Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Firestone WINTERHAWK 2

Výrobca:
Firestone
Typ vozidla:
Osobné
Sezóna:
Zimné
3,8
Hodnotenie: 111800 172 názorov
Žiadne

Ospravedlňujeme sa. Produkt
je momentálne nedostupný.

Môžete využiť radu nášho odborníka, ktorý Vám pomôže objednať podobný produkt.

Tel.: +421 233 325 567
(Cena hovoru zodpovedá Vašej tarife pri volaní na pevnú linku.)

Pozrieť si podobný model

Firestone WINTERHAWK 2 recenzia

Celkové hodnotenie: 3,8 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 172 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111800 3,8
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111900 3,9
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111800 3,8

172 osôb ohodnotilo

 • 5 9 osôb
 • 4 88 osôb
 • 3 71 osôb
 • 2 4 osôb
 • 1 0 osôb

90% užívateľov odporúča túto pneumatiku

90%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 4472 dni. V tom čase sme získali 172 názorov.
Naši klienti spolu prešli 1445000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: amortizácia.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi v teréne aj v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Cwiku

  Rozmer: 185/65 R15

  Hodnotenie: 3,4 111400
  Nakoniec stuhol a snežilo :) Takže môžete písať niečo o týchto pneumatík. Zakúpený pred sezónou, takže väčšina z priebehu suchých a mokrých povrchoch. Za týchto podmienok, je pneumatika funguje veľmi dobre. Je ťažké mať žiadne námietky proti nim. Pneumatiky rozptýliť vodu veľmi dobre a udržať priľnavosť na malé daždi. Najväčšie plus tejto pneumatiky je komfort, ktorý potvrdzuje väčšina pripomienok. Po snežení bolo rovnako. Veľmi dobrá trakcia na ujazdený sneh, veľká bočné podpora, veľmi dobrý výkon v roztopenom snehu. Zmeny v snehu pásov vyjazdených koľají hladkej (pri rýchlosti 80 km / h). Jedinou nevýhodou (čo je dôvod, prečo len 4), trochu prekvapivé správanie pri nízkych rýchlostiach na hlboké, kopnym snehu. Behúň veľmi rýchlo zabije sneh a vozidlo je schopný posúvať dopredu a dozadu (zadné i viac), ale je to len pri nízkych otáčkach, takže to je zvládnuteľné (možno je to len víno lepkavý sneh, napriek tomu tam bol taký fenomén, ktorý je nie som očakával). Za takýchto podmienok sa však lepšie hodia Debica Frigo :) O jazde na ľade, je ťažké povedať, pretože som nebol ľad, ale ľad nie je silná, takže v prípade, že dávam štvrté Celková nádrž najmä odporúča, že ceny ponúkol za kvalitu je veľmi výhodné. Ďalšie pekné: Všetko, čo som urobil v Poľsku :) Zdravím všetkých účastníkov cestnej premávky :)

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: MARLON

  Rozmer: 185/65 R14

  Hodnotenie: 1,8 180000
  Takmer štyri mesiace som im v ich poháňané 38.000 km., Skôr napísal v 5000 KOMENTÁR a potom bol KM STILL OK. AKTUÁLNE tragédiou a zúfalstva. SZBCIEJ stretol WINTERCHAWKI ako prvá generácia S INÝM behúňa. Ale to je asi 2-3 MM TREAD čelného s asi 6 mm, na snehu veľmi, veľmi zle problém so spustením v roku nízke, ako AI beznádejne dynamometra (MAM ABS), nemajú nič spoločné s ZIMÓWKą A aj napriek tomu, že sú vyrobené EC FRANCE nejako rovnako FEW PRETOŽE AKO JE Aké tri TREAD lamelárnej (cut) zmizol presne a BO sú rez príliš plytký. V porovnaní s prvými PNEUMATIKY, že aj keď na snehu dva milimetre nejako zvládanie MIMO táto reklama je lepšia To je nezmysel a silnejší MODEL predchádzajúceho zlé, ale je pokojnejšia. LEN vhodné pre jazdu PO vzduchom a potom sa na tom dobre, ale skôr tuhá zima O suchej asfaltovej. Sklamaný me veľmi tesné a nikdy viac tento konkrétny model nechcem vidieť. Pre vaše zdravie a život v PRED kopol Šrot som si kúpil Falken HS 439, uvidíme, čo je pre Vynález tejto ako vidím, to sa Po hlasnejší, ALE NIE prvých 500 HP k nim.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Roadtrotter

  Rozmer: 175/70 R13

  Hodnotenie: 4,2 111120
  Fantastic výkon na snehu, roztopenom snehu a dažďu. Mal som možnosť prehliadania Syndication je prvý útok zimy. Odporúčam všetkým kupujúcim, najmä vodičov silného štýlu jazdy. Aquaplaning kontrolovať pri zmene jazdného pruhu na vyššiu prędkościac. Dokonale spĺňa potreby snehu (agresívne uhryznutie prašane). Odporúčame všetkým, ktorí chcú meniť pneumatiky - výmena nového ventilu, pretože som spadol jeden a bohužiaľ som urobil malú KAPCIE. Po výmene ventilu pneumatiky sa ukázala byť neporušené po jazde na bez ventilačných otvorov. Vzdialenosť prejdená v dvoch dňoch: Olsztyn - Lodz - Katowice - Łódź - Olsztyn. 1200 km a plný obdivu. Takmer všetky z vozidiel bol zaostalý, keď odovzdávanie (predbiehanie nieośnieżonym pas). Mám skúsenosti s riadením na ďalších zimných pneumatík, ale pneumatiky sa nikdy nestretli. Zahrnuté v núdzovom brzdení na mokrej nawieżchni: Lepšie ako dobrý! Nový model z behúňa, odporúčam kupovať Winterhawk 2 (s 1 bude ťažké vybrať nové pneumatiky, as výroba zastavená). Odporučiť ochotný! Šírka a priľnavosť!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Gunnar_zly

  Rozmer: 165/70 R14

  Hodnotenie: 3,4 111400
  Dal som tieto pneumatiky počas prvého útoku zimy, takže Vulkanizační jazda na tyrech leto, som sa vrátil do Winterhawkach druhej nebo a zem. Úplne odlišná kvalita jazdy. Tí, ktorí hovoria, že zimné pneumatiky extrahovať peňazí od vodičov pukne ho pustila do čela. Ale to nie je na to všetko zimowkach malo byť len o konkretnyh pneumatík. No, a tak som dal celkom pre všetky 5, pretože pre moje potreby, a oni sú hnacou mierne 100% dostačujúca. Možnosť tlačiť plyn na snehu a predbehnúť niekoho, bez ohľadu na to, či čerstvom alebo kašovitom snehu. Možno ľahko premiestniť alebo úplne pochoval nieodsniezonego parkovanie všimnete, ak je to nutné, zastavil. No sneh na asfalte aj udržať e OK, OK dosť przynajmienej ako môže vyžadovať od zimowek. Ako najviac odporučil.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: jeri1987

  Rozmer: 195/60 R15

  Hodnotenie: 3,4 111400
  Pneumatiky určené pre zimné podmienky, mojej pozornosti: Dear sneh: Auto verí, odbočovacie, pneumatiky sústo dobre v snehu. Jazdecká vpredu, drží na ceste dobre, a stúpať do kopca, pravdepodobne bude na front. Prírodná cesta pevne pod zasnežené ľadu, do kopca žiadne problémy, pneumatiky veľmi dobre v týchto podmienkach. Cesty blata pośniegowym, veľmi dobre vypúšťanie mokrý sneh. Cesta po daždi bez snehu, ospravedlňujem sa za jazdu v aute, príkladné plnenie dažďa, správanie vozidla bez výhrad. Suchej vozovke, a vyjadriť S8 190 kmh ticho, pravdepodobne drží auto na ceste. Osiedlowa zasnežené cesty: nie je pod kontrolou preklzu zadná náprava s ostrým obchádzania iné vozidlo, ľahké Katra a pokojný návrat do priamej polohy. Drobivosť po 3 mesiacoch 1-2 mm.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Firestone WINTERHAWK 2 popis

Žiaden popis