Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky General

Pneumatiky General

Hodnotenie výrobcu
3,4
na základe 80 názorov

Značka General Tire vznikla v roku 1915 v meste Fort Mill v Južnej Karolíne. General Tire je od roku 1987 súčasťou spoločnosti Continental AG, ako jedného z popredných svetových dodávateľov pre automobilový priemysel. Svoju konkurencieschopnosť v gumárenskom priemysle teda dokazuje už viac ako 100 rokov.

So značkou General Tire nebudete mať absolútne žiadne obmedzenia na cestách. Tieto slová potvrdzuje nielen slogan spoločnosti „Kdekoľvek je to možné” (z angl. Anywhere is possible), ale aj ich plne integrovaný rozsiahly vývoj a neustále napĺňanie zákazníckych požiadaviek na svetových trhoch.

General Tire je oficiálny partner NASCAR Whelen Euro Series. Tímom pretekov bude v najbližších sezónach dodávať hladké pneumatiky a pneumatiky špeciálne určené na mokrú vozovku, ktoré boli pre tieto preteky vzhľadom k ich náročnosti špeciálne vyvinuté v USA.

V súčasnosti poskytuje značka General Tire kompletný rad pevných a odolných pneumatík s veľmi vysokým výkonom pre osobné automobily, ľahké nákladné vozidlá, SUV, ale i offroad 4x4 vozidlá. Vďaka svojmu rozsiahlemu a kvalitnému výberu pneumatík je General Tire dnes už tradičnou zákazníckou voľbou, pokiaľ ide o pomer kvality, ceny a výkonu.

Nájdite svoje pneumatiky General