Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky GT Radial

Hodnotenie výrobcu
3,8
  111500
na základe 107 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Hodnotenia pneumatík GT Radial od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík GT Radial. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • maverickjava 4,5 111150

  GT Radial Champiro HPY 205/50 R17

  Pneumatiky naozaj cool. Hľadal som pneumatík pre Vaše vozidlo po dlhú dobu, pretože takmer tri mesiace, sedí na portáloch, a prečítajte si, čo pneumatiky sú najlepšie. Neskôr, dlhé hodiny na stránkach s ponúk pneumatík. Na začiatku som bol trochu skeptický k nákupu týchto pneumatík preto, že nikdy nepočul o tejto spoločnosti, a pomerne málo hodnotení by som mohol nájsť o nich. Ale napriek tomu, jeho parametre sa rozhodli k ich kúpe. A bol som príjemne prekvapený. V skutočnosti, tam sú veľmi tiché. Na suchom povrchu výborný drahé. Na predošlých pneumatikách často museli zatiaľ čo agresívne začína na križovatkách, pneumatiky zajačal. S týmito to je takmer nemožné, pretože je veľmi dobre Viac > drahé. Pri jazde v zákrutách naozaj skvelé zatáčanie udržať na ceste. V mokrom alebo super-kontroly. Tiež, ak niekto myslí na nich, môžem odporučiť. Budete šťastní.
 • Grzegorz z małej miejscowości:) 4,8 111150

  GT Radial Champiro Bax 2 215/55 R16

  Mám auto Volkswagen Passat Variant 2008. TDI motor 2,0l, 170HP s automatickou prevodovkou DSG. Pneumatiky vedú veľmi dobre na suchej i mokrej vozovke. Nie je žiadny rozdiel v rýchlo sa jazde na diaľnici - snáď len to, že sú trochu počuť. Vozidlo drží veľmi dobre v zákrutách, stúpa stále a bezpečne. Veľmi dobré brzdy. Dobrý behúňa. Pokiaľ ide o spotrebu paliva nie je žiadny rozdiel v porovnaní s inými značkami spotreba pneumatík vyšší, ako je norma nie je. Vrelo odporúčam tieto pneumatiky, pretože sú cenovo dostupné a kvalitné. Viac >