Bridgestone Weather Control A005 DriveGuard

Miniatúrny obrázok 1
Miniatúrny obrázok 2
Miniatúrny obrázok 3
Model je dostupný
iba v jednej veľkosti

205/55 R16 94 V Run Flat XL

E | A | 71dB
137 ks
Kúpiť
Skontrolujte si ponuku iných modelov pneumatík vo vašom rozmere
Vyhľadajte pneumatiky

14 dnípravidlá vrátenia tovaru

Bezplatné doručenie

Zbierame názory.

Parametre pneumatiky
Typ:
Osobné
Sezóna:
Záruka:
5 rokov od dátumu výroby
 • Popis výrobku
 • Ponuka
 • Záruka
Popis výrobku
Popis výrobku

Bridgestone Weather Control A005 DriveGuard

Bridgetone Weather Control A005 DriveGuard celoročná pneumatika, na ktorú sa môžete spoľahnúť v každých podmienkach. Model je vybavený technológiou DriveGuard. Vďaka tejto technológii je v prípade defektu možné prejsť až do 80 km s rýchlosťou 80 km/h.


Weather Control A005 DriveGuard je pneumatika, ktorá si poradí počas všetkých ročných období. Je založená na letnom modeli, avšak vďaka použitiu vhodných materiálov, vynikajúci si poradí aj v zimných podmienkach. Potvrdzuje to aj zimná homologizácia. Pneumatika je označený symbolom horského štítu a snehovej vločky (3PMSF), to znamená, že obutie si zachová plnú priľnavosť aj v snehu. Ak chcete ísť do nejakého štátu, v ktorom sa počas zimného obdobia musia používať pneumatiky so zimnou homologizáciou, nebudete mať žiadny problém.


Bridgetone Weather Control A005 DriveGuard je určená do áut so systémom kontroly tlaku TPMS. V prípade straty tlaku (napr. následkom defektu), umožňuje prejsť až 80 km s rýchlosťou 80 km/h. Je to možné vďaka pevným stenám pneumatiky.


Prednosťou je tiež behúň Weather Control A005, jeho dezén pripomína písmeno V. Vďaka tomu má auto nižšiu spotrebu, a pneumatika umožňuje najazdiť veľmi veľa kilometrov. Okrem toho je hmotnosť vozidla lepšie rozložená.


Vodiči si čoraz častejšie vyberajú celoročné pneumatiky. Je to predovšetkým kvôli meniacej sa klíme a čoraz teplejším zimám. Väčšinou také obutie umožňuje najazdiť menej kilometrov. Avšak to neplatí v prípade Bridgetone Weather Control A005 DriveGuard. Testy preukázali, že s touto pneumatikou sa dá najazdiť prakticky toľko, koľko s letným modelom Turanza T005. Pneumatiky umožňujú ušetriť peniaze normálne vydávané na zmenu obutia dvakrát ročne.


Pneumatiky Bridgestone so systémom DriveGuard sú určené pre osobné autá so systémom TPMS. Táto technológia (Tyre Pressure Monitoring System) informuje vodiča o tlaku vzduchu v pneumatikách. Keď detegujú problém, na prístrojovej doske zasvieti príslušná kontrolka.Technológia DriveGuard umožňuje v prípade defektu prejsť až do 80 km s rýchlosťou 80 km/h. Je to možné vďaka spevneným bočným stenám, ktoré dokážu udržať hmotnosť auta napriek strate tlaku vzduchu.

Firma Bridgestone v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík a gumárenských výrobkov na svete. V portfóliu firmy sú také značky ako Firestone a Dayton. Koncern má až 59 závodov na výrobu pneumatík na celom svete. Pneumatiky Bridgestone sa veľmi často montujú ako originálne vybavenie áut. Používajú ich okrem iných: Audi, BMW, Citroen, Ford, Honda, Lexus, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Opel, SEAT, Škoda Auto, Suzuki, Peugeot, Toyota a Volkswagen.

Kopírovanie obsahu je zakázané

Názory
Názory

Názory o pneumatike sa zbierajú.

Ponuka
Ponuka
Dostupné varianty v rozmere 205/55 R16
16" K dispozícii je 1 variant
 • Názov pneumatiky:
 • Realizácia:
 • Cena za kus:
 • Počet:

Doručenie 3-4 pracovné dni

137
Kúpiť
Záruka
Záruka

Bridgestone Weather Control A005 DriveGuard Záruka na pneumatiky

 • Výrobca zaručuje o najvyššej kvalite spracovania a materiálov svojich výrobkov,
 • Záruka je poskytovaná po dobu 5 rokov od dátumu výroby,
 • Záruka sa vzťahuje na všetky vady a poškodenia spôsobené výrobcom,
 • v prípade uznania reklamácie budú pneumatiky opravené, vymenené za nové alebo dostanete primeranú zľavu na nákup nových (v závislosti od stupňa opotrebovania reklamovaných pneumatík).