Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Dunlop SP Sport 300

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Dunlop
Sezóna:
Letné
Štítok:
C E 70 dB
Viac informácií
Počet:
89 / ks
Kúpiť
2,8
Hodnotenie: Priemerná 118000 144 názorov

Dunlop SP Sport 300 popis

Spoločnosť Dunlop vyrába vysoko kvalitné pneumatiky už viac ako 120 rokov. Je jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov výkonných a vysoko výkonných pneumatík. Pneumatika Dunlop SP Sport 300 je letná prémiová pneumatika, ktorá je určená pre rýchle automobily a najmä pre moderné limuzíny strednej triedy s motormi s vysokým výkonom a kapacitou. Je vhodná pre jazdu na diaľnici, ale aj pre intenzívne využitie v mestskej premávke. Poskytuje pohodlnú a stabilnú jazdu. Je tichá a šetrná k životnému prostrediu.

Dunlop SP Sport 300 je vybavená asymetrickým dezénom. Zaručuje vysoký komfort bez ohľadu na poveternostné podmienky. Jednoduchý a výkonný behúň pri pohybe na nerovnom povrchu zaisťuje presné ovládanie. Plochý profil zaisťuje väčšiu plochu styku s vozovkou a rovnomerné rozloženie tlaku po celej rovine behúňa. Výsledkom je lepšia odozva vozovky, čo je dôležité najmä pri vysokej rýchlosti jazdy. Okrem toho, behúň pneumatiky sa opotrebováva rovnomerne, čo má za následok dlhé behy a trakcie.

Pre zaistenie bezpečnej trakcie na mokrej vozovke sú pozdĺž centrálneho rebrá dve široké obvodové kanály, ktoré pomáhajú odstraňovať vodu zo strany na stranu. Dunlop SP Sport 300 je v neustálom kontakte s vozovkou a znižuje riziko vzniku aquaplaningu. Premenlivá šírka drážok aj kanálikov zaisťuje veľmi tichú prevádzku. Dezén s vysokým obsahom siliky výrazne zvyšuje priľnavosť na suchej a mokrej vozovke a znižuje valivý odpor, čo má vplyv na spotrebu a výdrž pneumatiky.

Pri výrobe pneumatiky Dunlop SP Sport 300 bola použitá gumová zmes, ktorá obsahuje oxid kremičitý. Materiál je odolný voči vysokým teplotám a je charakterizovaný nízkou abráziou. Zlepšuje výkon pri jazde na mokrom aj klzkom povrchu. Je predurčená ku komfortnej, úspornej a pohodovej jazde za každých podmienok. Ponúka Vám maximálnu bezpečnosť.

Dunlop SP Sport 300 recenzia

Celkové hodnotenie: 2,8 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 144 názorov

priemerná
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111100 3,1
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 11100 3,0
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 117000 2,7

144 osôb ohodnotilo

 • 5 0 osôb
 • 4 10 osôb
 • 3 112 osôb
 • 2 19 osôb
 • 1 3 osôb

37% užívateľov odporúča túto pneumatiku

37%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 6996 dni. V tom čase sme získali 144 názorov.
Naši klienti spolu prešli 2545000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: xlord

  Rozmer: 205/60 R16

  Hodnotenie: 2,6 116000
  Vidím, že budem opakovať. Pneumatiky veľmi chladné, ale suché a pokoja. Na diaľnici pri 150 km / h ani počuť svoje vlastné myšlienky. A dážď sa bojí prekročiť 90 km / h, začal prúdiť, a pretože pršalo gierkówce strach behajú rýchlejšie ako 80 km / h, pretože ako som sa dostal do kaluže ruje na jednej strane (jeden v drážke) je, a druhý pokračoval. pneumatiky po 50 tisíc. km kopol do popolnice ako plešatý, ale myslím si, že vzdialenosť pre môj štýl jazdy je priemerná. Pneumatiky boli zakúpené s autom v obývacej izbe, a dokonca tvrdia, že nebude nič hovoriť, pretože viem, že tieto sťažnosti k srdcu. Podľa môjho názoru, tieto pneumatiky nelíšia za cenu, ako dobre známe po Debica Passio.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Mircek

  Rozmer: 195/60 R14

  Hodnotenie: 1,8 180000
  Kúpil som si nové. Po prvom tis prvej wybuliło. Sťažnosť neuznanej. Zrejme som sa do niečoho narazila. Po niekoľko ďalších tisíc stratili svoju jazdu geometrie vozidla. Odporoval na geometriu miesto ustawinie ale nakoniec skončil augusta rozsah nastavenia a stále viac priťahuje do strany. Dostal som sa na stránky v Debica pneumatiky a tam zistil, že pneumatika stratila geometrie. Po výmene sa ukázalo, že iná pneumatika bola tiež wybulona. Ten sa rozhodol nahradiť pneumatiky Dunlop pneumatiky Dębicki Vyrobené v Slovinsku. Nebolo to žiadne problémy s nimi. Oveľa lepšie ako Dunlop. Nedoporučoval by som nikomu.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Nie dla Dunlopa

  Rozmer: 185/65 R15

  Hodnotenie: 2,1 111000
  Pneumatiky na začiatku brzdenia sa zdalo, aby to znelo ako brzdové doštičky skončili (kontrola niekoľkokrát, že je všetko v poriadku s brzdami), po niekoľkých tisíc spustení tlmené hluk, ale grip je desivá: čistý suchý asfalt, mokré, a ak je asfalt je malý prach alebo piesok, ktorý je len o málo lepšie ako zimné pneumatiky na ľade. Hard brzdenia pri rýchlosti 50 km / h sa báť, pri vyšších rýchlostiach je potrebné dávať pozor na vzdialenosti od predchádzajúceho vozidla. Jedinou výhodou je nízky valivý odpor.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Dasiek

  Rozmer: 165/60 R14

  Hodnotenie: 3,4 111400
  Videl som tam rôzne čítacie / Extreme / recenzie tohto modelu pneumatiky. Nemám rád ciul cvičenie, ale príliš málo ľudí predo mnou v meste. Pre skúseného pneumatiky. Dobré pre suchú zatáčanie, kľud. Mokré a zákruty musia byť opatrní - dobre čerpá vodu. Veľmi veľké behúňa trvanlivosť. Autíčko bez ABS, zatiaľ bez zvonu, a nie hit iný. Výkon 75 HP môžete rýchlo spustiť:-). V tejto veľkostnej dobrý jazdný komfort. Dunlop je biznis, nič viac, nič menej. Výber a tak každý je rovnaký.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Mark

  Rozmer: 205/60 R16

  Hodnotenie: 2,6 116000
  Na začiatku to bolo preto, že legrace ticho. Vyzerá to zaujímavo. Pre drogistického tovaru, mokrá, stačí jemne jemne (športovými jazdí nepremýšľajú). Zdrzyło som jachać na zľadovatenej ceste - nech nikto skúsiť. Od začiatku problémov s rovnováhy. Po asi 30k hryzenie a servis hovorí, že je naša cestné pneumatiky a variabilné zaťaženie. Od tej doby, obrovský hluk a žiadne pohodlie. Čakal som viac po pneumatiky Dunlop, ale sklamaný. Pozrite sa na niečo iné.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Dunlop SP Sport 300

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
C | E | 70 dB
175/60 R15 81 H 89 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Klasa oporu C Klasa hamowania E 70 dB