Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Dunlop SP Sport Maxx A1

Dunlop SP Sport Maxx A1
Výrobca:
Dunlop
Typ vozidla:
Offroad
Sezóna:
Letné
Žiadne

Ospravedlňujeme sa. Produkt
je momentálne nedostupný.

Môžete využiť radu nášho odborníka, ktorý Vám pomôže objednať podobný produkt.

Tel.: +421 233 325 567
(Cena hovoru zodpovedá Vašej tarife pri volaní na pevnú linku.)

Pozrieť si podobný model

Dunlop SP Sport Maxx A1 recenzia

Posledné hodnotenia:

Názory o pneumatike sa zbierajú.

Dunlop SP Sport Maxx A1 popis

Dunlop SP Sport Maxx A1 je ďalšia séria pneumatík s názvom Sport Maxx. Tento konkrétny model je určený na použitie v automobiloch s pohonom všetkých 4 kolies. Pneumatika bola vytvorená pre typ vodičov, ktorí ocenia dynamický zážitok z jazdy. Jednou z najdôležitejších vlastností pneumatiky, je vysoká odolnosť. Toto je prvá výhoda, ktorá umožňuje tomuto modelu konkurovať iným pneumatikám, ktoré sú na trhu už roky. Odolnosť pneumatiky, nedotknuteľnosť jej konštrukcie, odolnosť proti poškodeniu je zásluhou moderných technológii, okrem iného, vo vnútornej štruktúre pneumatiky, gumovej zmesi a ramenách štruktúry.

Ďalším prvkom, ktorý svojíme vlastnosťami priťahuje svojich majiteľov vozidiel 4x4 sú samozrejme jeho jazdné vlastnosti. Drážky a lamely umiestnené na povrchu pneumatiky sa zabezpečujú plynulý odtok vody z prednej časti pneumatík aj pri najsilnejšom lejaku. Silné ramená pneumatiky Dunlop SP Sport Maxx A1 zaisťujú stabilné správanie v zákrutách, vrátane tých, ktoré prekonávate s vysokou rýchlosťou. Silné, solídne rebrá zodpovedajú za to, že Dunlop SP Sport Maxx A1 sa veľmi dobre riadi rovnako na rovnom povrchu. To čomu výrobca venoval pozornosť je masívna konštrukcia ramien pneumatík, ktorá teraz umožňuje pokojnú jazdu na utvrdených a nespevnených cestách. Vďaka tomu je pneumatika rezistentná nielen voči poškodeniu, ale preukazuje aj vyššiu stabilitu v porovnaní s inými staršími typmi pneumatík pre automobily 4x4.

Značka Dunlop je oceňovaná nielen vodičmi, ale aj odborníkmi. Jej zakladateľom bol John Dunlop, vynálezca prvej pneumatiky na svete. Pneumatika si už mnoho rokov drží svoju pozíciu na trhu. Majiteľom značky je americká spoločnosť Goodyear pneumatiky. Dunlop vo svojich produktoch používa typické technológie tohto koncernu.