môže byť uvedené na osi, a ktorá strana bola použitá, a ak je to jel km.

Pneumatika Letné Matador MP16

Dobrý deň.
Hodnotenie: 4,5 111150

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Mám Matador MP16 kúpil, pretože tento model môj priateľ odporučil ku mne. Nie som sklamaný. pneumatiky sú lacné, ale dobré. Overil som takmer vo všetkých poveternostných podmienkach a nikdy som zlyhal. Pneumatiky fungovať dobre nielen na suchej, ale aj na mokrej vozovke. Hodnotím zrýchľovanie a brzdenie aj pozitívne. Oni nešmýkali a jazdy je bezpečný a stabilný. Okrem toho sú tiež nciht príliš hlasno. Moje veoherigen pneumatiky boli naozaj hlasno a bolo takmer neznesiteľné! Teraz nemám problém. Len pri vysokej Geschiwndigkeit môžete počuť tichý šum. V V mojom som s Matador MP16 veľmi spokojný. Za túto cenu, to je nemožné nájsť lepší model!

zimné pneumatiky Matador

opona Zimné Matador MP92 Sibir Snow

veľmi pokojné a veľmi pohodlné, dobre na suchých aj mokrých cestách.
Hodnotenie: 4,6 111160

Hodnotenie na snehu nie je možná z dôvodu, že neboli žiadne podmienky na test. Doteraz som prešiel na tých gumách 6000km. Pneumatiky Matador MP92 Sibir Snow používam od novembra 2015 na Škode superb II, pri teplotách ponad 12 stupňov sa robia trošku menšie a znižuje sa pevnosť riadenia...Treba dávať pozor. Pri nulovej teplote sú veľmi dobré. Na suchej aj mokrej vozovke. Odolné voči aquaplaningu. Jedna situácia zachránená vďaka týmto pneumatikám.Začalo mrholiť, asfalt sa jemne zarosil, teplota okolo 2 stupňov, aby som predišiel havárii musel som spomaliť z 160 na nulu. Podarilo sa mi to s rezervou 30 cm (myslel som, že buchnem), ale zaskočilo ma to, že čím pomalšie som šiel tým viac som brzdil, čiže pneumatiky sa držali ideálne. Do toho sú tiché pri vyšších rýchlostiach (to bolo hlavné kritérium môjho výberu) a neopotrebujú sa nadmerne. Jazdím hlavne v meste a z času na čas aj na dlhé trate (počas jedného dňa niekoľko stoviek kilometrov v rôznych podmienkach). Matador MP92 Sibir Snow sp dosť pohodlné a škoda, že nemajú ochranu ráfika.

opona Zimné Matador MP92 Sibir Snow

Je zima, takže dopisujem recenziu Dobré pneumatiky!
Hodnotenie: 4,3 111130

V medzičase som prešiel ďalších 5000km a konečne som mal možnosť jazdiť v zimných podmienkach. Pneumatiky Matador MP92 Sibir Snow sú perfektné. Skutočne dávajú pevnosť riadenia pod podmienkou, že teplota je nižšia 10 stupňov. Počas mrazu skvelé.Biela cesta, ubitý sneh, ale žiaden ľad aj tak som mal pocit kontroly bez stresu pri rýchlosti 60-80 km/h, zriedka ESP alebo ARS korigovali moje činy (samozrejme treba mať na pamäti, že v takých podmienkach je dobre pokiaľ sú dodržané zásady fyziky). Brzdenie a riadenie v takých podmienkach ok. Trošku horšie pneumatikám ide jazda do kopca (hnacia náprava predná,superb). Na ľade samozrejme nie sú žiadne zázraky, ale je fajn. Čerstvo napadaný sneh na asfalte, dokonca aj vo väčšom množstve pneumatike neprekáža. Čo určite nie je v Matador MP92 Sibir Snow – žiadne nadmerné opotrebovanie.

Priemerné hodnotenie pneumatík: 3,68 na základe 119 hodnotení

Modely pneumatík Matador

Všetky modely značiek pneumatík Matador k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Matador z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Letné pneumatiky

Pozrite si ponuku letných pneumatík Matador. Letné pneumatiky sú určené pre použitie od jari do jesene. Vyberte si vhodné letné pneumatiky Matador.

Zimné pneumatiky

Spoznajte sa s našou ponukou zimných pneumatík Matador. Zimné pneumatiky by mali byť použité ak je teplota vzduchu spadla pod 7 ° C. Vyberte si pre seba ten najvhodnejší typ zimnej pneumatiky Matador.

Celoročné pneumatiky

Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík Matador. Celoročné pneumatiky sú kompromisom výkonov letných a zimných pneumatík. Vyberte si celoročné pneumatiky Matador.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Matador. Každá pneumatika Matador je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.