Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Hifly

Hodnotenie výrobcu
3,8
    111500
na základe 41 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Čínske pneumatiky Hifly sú súčasťou popredného čínskeho výrobcu pneumatík, spoločnosti Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co., ktorý vznikol v roku 1995. Odvtedy spoločnosť rozšírila svoje pozície na americký a európsky trh, kde si získala svojich priaznivcov vďaka svojej širokej ponuke za rozumnú cenu.

Značka Hifly je na medzinárodnom trhu známa najmä vďaka svojmu excelentnému pomeru ceny ku kvalite. Vyrába pneumatiky pre osobné automobily, SUV, 4x4 automobily s nádychom offroadu, karavany, nákladiaky a autobusy. Na svoje si teda prídu aj športoví nadšenci túžiaci po vysokom výkone na cestách.

Kvalita a počet najazdených kilometrov týchto pneumatík je vynikajúca. Vysoko citlivé a odolné pneumatiky disponujú prvotriednymi vlastnosťami riadenia s dodržaním bezpečnostných štandardov uznaných medzinárodnými systémami kvality.

Doprajte si unikátny komfort z jazdy pri extrémne výhodnej cene. Zamerané na všetky ročné obdobia, poveternostné podmienky i typy vozidiel, pneumatiky značky Hifly sú dlhodobo úspešnou súčasťou aj nášho sortimentu.

Hodnotenia pneumatík Hifly od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Hifly. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

  • David 4,3 111150

    Hifly HF 805 215/55 R16

    Veľmi dobré pneumatiky, verím komentáre na nákup tejto značky a mali pravdu, idú veľmi dobre ako suché aj mokré bez hluku alebo čokoľvek toho štýlu, s veľmi dobre navrhnutým kresbou na mokrý, ktorý pomáha skvelé uchopenie, to nie je nemajú nič závisť od pneumatík iných značiek s vyššími cenami as veľmi dobrou trvanlivosťou a veľmi progresívnym opotrebovaním a rovnako na celej pneumatike, ktorú značne odporúča v akejkoľvek miere. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Hifly