Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Matador

Pneumatiky Matador

Hodnotenie výrobcu
3,9
na základe 172 názorov
Matador je slovenská značka, ktorej výrobky sa tešia veľkému záujmu používateľov a výrobcov áut, ktorí často vyberajú pneumatiky Matador ako prvú výbavu predávaných vozidiel.

Prvá zmienka o spoločnosti Matador - Gummi und Balata Werke sa objavila v roku 1905 a finálny názov Matador bol schválený až v roku 1992.

V súčasnosti Matador úzko spolupracuje s nemeckým koncernom Continental, vďaka čomu je kvalita vyrábaných pneumatík vždy na najvyššej úrovni. Nové technológie, ktoré sa používajú pri procese vzniku pneumatík zaručujú bezpečné a úsporné výrobky, prispôsobené moderným štandardom.

Dôkazom na vysokokvalitné systémové riešenia v slovenskej spoločnosti je získanie certifikátu manažérstva kvality vývoja a výroby pneumatík podľa technickej špecifikácie ISO/TS 16949.

Matador ostáva v popredí najrýchlejšie rastúcich spoločností na Slovensku. Takmer 90% výrobkov tejto značky sa vyváža do vyše 80 krajín na celom svete.

Hodnotenia pneumatík Matador od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Matador. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

  • Wito 4,3

    Matador MP 82 CONQUERRA 2 245/65 R17

    Nechápem všetky negatívne recenzie na tento pneumatiky. Zvlášť pre tých, týkajúce sa hluku a nepredvídateľným spôsobom. Ani neviem, ako spisovatelia názory majú informácie, ktoré sú čínština. Pneumatiky sú vyrábané v továrni Continental Slovensko a hlavy, aby mix sú lepšie ako kórejský-čínske vynálezy, ktorých názov nie je možné spomenúť. Aj keď to nie je Michelin a Good Year, ale za tie peniaze je to naozaj dobré pneumatiky. Možno trochu príliš mäkké, ale veľmi pohodlné. To je môj subjektívny názor, a nie každý má súhlasiť s ňou. Viac >
  • szymxx 4,4

    Matador MP46 215/45 R17

    Tento rok v lete som hľadal seba prvýkrát v živote, nové letné pneumatiky - Premýšľal som o Falken, Hankook (Bridgeston'y ľudia odporúčajú, ale môj rozpočet bol obmedzený), vstal, aby Matadorach MP46, ktorý ma viedol k jeho pozitívnym názorom užívatelia. Okrem toho môjho otca Škoda ďalej Matador pneumatiky z továrne, a to aj napriek tomu, že sa nejedná o silné auto pneumatiky prežil asi 6 sezón. Išiel som na pneumatikách doteraz 6000K - Som veľmi potešený. Nemôžem porovnávať prémiové značky, ale pneumatiky zhruba dvakrát lacnejšie ako tejto triedy, nemám nič vyčítať im. Núti ich cítiť sa v bezpečí, jazdím s žiadnymi problémami v zákrutách. Miloval som ďalšie funkcie, ktoré ponúka Viac > pneumatiky - to môže byť uvedené na osi, a ktorá strana bola použitá, a ak je to jel km.
Nájdite svoje pneumatiky Matador