Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Continental ContiWinterContact TS810 S

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Continental
Sezóna:
Zimné
Počet:
68 / ks
Kúpiť
3,6
Hodnotenie: Priemerná 111600 11 názorov

Continental ContiWinterContact TS810 S popis

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Continental ContiWinterContact TS810 S je zimná pneumatika prémiovej triedy pre športové vozidlá so silnými motormi. V modeli bol použitý asymetrický vzor dezénu, ktorý sa skladá z dvoch nezávislých častí zodpovedných za rozdielne výkony. Vďaka tomu model zaručuje správnu priľnavosť a bezpečnú jazdu na každom type vozovky.

Trakcia na snehu bola upravená vďaka lamelám širším o 20%, ktoré sa nachádzajú na vnútornej časti dezénu. Prostredníctvom týchto lamiel je zabezpečená lepšia stabilita na ceste. Lamely v tomto modeli boli vylepšené tak, aby sa nezatvárali počas kontaktu s vozovkou, čoho výsledkom je jazdný komfort a precíznosť riadenia. Na konštrukciu Continental ContiWinterContact TS810 S bola použitá moderná gumová zmes na báze tenkých polymérov. Táto báza zaručuje dokonalú jazdu po snehu, blate a ľade. Rôzny počet obvodových drážok(v závislosti od šírky dezénu) pomáha zminimalizovať riziko aquaplaningu. Dezén bol vybavený indikátormi opotrebenia, vďaka čomu za niekoľko sekúnd môžete skontrolovať stav pneumatiky a výšku jej dezénu. Bezpečie na zablatenej vozovke zaručuje niekoľko zárezov lamiel. Toto riešenie zaručuje dokonalé výkony nezávisle od počasia. Zmes, ktorá bola použitá na tento model je odolný na opotrebenie a dokonale sa osvedčí v rôznych teplotách. Vďaka elasticite pneumatika získava lepší kontakt s vozovkou a výsledkom toho je väčšia jazdná stabilita a pohodlie.

Continental je jedným z najväčších dodávateľov pre moto priemysel na svete. Spoločnosť sa zameriava na výrobu pneumatík prémiovej triedy, ktoré sú charakteristické najlepšou kvalitou, dokonalými parametrami a bezpečným používaním. Značka existuje od roku 1871. Koncern vlastní také značky ako: Semperit, Uniroyal, Barum, Viking a General Tire. Momentálne sa sídlo firmy nachádza v Hannower v Nemecku.

Continental ContiWinterContact TS810 S recenzia

Celkové hodnotenie: 3,6 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 11 názorov

priemerná
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111300 3,3
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111500 3,5
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111200 3,2

11 osôb ohodnotilo

 • 5 3 osôb
 • 4 3 osôb
 • 3 3 osôb
 • 2 2 osôb
 • 1 0 osôb

54% užívateľov odporúča túto pneumatiku

54%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 5080 dni. V tom čase sme získali 11 názorov.
Naši klienti spolu prešli 93000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Tomtom
  Hodnotenie: 4,9 111190

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Continental ContiWinterContact TS810 S je skvelá pneumatika, ktorá funguje vo všetkých podmienkach. Skvele zvláda jazdu aj na veľmi mokrej ceste a snehu. Na suchom asfalte prešmykovanie kolies v rýchlo pokonávaných zákrutách je minimálne. Valivý odpor je približne rovnaký ako pri letných pneumatikách. Samozrejme, môžete investovať a kúpiť novšie modely Conti, ale podľa môjho názoru nestojí za to, aby ste preplácali.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: MARCIN
  Hodnotenie: 4,2 111120

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Neprešiel som veľa, ale odporúčam tie pneumatiky za to čo vyčíňajú na mokrom povrchu to som veľmi prekvapený hlavne na kruhových objazdoch. Uvidím ako na snehu, ale samozrejme nemôžeme čakať, že pneumatika za nás bude myslieť na ceste. Treba viac prevídať na ceste páni a dámy. Pneumatiky nie sú všetko ale ja odporúčam Continental ContiWinterContact TS810 S.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: ejku
  Hodnotenie: 4,4 111140

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Pneumatky Continental ContiWinterContact TS810 S sú celkom tiché a dobre sa správajú na zasnežených cestách a brečke. Na ľade sa kaýdá guma šmykne, jednoducho treba dávať pozor. Tak celkovo ich možno odporúčať, potvrdzujú to aj výsledky testov profesionálnych inštitúcii.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Karol
  Hodnotenie: 2,5 115000

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Veľmi malá priľnavosť. Zdá sa mi, že je tvrdá a zle prilieha k vozovke. Strašná priľnavosť na mokrej vozovke. Božechráň pred nejakým lístim alebo štrkom. Veľmi neisto sa mi jazdí a nedôverujem tým pneu. Ja neodporúčam Continental ContiWinterContact TS810 S
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Mily
  Hodnotenie: 5,0 11111

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Chcel by som odporučiť pneumatiky Continental ContiWinterContact TS810 S, ktoré poskytujú pocit istoty.

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Continental ContiWinterContact TS810 S

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Počet položiek na stránku:

Certifikát

Sme certifikovaný predajca pneumatík Continental.