Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Firestone Winterhawk 3

Výrobca:
Firestone
Typ vozidla:
Osobné
Sezóna:
Zimné
4,2
Hodnotenie:
Žiadne

Ospravedlňujeme sa. Produkt
je momentálne nedostupný.

Môžete využiť radu nášho odborníka, ktorý Vám pomôže objednať podobný produkt.

Tel.: +421 233 325 567
(Cena hovoru zodpovedá Vašej tarife pri volaní na pevnú linku.)

Pozrieť si podobný model

Firestone Winterhawk 3 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,2 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 135 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,1
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,2
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,2

135 osôb ohodnotilo

 • 5 42 osôb
 • 4 81 osôb
 • 3 10 osôb
 • 2 2 osôb
 • 1 0 osôb

94% užívateľov odporúča túto pneumatiku

94%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3472 dni. V tom čase sme získali 135 názorov.
Naši klienti spolu prešli 993000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 185/60 R15

  Hodnotenie: 3,7

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Pneumatiky Firestone Winterhawk 3 som používal vlani v zime, no v mojom okolí nebol skoro vôbec žiaden sneh. Pred troma rokmi som mal protektorované pneumatiky a v porovnaní s nimi lepšie držali na povrchu (iba prvé obdobie), takže v tejto sfére som trochu sklamaný. Firestone Winterhawk 3 pri zákrutách na mokrej vozovke môže stratiť priľnavosť, ale hneď ju získava späť, takže pri dynamickej jazde môžete výjsť o trochu širšie. No napriek tomu veľmi dobre tlmí nerovnosti a je tichá. Bohužiaľ, veľmi rýchlo sa však opotrebuje (aspoň na začiatku) dezén sa mi strácal spred očí a pokiaľ to tak ďalej pôjde to o 2 sezóny sa dezén stratí celkom. Auto má dosť silný motor a jazdím rýchlo, ale predošlé pneumatiky boli čo sa životnosti týka o niečo lepšie (napríklad manželke som kúpil Nokiany a tam si vôbec nevšimol žiadne opotrebovanie dezénu). Môj rozmer 185/60/15 na aute Fiat Bravo HGT.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 2

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 2,7

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Prejazdil som naFirestone Winterhawk 3 okolo 3000 km, z toho dve cesty takmer 1000 km. Správajú sa dobre a to najmä v snehu. Trochu veľké opotrebenie dezénu, väčšie než sa očakávalo, odhadujem, že vydržia ešte ďalšie dve sezóny. Dosť veľký valivý odpor, ktorý vyústil vo veľkej spotrebe paliva na ceste. Pomerne značný hluk, ktorý počas cesty je trochu unavujúci, najmä pri vyšších rýchlostiach na suchých vozovkách. Nie som si istý čo autor mal na mysli, keď žiadal o posúdenie vzhľadu pneumatiky Firestone Winterhawk 3. Vyzerajú ako normálne pneumatiky, okrúhle, čierne, bez žiadneho špeciálneho "zdobenia". Aby som to zhrnul: jedná sa o dobré pneumatiky, ale ich cena presahuje parametre.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,3

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Naozaj dobrá pneumatika za túto cenu som sa chystal kúpiť Dunlop, ale na poslednú chvíľu sa objavili pneumatiky Firestone Winterhawk 3 ako novinka. Stalo sa že v tomto roku došla krutá zima, ale napriek tomu počas výletu v horách zvládli všetko. Veľmi dobrá priľnavosť na suchej i mokrej vozovke. ESP sa nezapína príliš často pri rýchlych otočeniach. Neviem ako by sa správali v ťažšiom aute, ale pre niektoré kompakty do 150km môžem s istotou odporučiť. Testoval som aj Michelin Alpine, teraz druhom aute mám Goodyear a mám ich s čím porovnať. Dobré pneumatiky odporúčam

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,7

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Zdravím, používam už druhú sadu pneumatík tejto značky. Prvýkrát som ich používal iba v zime (7 rokov). Nestrácali svoje vlastnosti až do samého konca a bol som veľmi spokojný s ich trakciou preto som kúpil Firestone Winterhawk 3. Prešiel som na nich už cca 3000 km a som prekvapený aké sú tiché určite tichšie než dvojka. Veľa som jazdil v horských terénoch kde mali veľmi dobrú priľnavosť. som spokojný už po prvej sezóne. Odporúčam tieto pneu osobám, ktoré hľadajú gumy za priaznivé ceny s dobrými vlastnosťami, tak určite - Firestone Winterhawk 3

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 185/65 R15

  Hodnotenie: 4,6

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Mal som 4 pneumatiky Firestone Winterhawk 3, jedna padla po niekoľkých schodíkoch, a druhá počas sťahovania utrpela dvoma vypuklinami na dvoch pneumatikách. Majú aj nevýhodu mäkkých bočníc, o ktorej už bolo napísané, pneumatiky ťažko pracujú pri bočnom zaťažení napr. pri zákrutách s vyššou rýchlosťou. Ak niekto jazdí pokojne a stará sa o pneumatiky vyhýbajúc sa obrubníkom tak s istotou sú tieto pneumatiky určené pre neho, majú fatastickú priľnavosť, ale pokiaľ ide o mňa tak už si ich už dlhší čas isto nevyberiem.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Firestone Winterhawk 3 popis

Pneumatika Firestone Winterhawk 3 sa zúčastnila prestížnych testov pneumatík: V roku 2016 získala 3. miesto v teste ADAC v rozmere 225/45 R17.

Firestone Winterhawk 3 je zimná pneumatika, ktorá je charakteristická svojou výdržou na každom type povrchu. Tento model bol stvorený pre použitie v osobných automobiloch. Vďaka tomu, že bola vybavená smerovým dezénom uloženým do tvaru písmena „V“ zaručuje krátku brzdnú dráhu na mokrej vozovke a tým garantuje vysokú úroveň bezpečia. Dizajnéri dbali o optimálne rozloženie tlaku na každom type povrchu. Výsledkom toho je rovnomerné stieranie a model slúži plným výkonom počas celej doby používania, bez ohľadu na prekonané kilometre . Jazda na pneumatikách Firestone Winterhawk 3 je stabilná a auto počas vykonávania intenzívnych manévrov ako napr. zmena pásu alebo prudké brzdenie sa dokonale drží vozovky a zaručuje optimálne bezpečie. Veľmi dobré odvádzanie snehu a brečky zabezpečuje smerový dezén. Vďaka uloženiu blokov do tvaru písmena „V“ model garantuje rýchle a efektívne odvádzanie vody. Takýto vzor predchádza aquaplaningu a tým vozidlo získava dokonalú priľnavosť bez ohľadu na poveternostné podmienky. Firestone Winterhawk 3 je ideálne riešenie pre všetkých vodičov, ktorí oceňujú rovnocenné výkony, krátku brzdnú dráhu a stabilnú jazdu na akomkoľvek povrchu.

Firestone je americká značka, ktorá vznikla v roku 1905 v meste Akron (Ohio). Bola navrhnutá Harveyom S. Firestonom. Značka sa špecializuje na produkciu pneumatík strednej triedy charakteristických najlepšou kvalitou vo vzťahu k rovnocenným výkonom. Aktuálne značka patrí firme Bridgestone. V ponuke Firestona sa nachádzajú pneumatiky do osobných automobilov, úžitkové a nákladné. Značka bola jednou z prvých producentov pneumatík so širokou škálou ponuky. Pneumatiky Firestone sa nachádzali ako prvé vybavenie v automobiloch produkovaných firmou Ford Motor Company.

Firestone Winterhawk 3 test

2018 test ADAC s rozmerom: 175/65 R14 3. miesto hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom: 175/65 R14 3. miesto hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 175/65 R14 3. miesto hodnotenie: odporúčaný
test Auto Bild s rozmerom: 225/50 R17 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Zeitung s rozmerom: 195/65 R16 hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 225/45 R17 3. miesto hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Bild s rozmerom: 185/60 R15 hodnotenie: odporúčaný