Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Cooper

Pneumatiky Cooper

Hodnotenie výrobcu
4,0
na základe 325 názorov

Najlepší pomer medzi kvalitou a cenou, optimálne výkony a bezpečnosť na každej vozovke – toto všetko Vám zaistia pneumatiky Cooper. Je to americká značka strednej triedy druhého najväčšieho nezávislého výrobcu pneumatík v USA. Vďaka vyše storočným skúsenostiam s výrobou pneumatík, sa pneumatiky tejto spoločnosti vyznačujú dokonalými parametrami a spĺňajú očakávania širokej skupiny odberateľov.


Ruka v ruke s dobrými výkonmi ide atraktívna cena, vďaka ktorej sú pneumatiky Cooper šetrné k vrecku priemerného vodiča. Ak si chcete užiť potešenie z bezpečnej a komfortnej jazdy a zároveň nepreplácať za známe značky, potom tieto pneumatiky predstavujú pre Vás ideálne riešenie.


„Vysokokvalitný tovar, poctivý zisk a dobrý obchod” – je krédo Coopera zo začiatkov existencie spoločnosti. Riadenie sa ním zaistilo spoločnosti úspech už v prvých rokoch pôsobnosti a intenzívny rozvoj v jednotlivých štátoch USA. V súčasnosti má Cooper vyše 60 pobočiek na celom svete, v ktorých zamestnáva približne 20 000 zamestnancov.


Zaujímavosti:


Po vstupe USA do 2. svetovej vojny sa spoločnosť zapojila do činnosti pre armádu a začala vyrábať o. i. pneumatiky pre vojenské vozidlá, záchranné vesty a pontóny.


História značky Cooper siaha do roku 1914. V tomto roku dvaja podnikatelia - John F. Schaefer a Claude E. Hart kúpili spoločnosť M&M Manufacturing Company, ktorá sa zaoberala výrobou materiálov na opravu pneumatík.


Intenzívny rozvoj zaistilo Cooperovi v 80. rokoch zapojenie sa do trhu s náhradnými pneumatikami (ktorý v tom čase už bol približne trikrát ziskovejší ako trh s originálnou výbavou).


Cooper je spoločnosť založená v Akron v Ohio – americkej oblasti, pre ktorú bola typická výroba pneumatík. V prvých dekádach 20. storočia v tomto meste pôsobilo až 140 spoločností vyrábajúcich pneumatiky.


Cooper dlho nebol silne zastúpený za hranicami USA. To sa zmenilo až v roku 1997 s prevzatím britskou spoločnosťou Avon Rubber.

Hodnotenia pneumatík Cooper od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Cooper. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Rafał 4,2

  Cooper Discoverer S/T MAXX 285/70 R17

  Skvelé pneumatiky, univerzálne, ale s veľkou poľnou spojky, pokoj na diaľnici, senzačný v teréne, lepšie v blate než BFG MT na AT nehovoriac o jediné auto na cestu do Rumunska, ktorý nemal používať nápovedu druhých, keď cestujú v hlbokom bahne, trvanlivosť ešte nemôžem povedať, že to vyzerá skvele, som si vybral nedostupnosti Duratrac'ów GY a naozaj neľutuje. Viac >
 • Cezio 4,6

  Cooper Discoverer A/T 3 245/65 R17

  Veľmi dobrý AT typu pneumatiky. Veľmi hlboký dezén, ktorý je ľahko oczyszcza.Warunki jazde v zime, že naozaj ma prekvapilo-vstup do klzkej kopca so sklonom 30 stupňov bez sklzu !!! Nie bez dôvodu, v Kanade a USA Tieto pneumatiky sú veľmi populárne a dobre predávajú. Na mokrej inhibuje horšie ako typický letnou pneumatikou, ale lepšie ako zimné pneumatiky. Na suchom asfalte sa chová ako letnou pneumatikou. Minimálne opotrebenie pneumatík. Ďalšie pneumatiky Cooper tiež kúpiť !!! Viac >
 • Alesu 4,4

  Cooper Discoverer A/T 3 275/70 R16

  Musím mať pneumatiky s rýchlosťou rating S pre letné obdobie. Zvolila som toto opatrenie v 275 / 70R18. 82,5 cm výška pneumatiky .. Možno trochu "ťažké zladiť na kruhu. Dobrá trakcia na prašných cestách a nie hlboké bahno. Kus meria 1,8 cm., Nie je to zlé pre pneumatiky so symbolom rýchlosti S. Li, aj keď by som radšej by som odporučiť Cooper ST Maxx, ale s rýchlostným indexom Q nemožno použiť v lete. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Cooper