Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja
Super predaj

Imperial All Season VAN Driver 215/70 R15 109/107 S C

Porovnať

Prejdite
na zoznam pneumatík 215/70 R15

Rozmer pneumatiky:
215/70 R15
index rýchlosti:
S = max 180 km/h
index nosnosti:
109/107 = max 1030 kg
Sezóna:
Celoročné
Typ vozidla:
Dodavkove
 • Zadarmo doručenie
 • Čas doručenia: 2-3 pracovné dni

Tento produkt bol kúpený dnes o hodine 0:54

 • Dostupnosť:
  Viac ako 12 kusov skladom
  Počet:
  65 / ks
  Kúpiť
  Štítok:
  C B 72 dB
  C B 72 dB
  Viac informácií
PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Hodnotenia používateľov

Posledné hodnotenia:

Názory o pneumatike sa zbierajú.

Opis produktu

Imperial All Season VAN Driver 215/70 R15 109/107 S C

Vodiči, ktorí hľadajú dobré celoročné pneumatiky, budú spokojní s modelom Imperial All Season VAN Driver. Je to pneumatika určená pre dodávkové vozidlá, ktoré sa vyznačujú nielen dobrými parametrami, ale aj atraktívnou cenou.

 • letná sezóna: počas teplých mesiacov zabezpečuje táto pneumatika priľnavosť rovnako počas horúčav, keď sa prevádzkuje na rozpálenom asfalte, ako aj počas prudkých dažďov. Vďaka širokým drážkam sa voda „odhadzuje“ spod pneumatiky, čím sa minimalizuje riziko šmyku.


 • zimná sezóna: keď teplota klesá, umožňuje tento model aj naďalej bezpečnú jazdu vďaka gumovej zmesi prispôsobenej na prevádzku v rôznorodých podmienkach. Dezén behúňa je obohatený o systém husto rozmiestnených lamiel uľahčujúcich ovládanie vozidla, keď je cesta prikrytá snehom či blatom.

Vďaka všetkým týmto vlastnostiam je model Imperial All Season VAN Driver univerzálny. Tento typ riešenia sa odporúča vodičom, ktorí sa pohybujú po meste a uprednostňujú pokojný jazdný štýl.logo Imperial


Imperial je mladá značka, o ktorú sa stará koncern Deldo. Špecializuje sa na výrobu pneumatík z ekonomického cenového segmentu, čo jej umožnilo rýchlo dosiahnuť popularitu a uznanie.

Pozrite si ďalšie 15 palcové pneumatiky

Štítok

Pneumatika Imperial All Season VAN Driver s rozmerom 215/70 R15 109/107 S, ako je uvedené výrobcom, má nasledujúce jazdné parametre:

 • C
 • B
 • 72 dB
C B 72 dB

Úspora (valivý odpor)

Trieda A je najúspornejšia (najmenší valivý odpor), a trieda G je najmenej úsporná (najväčší valivý odpor). Valivý odpor má vplyv na spotrebu paliva a emisií výfukových plynov. Čím vyšší je valivý odpor, tým vyššia je spotreba paliva a emisií plynov.

Brzdenie na mokrej vozovke

Trieda A označuje najkratšiu brzdnú dráhu a trieda G je najdlhšia brzdná dráha. Brzdné vlastnosti na mokrej vozovke popisujú schopnosť pneumatiky udržať priľnavosť na mokrej vozovke. V praxi to znamená, že čím lepšia trieda tohto parametra, tým lepší výkon pneumatiky na mokrej vozovke. Je to dôležitý parameter pokiaľ ide o bezpečnú jazdu.

Vonkajšia hlučnosť

Hluk tvorený z pneumatík prechádzajúceho auta je označený symbolom vlny: Jedna vlna znamená, že pneumatika je tichá a pneumatika s 3 vlnami je hlučná. Okrem toho sú uvedené konkrétne hodnoty vyjadrené v decibeloch (dB).