Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Continental VancoFourSeason

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Continental
Sezóna:
Celoročné
Počet:
93 / ks
Kúpiť
3,7
Hodnotenie: Dobrá 111700 24 názorov

Continental VancoFourSeason popis

Continental VancoFourSeason je celoročná pneumatika prémiovej (vysokej) triedy. Model VancoFourSeason od nemeckého koncernu Continental sa vyznačuje veľmi dlhou životnosťou. Toto je pneumatika typu All-Seasons. Jej behúň je prispôsobený tak letným, ako aj zimným podmienkam. Dezén pneumatiky zabezpečuje efektívne odvádzanie vody a bezpečnú jazdu na blate a čerstvom snehu. Vďaka vhodnej gumovej zmesi behúň nestráca svoje vlastnosti dokonca ani pri nízkych teplotách.


Pneumatika Continental VancoFourSeason má univerzálne vlastnosti. Vyznačuje sa odolnosťou primeranou nákladným vozidlám a zabezpečuje komfort ako pri jazde osobným vozidlom. Okrem toho sa osvedčí v akýchkoľvek podmienkach. V porovnaní so starším radom pneumatík značky Continental, VancoFourSeason zabezpečuje o 20% dlhšiu životnosť behúňa. Tento efekt bol dosiahnutý vďaka použitiu plochého nárazníkového pásu. Pneumatika Continental VancoFourSeason má širokú plochu styku s podkladom, vďaka čomu sa behúň opotrebováva veľmi pomaly a rovnomerne. Okrem toho Continental VancoFourSeason zabezpečuje veľmi dobrú priľnavosť a ovládateľnosť. Bloky behúňa sú pokryté rovnými lamelovými zárezmi. Tie zaručujú primeranú priľnavosť na snehu a blate. Bezpečnosť na mokrej vozovke zaručujú bočné a obvodové drážky, ktoré efektívne odvádzajú vodu a blato. Nepravidelné hrany blokov prispievajú k samočisteniu behúňa. Konštrukcia behúňa účinne znižuje riziko vzniku aquaplaningu. Na výrobu pneumatiky bola použitá moderná gumová zmes s vysokou odolnosťou proti nízkym teplotám. V kombinácii s vnútorným oceľovým nárazníkovým pásom je pneumatika veľmi pevná. Aj preto pneumatiky Continental VancoFourSeason vydržia dokonca aj veľmi veľké zaťaženie. Pre ochranu bočníc pneumatiky pred mechanickým poškodením bola použitá výstuž. V štruktúre behúňa boli použité prerušované drážky pre zníženie hluku a šumu vznikajúceho pri valení. Pneumatika Continental VancoFourSeason zabezpečuje vysoký akustický komfort.


Pneumatika Continental VancoFourSeason je celoročný model. Je určená pre ľahké úžitkové vozidlá a minibusy. Vďaka zníženiu úrovne hluku a vibrácií zabezpečuje pohodlnú jazdu a veľmi dobre sa osvedčí pri preprave cestujúcich. Vysoká odolnosť umožňuje prepravu aj veľkého nákladu.Logo Continental


Ako prvý výrobca v dejinách, Continental vykonal profesionálne testovanie zimných pneumatík. V roku 1953 testované vozidlá vybavené prvými zimnými pneumatikami tejto značky vyšli do výšky 2112m na Gotthardské sedlo v Alpách. Ku koncernu Continental patria, okrem iného, nasledujúce značky pneumatík: Semperit, Barum, General Tire, Uniroyal a Viking. Spoločnosť vznikla v roku 1871. Na začiatku, okrem pneumatík pre vozy a bicykle, vyrábala tiež nepremokavé tkaniny, obuv, lopty a hračky.

Continental VancoFourSeason recenzia

Celkové hodnotenie: 3,7 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 24 názory

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 11110 4,0
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111800 3,8
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111600 3,6

24 osôb ohodnotilo

 • 5 2 osôb
 • 4 15 osôb
 • 3 2 osôb
 • 2 5 osôb
 • 1 0 osôb

79% užívateľov odporúča túto pneumatiku

79%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 5807 dni. V tom čase sme získali 24 názorov.
Naši klienti spolu prešli 341000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi Iba v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Bartosz Blicharz
  Hodnotenie: 4,2 111120

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Som zástancom celoročné pneumatiky, takže v každom aute len taká mám. Keď som sa dozvedel, že sa vytvorila kontinentálne pneumatiku, rozhodol som sa to vyskúšať. Tak, zamýšľané použitie (dodávky) špeciálne kúpil prvý Volkswagen Transporter T5 Kombi, potom VancoFourSeason. Škoda Octavia I CrossClimate Michelin, po skúške v zime som bol prekvapený, som si myslel, že neexistuje lepšia celoročné pneumatiky. Avšak, Continenal sa snažil, a VancoFourSeason fenomenálny pneumatika pre všetky podmienky. V zime nikdy prilepené, a to aj napriek tomu, že zvyčajne išiel s plnou sadou cestujúcich do kopca. V lete pneumatika chová viac či menej ako ContiEcoContact Opel Astra F môj otec (veľkosť: 175 / 70R13). V zhrnutí: Continental vytvorila celoročná pneumatika, ktorá v zimnom období sa chová ako zimné pneumatiky a letné - za rok. Osobne by som vrelo odporúčam pneumatiky z Continental VancoFourSeason !!!
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: oscar
  Hodnotenie: 4,0 11110

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Snažil som sa druhý multi sezónne úplné zlyhanie. Mimochodom iný web mi poskytli na ktoré sa vzťahuje, aké dobrodružstvo. Od tej doby, iba značky s istotou a Continental nesklamal moje očakávania. Pre ľudí, ako som ja, ktorí riadil prostriedky na týchto zamestnancov, sú dobrým kompromisom pre udržanie spotreby a trvanlivosť
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Marcin
  Hodnotenie: 4,6 111160

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Skôr išiel na Pirelli pneumatiky celoročné, môžem napísať, že Continental je na tom oveľa lepšie, a je v každom smere. Po prejdení 12 tisíc. Km. Nulové známky opotrebenia. Skvelá priľnavosť na všetkých povrchoch. Niekedy auto sa znovu načíta a tiež bez väčších problémov. Chcel by som odporučiť.
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Ceasar
  Hodnotenie: 4,2 111120

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Môžete vidieť, že Continental VancoFourSeason je premium class. Sú veľmi dobré, v letnej sezóne, a to ako v daždi aj na suchých vozovkách. V zime, dokonca aj senzačný, auto naložené vždy tesný, ale napriek tomu nikdy nemal problém riadiť niekam. Môžem odporučiť všetkým.
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Gormo
  Hodnotenie: 4,2 111120

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Som veľmi spokojný s Continental VancoFourSeason. Sú pomerne tiché, veľmi dobrý grip o mokrej vozovke. Trochu ťažšie manouver na snehu, ľade alebo roztápajúceho snehu, ale nie horší, než tradičné zimné pneumatiky.

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Continental VancoFourSeason

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
195/70 R15 104/102 R 94 Kúpiť
195/75 R16 107/105 R 112 Kúpiť
195/65 R16 104/102 T 116 Kúpiť
185/80 R14 102/100 Q 93 Kúpiť
205/65 R15 102/100 T 110 Kúpiť
205/75 R16 113/111 R 154 Kúpiť
205/75 R16 110/108 R 122 Kúpiť
215/75 R16 113/111 R 129 Kúpiť
225/55 R17 101 H 200 Kúpiť
225/70 R15 112/110 R 127 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Certifikát

Sme certifikovaný predajca pneumatík Continental.