Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Fortuna

Hodnotenie výrobcu
3,8
  111500
na základe 206 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Spoločnosť Fortuna začala vyrábať pneumatiky v roku 2005. Ponúka vysokovýkonné pneumatiky s označením High Performance Tires so zaujímavým pomerom ceny a kvality.

S pneumatikami Fortuna máte zaručene tú najvýhodnejšiu pozíciu na štartovacej línii garantovanú výhrou na prvých priečkach. Fortuna vám ponúka špičkový športový výkon, vysokú rýchlosť a lepšiu priľnavosť na suchých i mokrých cestách. Pri kúpe pneumatík Fortuna bude zážitok z vašej jazdy ešte o čosi vzrušujúcejší.

V roku 2015 spoločnosť vylepšila gumovú zmes a inovovala dizajn pneumatík. V súčasnosti ponúka Fortuna zimné, letné i celoročné pneumatiky pre osobné a nákladné automobily, ktoré si môžete pozrieť na našich stránkach.

Hodnotenia pneumatík Fortuna od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Fortuna. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Jim Reid 4,8 111150

  Fortuna F1400 215/65 R16

  Top class, vyzerajú dobre, sú dobre a auto sa správa veľmi dobre s týmito pneumatikami. Myslím, že by ste mali odstrániť, že časť z vás ohlásenia, ako sa zdá, to je problém s vami, keď v skutočnosti existuje v prípade porušenia pravidiel nie je recenzia pneumatík, sme si vyhradzujeme právo moderovať alebo odstraňovať komentáre bez predchádzajúceho upozornenia. Veľmi dobré služby a kvalitné pneumatika, ktorá odporúčam všetkým pozdravom Jim Viac >
 • P 4,6 111150

  Fortuna F2000 195/65 R15

  Pneumatiky doporučujeme. Bála som sa, to nákup, pretože Číňania sú prvé, ktoré som si kúpil, ale to je dobre. Jedinou nevýhodou je trochu príliš hlasno, že sú. Hlasnejšie ako Michelin alebo Debica. Avšak, ja som šťastný. Dokonale vykonávať v mokrých, veľkých bazénov nerobia dojem na týchto pneumatikách, autíčko ide ako po masle. Viac >
 • Garrul 4,2 111150

  Fortuna F2900 225/50 R17

  Môj voz jazda na kontinentálny "eko TEC 5", alebo niečo podobné drahé koleso. S 10.000 km vybuchol jeden z nich, a musel som zmeniť dva, bol som vonku bez rezervného kolesa PQ Zafira nemá, a jedinou možnosťou bolo šťastie alebo € 70 namontované a taká kolesá alebo známe tváre značky € 160 do. Tak som vzal šancu kvôli zlému skúseností s drahými kolesami. Výsledkom je koleso, ktoré tvoria určitý hluk v porovnaní s ostatnými, ale nie príliš. Niečo tvrdo výmole. Ale adekvátne úchop v suchých aj mokrých. Budúci bude ostatných, aby nasledovali echo test. A že moja jazda je agresívny a ja sme tvrdo hrboľatý, ktoré sa mi nepáčia. Som rád, že sa s nimi, a odporučiť im za hodnotu za Viac > peniaze, a to najmä ak sa pohybujete trochu normálnu jazdu.
 • Paweł B. 4,4 111150

  Fortuna F3000 205/50 R17

  Išiel som na týchto pneumatikách takmer 10 000K, vrátane 6000K počas cesty do Grécka. Žiadne problémy. Superb jazdný komfort za všetkých podmienok. Žiadne problémy aj pri teplotách do 40st a jazdiť 500 km za deň pre takmer 2TYG. Oni sú trochu hlučný, ale nie natoľko, aby nepríjemné pocity. Rozhodne Chcel by som kúpiť znova a odporučiť ostatným. Za túto cenu nenájdete nič lepšie, a tiež nestojí za to, aby preplatí "značkové", pretože skôr niečo neuveriteľne dobre lepšie dostať. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Fortuna