Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Matador

Hodnotenie výrobcu
3,9
  111500
na základe 96 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer
Matador je slovenská značka, ktorej výrobky sa tešia veľkému záujmu používateľov a výrobcov áut, ktorí často vyberajú pneumatiky Matador ako prvú výbavu predávaných vozidiel.

Prvá zmienka o spoločnosti Matador - Gummi und Balata Werke sa objavila v roku 1905 a finálny názov Matador bol schválený až v roku 1992.

V súčasnosti Matador úzko spolupracuje s nemeckým koncernom Continental, vďaka čomu je kvalita vyrábaných pneumatík vždy na najvyššej úrovni. Nové technológie, ktoré sa používajú pri procese vzniku pneumatík zaručujú bezpečné a úsporné výrobky, prispôsobené moderným štandardom.

Dôkazom na vysokokvalitné systémové riešenia v slovenskej spoločnosti je získanie certifikátu manažérstva kvality vývoja a výroby pneumatík podľa technickej špecifikácie ISO/TS 16949.

Matador ostáva v popredí najrýchlejšie rastúcich spoločností na Slovensku. Takmer 90% výrobkov tejto značky sa vyváža do vyše 80 krajín na celom svete.

Hodnotenia pneumatík Matador od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Matador. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • alex 4,5 111150

  Matador MP16 185/55 R14

  Mám Matador MP16 kúpil, pretože tento model môj priateľ odporučil ku mne. Nie som sklamaný. pneumatiky sú lacné, ale dobré. Overil som takmer vo všetkých poveternostných podmienkach a nikdy som zlyhal. Pneumatiky fungovať dobre nielen na suchej, ale aj na mokrej vozovke. Hodnotím zrýchľovanie a brzdenie aj pozitívne. Oni nešmýkali a jazdy je bezpečný a stabilný. Okrem toho sú tiež nciht príliš hlasno. Moje veoherigen pneumatiky boli naozaj hlasno a bolo takmer neznesiteľné! Teraz nemám problém. Len pri vysokej Geschiwndigkeit môžete počuť tichý šum. V V mojom som s Matador MP16 veľmi spokojný. Za túto cenu, to je nemožné nájsť lepší model! Viac >
 • szymxx 4,4 111150

  Matador MP46 215/45 R17

  Tento rok v lete som hľadal seba prvýkrát v živote, nové letné pneumatiky - Premýšľal som o Falken, Hankook (Bridgeston'y ľudia odporúčajú, ale môj rozpočet bol obmedzený), vstal, aby Matadorach MP46, ktorý ma viedol k jeho pozitívnym názorom užívatelia. Okrem toho môjho otca Škoda ďalej Matador pneumatiky z továrne, a to aj napriek tomu, že sa nejedná o silné auto pneumatiky prežil asi 6 sezón. Išiel som na pneumatikách doteraz 6000K - Som veľmi potešený. Nemôžem porovnávať prémiové značky, ale pneumatiky zhruba dvakrát lacnejšie ako tejto triedy, nemám nič vyčítať im. Núti ich cítiť sa v bezpečí, jazdím s žiadnymi problémami v zákrutách. Miloval som ďalšie funkcie, ktoré ponúka Viac > pneumatiky - to môže byť uvedené na osi, a ktorá strana bola použitá, a ak je to jel km.
 • szofer 4,5 111150

  Matador MP44 185/65 R15

  Išiel som s Číňanmi na nejakom letnom období, ktorá vyzerala pekne a tak. Brzdení alebo jazde na klzkom - je to stávka do lotérie .. Niektoré odposluch, podozrenie placenty. Po výmene 185/65/15 Matador Opel Astra 1,6 powietrza.Dlatego počuť len šum, neinvestuje do inej (väčšina značky) za cenu naozaj stojí za to. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Matador