Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Barum

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Barum

Pneumatiky Barum

Barum bola založená v roku 1945 so zlúčením troch hlavných československý výrobcov pneumatík Baťa, Rubena a Mitas. Od roku 1993 je spoločnosť súčasťou firmy Continental. Hlavný základ spoločnosti so sídlom v Otrokoviciach a je v súčasnej dobe jednou z najmodernejších tovární pneumatík v Európe.

Produkty tejto spoločnosti sú pripravené na stredoeurópske klimatické podmienky. Český výrobca pneumatík ponúka produkty s dobrou kvalitou za rozumnú cenu. Ponúkané produkty patria do ekonomickej triedy.

Firma vyrába pneumatiky pre osobné a nákladné automobily.

Vzhľadom k tomu je firma Barum od roku 1983 patrónom pretekov s rovnakým názvom. Súťaž je teraz jednou z kvalifikácií Európskeho pohára.

Hodnotenie letných pneumatík Barum

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (361 názorov)

Hodnotenie zimných pneumatík Barum

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (407 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Barum v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Barum, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Barum Sú to modely značiek Barum, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

História značky

Tri spoločnosti - Baťa, Ruben a Mitas. Vďaka nim vznikol Barum, popredná značka strednej Európy. Traja predchodcovia jej tiež vytvoril názov - spravodlivo, z počiatočných písmen mien zakladajúcich spoločností. Bratia Baťa, tvorcovia jednej z najznámejších značiek obuvi na svete, veľmi skromne začali svoje dobrodružstvo s veľkým biznisom. Pred prvou svetovou vojnou zamestnávali iba troch zamestnancov. Prelomovým bodom v histórii spoločnosti bola objednávka z armády a tiež začiatok výroby obuvi s gumenou podrážkou v roku 1924. Posledným významným dátumom v histórii bolo o niekoľko desiatok rokov neskôr, založenie spoločnosti Barum. Vďaka väčším skúsenostiam a pružne rozvíjajúcemu sa gumárenskému priemyslu, Baťa zistil, že transport môže byť rýchlejší, lacnejší a jednoduchší než železničný a tak sa rozhodol založiť vlastný automobilový park. To bolo tak dôležité, že jeho spoločnosť vyrába a predáva viac a viac, prečo bolo potrebné nové spôsoby, ako zlepšiť svoje operácie. Bata nastaviť teda na výrobu pneumatík, čo viedlo k začatiu výroby pneumatík bicyklov v roku 1931. O tri roky neskôr boli pripravení prvých modelov automobilových pneumatík. Rýchly rozvoj automobilového priemyslu umožnil ďalšie investície do odvetvia výroby pneumatík. Logo značky pneumatík Barum   Barum, teda fúzia troch Po druhej svetovej vojne, za znárodnenie v roku ... Viac

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Barum

Pneumatika Letné Barum Vanis

Autor:unix
Hodnotenie: 4,2 111120

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Čítal som sťažnosti na problémy pneumatiky na mokrej dlažbe, ale verte mi, / myslím, že som pomocou 8 ks / mokrej ceste, ktorá sa chová bez výhrad. Najdôležitejším kritériom pri hodnotení pneumatík pre mňa, pretože som mať presnosť Sava a Pirellki už na auto prowadzało opitý ako prasa. Pre vanisach chodí ako električka auto lišty / Nemecko /. Pre taký prijateľnú cenu pneumatika naozaj odporučiť. Navyše som počul od dvoch nosičov neslávne presláveného nakladanie a vykladanie auto, ktoré vydržia takéto konanie bez ťažkostí. tj žiadne praskliny a vajcia. Ďalšou výhodou je veľmi atraktívna. Ja by som odporučiť.

Pneumatika Letné Barum OR56 Cargo

Autor:Krzysztof
Hodnotenie: 3,4 111400

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Przejeździłem predchádzajúce obdobie na tieto pneumatiky, a som rád, zaskoczony.Za cena je naozaj dobré pneumatiky. Správanie suché a mokré dobre. Sú to pomerne pokojné a oderu nie je tak zlé. U dvoch sezónach a senilnej robím asi 40 tis. km v sezóne, tak 80-tisíc. km, takže sa bude riadiť veľmi dobrý výsledok. Okrem toho som radšej kúpiť nové za dva sezóny Barumka 2 krát drahšie ako ostatné drahšie, pretože tie, ktoré radšej jazdiť viac km. Takže legrační peniaze za 2 roky mám nové pneumatiky.

zimné pneumatiky Barum

opona Zimné Barum SnoVanis 2

Veľmi dobrá pneumatika, pokiaľ ide o cenové rozpätie.
Hodnotenie: 3,8 111800

V mojom prípade nemám žiadne výhrady k týmto pneumatikám. Mal som možnosť jazdiť na týchto gumách - Barum SnoVanis 2 aj u nás aj v zahraničí. Po zimnej sezóne a prejdení cca 4000 km nie je vidieť nejaké veľké opotrebenie. Pokiaľ ide o funkčnosť pneumatík na snehu alebo na blate tak tento rok nebolo mnoho príležitostí na otestovať ich . Mal som možnosť jazdiť trochu na ľade a hodnotím ich veľmi dobre, beriem pri tom do úvahy aj pohon na zadnú nápravu. Všeobecne som s Barum SnoVanis 2 veľmi spokojný. Cena je adekvátna ku kvalite. Pneumatiky sú celkom lacné a dobré, takže netreba preplácať zbytočne za značkový nápis na pneumatike.

opona Zimné Barum SnoVanis 2

Cena za kvalitu tohto modelu je veľmi dobrá.
Hodnotenie: 4,0 11110

Autom jazdím pokojne, je to RWD, takže možno povedať, že v zime sú dobré pneumatiky v takom vozidle potrebné. Auto páli menej, dobre sa drží snehu, najlepšie na vode a brečke. Pohodlie a hlučnosť nehodnotím, lebo je to autobus takže ťažko hovoriť o abstraktných záležitostiach. Ako mínusy Barum SnoVanis 2 opíšem, že aj napriek označeniu C má dosť mäkké bočnice. Okrem toho pneumatiky sú ako to auto – žiadne zázraky ale vždy naštartuje a dôjde kam má a vďaka týmto pneumatikám to dodatočne urobí bezpečnejším aj napriek absencii ABS či RWD. Odporúčam Barum SnoVanis 2!

Priemerné hodnotenie pneumatík: 3,60 na základe 3108 hodnotení

Modely pneumatík Barum

Všetky modely značiek pneumatík Barum k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Barum z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Letné pneumatiky

Pozrite si ponuku letných pneumatík Barum. Letné pneumatiky sú určené pre použitie od jari do jesene. Vyberte si vhodné letné pneumatiky Barum.

Zimné pneumatiky

Spoznajte sa s našou ponukou zimných pneumatík Barum. Zimné pneumatiky by mali byť použité ak je teplota vzduchu spadla pod 7 ° C. Vyberte si pre seba ten najvhodnejší typ zimnej pneumatiky Barum.

Celoročné pneumatiky

Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík Barum. Celoročné pneumatiky sú kompromisom výkonov letných a zimných pneumatík. Vyberte si celoročné pneumatiky Barum.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Barum. Každá pneumatika Barum je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.