Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky BFGoodrich

Hodnotenie výrobcu
3,6
  111500
na základe 1459 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

BFGoodrich ich história siaha až do roku 1870. Vtedy ako prvý túto firmu založil Dr. Benjamin Franklin Goodrich a konkrétne prvú „gumárenskú“ továreň v Severnej Amerike. Po takmer 30 rokoch automobil vybavený pneumatikami BFGoodrich prešiel celé Spojené štáty.


V roku 1937 spoločnosť vyvinula technológiu syntetického kaučuku. Počas druhej svetovej vojny spoločnosť zásobovala svojimi pnematikami armádu. Pneumatiky BFGoodrich boli tiež použité v legendárnom Willys Jeep. V roku 1977 pneumatiky tejto značky boli vybavením raketoplánu Columbia.


Neoddeliteľnou históriou firmy sú víťazstvá v priebehu mnohých pretekov. V roku 2006 BFGoodrich zvíťazil vo všetkých etapách WRC. Tímy pomocou značky BFGoodrich mali dokonca 6 víťazstiev v Rallye Dakar.


Firma ponúka pneumatiky osobné a 4x4, ktoré sú pripísané strednej triede.

Hodnotenia pneumatík BFGoodrich od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík BFGoodrich. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • zadowolony 4,3 111150

  BFGoodrich G-Force Profiler 195/50 R15

  Vďaka prístupu k úložisku som vedel, že to, čo som chcel, ako neznáme užívateľa pneumatiky alebo "byť milý, aby sa viac široko behúňa má byť pekné a byť ticho ako je to možné", bez váhania povedal operátora, ktorá si berie na objednávku ... keď som sa spýtal, čo to BFGoodrich. Po inštalácii a prvom jazdu ... niektoré som nechápal, čo zázrak zmenou pneumatík 185/55/15 195/50/15 som sa necítil tak silno koľají a diery ako predtým - až teraz nedokážem vysvetliť ale je to jednoduchšie, keď som išiel celkom niečo nové a iné. Tyčinky na ceste, môžem robiť rôzne manévre píska, a to bez pocitu, že sa chystá spadnúť zo stoličky. Pneumatika je pomerne kľud aspoň z toho, čo bude novinka teda Viac > neviem, to vyzerá fantasticky, ešte lepšie, než sníval, a tejto úžasnej pohodlie, teraz cíti - za cenu ... Pravdepodobne neexistuje lepšia pneumatiky na trhu. Odporučil by som bez váhania každému, kto ma rád ... venuje pozornosť predovšetkým na vzhľad, pretože na rozdiel od vzhľadu pneumatík má veľa cool vecí uvedených vyššie.
 • rademil 4,2 111150

  BFGoodrich Profiler 2 175/70 R14

  Mäkké pneumatiky držia veľmi dobre v ostrých zákrutách. V suchých podmienkach podstatne skrátil mojej brzdnú dráhu. Pokiaľ ide o správanie pneumatík na mokrom povrchu je tiež príkladná. odvádza vodu dobre. Jediná nevýhoda je pomerne významné hladiny hluku. Čo sa týka vizuálnej dôvodov, je to ako mäkkých pneumatikách u každého vizuálneho dojmu malého defektu. Viac >
 • Gucio 4,7 111150

  BFGoodrich Touring 165/70 R13

  Mal som 165/70/13 veľkosť 2p vyrobený v Španielsku a 2p vyrobený v Poľsku. Tie v Španielsku boli trochu lepší brzdenie na mokre - možno iné gumy. Nikdy som unaviť neboli žiadne problémy. Nie bitie, ani stopa. Nikdy sa prepichnúť, alebo nie! Driven cca. 60 000 km. Dezén je stále dobrá, ale s vekom som musel vymeniť za novú. Viac >
 • MX 4,2 111150

  BFGoodrich Touring G 195/65 R15

  pneumatiky kúpil pred rokom, sa z dôvodu, že predchádzajúce GoodYear Navigator (celoročná), začal ohýbať vo všetkých smeroch, kúpil som pneumatiky kvôli cene, sú výtok tiché, dobre voda, przejezdziłem na nich celú zimu a v auguste To isté divu, pretože sa mi to podarilo bez zvonu, môže pneumatiky snáď upokojiť môj štýl jazdy. Tieto gumové odporučiť ľuďom, ktorí sa chcú cítiť v bezpečí na ceste a ktorí nespadajú do kriviek 90kmh - proste mierne, dobré gumy. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky BFGoodrich