Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Matador

Hodnotenie výrobcu
3,9
  111500
na základe 96 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer
Matador je slovenská značka, ktorej výrobky sa tešia veľkému záujmu používateľov a výrobcov áut, ktorí často vyberajú pneumatiky Matador ako prvú výbavu predávaných vozidiel.

Prvá zmienka o spoločnosti Matador - Gummi und Balata Werke sa objavila v roku 1905 a finálny názov Matador bol schválený až v roku 1992.

V súčasnosti Matador úzko spolupracuje s nemeckým koncernom Continental, vďaka čomu je kvalita vyrábaných pneumatík vždy na najvyššej úrovni. Nové technológie, ktoré sa používajú pri procese vzniku pneumatík zaručujú bezpečné a úsporné výrobky, prispôsobené moderným štandardom.

Dôkazom na vysokokvalitné systémové riešenia v slovenskej spoločnosti je získanie certifikátu manažérstva kvality vývoja a výroby pneumatík podľa technickej špecifikácie ISO/TS 16949.

Matador ostáva v popredí najrýchlejšie rastúcich spoločností na Slovensku. Takmer 90% výrobkov tejto značky sa vyváža do vyše 80 krajín na celom svete.

Hodnotenia pneumatík Matador od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Matador. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • janusz 4,8 111150

  Matador MP52 Nordicca Basic 175/70 R13

  Išiel som na pneumatike celú sezónu, je veľmi dobrá, drží na ceste dobre ako na snehu a ľade, tak aj na suché, má silnú a zaujímavú behúňa, oslabovanie unnoticeable, môžem povedať, že nákup týchto pneumatík jackpot, pretože naozaj vynikajú senzačný a môžem odporučiť každému, kto potrebuje dobré pneumatiky na zimu. Viac >
 • Alabama 4,2 111150

  Matador MP59 195/65 R15

  Použitý 2 sezóny v aute 4Motion, 80% dlhšie trasy, asfalt, 20% v horských oblastiach - spevnených cestách, najazdené dnes asi 15.000, použite 2/3 minimetry behúňa. Záber pneumatiky na snehu, dažďu alebo suchý asfalt pre mňa veľmi uspokojivé. Trvanlivosť je tiež vyhovujúce, Jedinou nevýhodou - sú trochu nahlas, ale ako zimné pneumatiky. Naozaj odporúčam! Viac >
 • 2g5tbre 4,3 111150

  Matador MP92 Sibir Snow 205/55 R16

  V medzičase som prešiel ďalších 5000km a konečne som mal možnosť jazdiť v zimných podmienkach. Pneumatiky Matador MP92 Sibir Snow sú perfektné. Skutočne dávajú pevnosť riadenia pod podmienkou, že teplota je nižšia 10 stupňov. Počas mrazu skvelé.Biela cesta, ubitý sneh, ale žiaden ľad aj tak som mal pocit kontroly bez stresu pri rýchlosti 60-80 km/h, zriedka ESP alebo ARS korigovali moje činy (samozrejme treba mať na pamäti, že v takých podmienkach je dobre pokiaľ sú dodržané zásady fyziky). Brzdenie a riadenie v takých podmienkach ok. Trošku horšie pneumatikám ide jazda do kopca (hnacia náprava predná,superb). Na ľade samozrejme nie sú žiadne zázraky, ale je fajn. Čerstvo napadaný sneh na Viac > asfalte, dokonca aj vo väčšom množstve pneumatike neprekáža. Čo určite nie je v Matador MP92 Sibir Snow – žiadne nadmerné opotrebovanie.
Nájdite svoje pneumatiky Matador