Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Goodride

Pneumatiky Goodride

Hodnotenie výrobcu
3,2
na základe 11 názorov
Pneumatiky Goodride sú zárukou spoľahlivosti a bezpečnosti. Vyrába ich nezávislý koncern Zhongce Rubber Group Co., ktorý má vyše 40 ročné skúsenosti s výrobou pneumatík. Výrobky vznikajú za použitia tých najmodernejších technológií.

Koncern investuje milióny dolárov na vytvorenie pneumatík na základe najmodernejších riešení.

Zhongce Rubber Group Co. vyrába pneumatiky pre osobné vozidlá, ktoré sa osvedčia v každých poveternostných podmienkach, zaisťujú komfort jazdy tak v meste, ako aj na dlhých trasách.

V ponuke spoločnosti nájdeme tiež pneumatiky pre vozidlá SUV, motocykle, nákladné vozidlá, autobusy a špecializované priemyselné a poľnohospodárske zariadenia, ktorým sa vďaka ich spoľahlivosti dostalo uznania od používateľov na celom svete.

Pneumatiky značky majú všetky potrebné certifikáty, ktoré sa vyžadujú od výrobkov tohto typu.

Jazda na pneumatikách Goodride sa vyznačuje vysokou úrovňou bezpečnosti, ktorú zaisťuje dokonalá priľnavosť a krátka brzdná dráha dokonca aj na mokrej vozovke.

Hodnotenia pneumatík Goodride od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Goodride. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

  • Ada 4,8

    Goodride RP28 185/60 R15

    Vrelo odporúčam pneumatiky! Predtým som jazdil na pneumatikách Goodyear a nevidím žiadny významný rozdiel v brzdení alebo spotrebované palivo. Určite môžem odporučiť ľuďom, ktorí nechcú tráviť veľa peňazí na nové pneumatiky a dôležité sú pre nich bezpečnosť a komfort jazdy. Jediný rozdiel som si všimol mierne zvýšenie "šumu", ale pre mňa je to len maličkosť. Išiel som na ne na túto chvíľu cca. 5000 km a určite budú ešte slúžiť dlhú dobu. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Goodride