Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Bridgestone Weather Control A005 DriveGuard

Výrobca:
Bridgestone
Sezóna:
Celoročné
Štítok:
E A 71 dB
Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
141 / ks
Kúpiť

Bridgestone Weather Control A005 DriveGuard popis

Bridgetone Weather Control A005 DriveGuard celoročná pneumatika, na ktorú sa môžete spoľahnúť v každých podmienkach. Model je vybavený technológiou DriveGuard. Vďaka tejto technológii je v prípade defektu možné prejsť až do 80 km s rýchlosťou 80 km/h.


Weather Control A005 DriveGuard je pneumatika, ktorá si poradí počas všetkých ročných období. Je založená na letnom modeli, avšak vďaka použitiu vhodných materiálov, vynikajúci si poradí aj v zimných podmienkach. Potvrdzuje to aj zimná homologizácia. Pneumatika je označený symbolom horského štítu a snehovej vločky (3PMSF), to znamená, že obutie si zachová plnú priľnavosť aj v snehu. Ak chcete ísť do nejakého štátu, v ktorom sa počas zimného obdobia musia používať pneumatiky so zimnou homologizáciou, nebudete mať žiadny problém.


Bridgetone Weather Control A005 DriveGuard je určená do áut so systémom kontroly tlaku TPMS. V prípade straty tlaku (napr. následkom defektu), umožňuje prejsť až 80 km s rýchlosťou 80 km/h. Je to možné vďaka pevným stenám pneumatiky.


Prednosťou je tiež behúň Weather Control A005, jeho dezén pripomína písmeno V. Vďaka tomu má auto nižšiu spotrebu, a pneumatika umožňuje najazdiť veľmi veľa kilometrov. Okrem toho je hmotnosť vozidla lepšie rozložená.


Vodiči si čoraz častejšie vyberajú celoročné pneumatiky. Je to predovšetkým kvôli meniacej sa klíme a čoraz teplejším zimám. Väčšinou také obutie umožňuje najazdiť menej kilometrov. Avšak to neplatí v prípade Bridgetone Weather Control A005 DriveGuard. Testy preukázali, že s touto pneumatikou sa dá najazdiť prakticky toľko, koľko s letným modelom Turanza T005. Pneumatiky umožňujú ušetriť peniaze normálne vydávané na zmenu obutia dvakrát ročne.


Pneumatiky Bridgestone so systémom DriveGuard sú určené pre osobné autá so systémom TPMS. Táto technológia (Tyre Pressure Monitoring System) informuje vodiča o tlaku vzduchu v pneumatikách. Keď detegujú problém, na prístrojovej doske zasvieti príslušná kontrolka.Technológia DriveGuard umožňuje v prípade defektu prejsť až do 80 km s rýchlosťou 80 km/h. Je to možné vďaka spevneným bočným stenám, ktoré dokážu udržať hmotnosť auta napriek strate tlaku vzduchu.

Firma Bridgestone v súčasnosti patrí medzi najväčších výrobcov pneumatík a gumárenských výrobkov na svete. V portfóliu firmy sú také značky ako Firestone a Dayton. Koncern má až 59 závodov na výrobu pneumatík na celom svete. Pneumatiky Bridgestone sa veľmi často montujú ako originálne vybavenie áut. Používajú ich okrem iných: Audi, BMW, Citroen, Ford, Honda, Lexus, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Opel, SEAT, Škoda Auto, Suzuki, Peugeot, Toyota a Volkswagen.

Bridgestone Weather Control A005 DriveGuard recenzia

Posledné hodnotenia:

Názory o pneumatike sa zbierajú.

Dostupné rozměry Bridgestone Weather Control A005 DriveGuard

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Bridgestone Weather Control A005 DriveGuard 205/65 R15 99 T RUN ON FLAT XL
D | A | B 71 dB |
205/65 R15 99 T 119 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Valivý odpor E BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE A 71 dB