Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Continental ContiWinterContact TS800

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Continental
Sezóna:
Zimné
Počet:
67 / ks
Kúpiť
3,7
Hodnotenie: Dobrá 111700 247 názorov

Continental ContiWinterContact TS800 popis

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Continental ContiWinterContact TS 800

Spoločnosť Continental je jednou z najznámejších svetových výrobcov pneumatík pre všetky druhy automobilov. Získala najvyšší stupeň hodnotenia kvality a súčasne sa stala najväčšou výrobnou jednotkou na výrobu osobných pneumatík v Európe.

Pneumatika Continental ContiWinterContact TS 800 je zimná pneumatika určená pre automobily strednej triedy a kompaktné vozidlá. Má smerovú konštrukciu behúňa. Je nástupcom pneumatiky ContiWinterContact TS 780. Ponúka vynikajúci výkon, a to nielen v zimných podmienkach, ale aj na suchých vozovkách. Má výbornú ovládateľnosť v zákrutách, zlepšený handling na snehu a suchej vozovke a ochranu proti vzniku aquaplaningu.

Zimná pneumatika Continental ContiWinterContact TS 800 využíva tvar šesťhranných lamiel, novú zmes behúňa a agresívny smerový dezén s drážkami v tvare V. Vďaka dezénu je zaistený hydrodynamický odvod vody. Lamelami je zvyšovaná stabilita pri prejazde zákrutami a vďaka presadeným dezénovým blokom si užijete tichú, komfortnú jazdu a vyššiu smerovú tuhosť. Zároveň je zlepšená životnosť na suchých a mokrých vozovkách, lepšie jazdné vlastnosti a vynikajúca trakcia na snehu a ľade.

Pneumatika Continental ContiWinterContact TS 800 je z hľadiska nákladov efektívna, pretože umožňuje nižšiu spotrebu paliva. Má veľmi dobrú manipuláciu, silikonová zmes s aktívnym uhlím znižuje valivý odpor, a teda má vplyv na spotrebu paliva automobilu. Je maximálne bezpečná a pohodlná. Pneumatika Continental ContiWinterContact TS 800 splní všetky Vaše očakávania.

Pneumatika Continental ContiWinterContact TS 800 získala aj vysoké známky v rade testov. Testoval sa rozmer pneumatiky 165/70 R14 T na vozidle VW Polo. V roku 2011 v teste ADAC vyhrala prvé miesto, v roku 2012 ju ocenili druhým miestom a bola označená za odporúčanú.

Continental ContiWinterContact TS800 recenzia

Celkové hodnotenie: 3,7 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 247 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111700 3,7
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111800 3,8
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111800 3,8

247 osôb ohodnotilo

 • 5 12 osôb
 • 4 118 osôb
 • 3 116 osôb
 • 2 0 osôb
 • 1 1 osôb

88% užívateľov odporúča túto pneumatiku

88%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 5197 dni. V tom čase sme získali 247 názorov.
Naši klienti spolu prešli 3130000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: George
  Hodnotenie: 4,2 111120

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Kúpil som si pneumatiky Continental ContiWinterContact TS800 tu na Oponeo v minulom roku. Hľadal som niečo, čo nie je tak lacné, a na základe Aj môj dotaz na názory tu k dispozícii tiež. Hľadal som na dobrej značky, takže som si vybral kontinentálnych. Som veľmi spokojný s nákupom. Celý proces zadania objednávky on-line, je prekvapivo dobrá. Niečo o pneumatikách, hoci. Na začiatku som nemal príliš veľa príležitostí na testovanie ich výkon (IS bolo dosť sucho). A tak som čakal na prvý sneh a musel počkať až do Silvestra. Vedel som, že sú dobré, a to ako na mokrej a suchej asfaltu, ale to nebolo kým som mal možnosť riadiť na snehu a namrznutých cestách, keď som videl, že platiť pár kíl navyše bola správna voľba. Je zrejmé, že v takých podmienkach nemáte riadiť ako keby to bolo sucho, ale napriek tomu som nečakal takú priľnavosť. Continental ContiWinterContact TS850 ponúka bezpečnosť a dobrú kontrolu nad vozidlom. Myslím, že môžem ľahko odporučiť komukoľvek. Môžu byť trochu hlasnejšie než letné pneumatiky, ale povedal by som, že to záleží na skutočnej veľkosti pneumatiky. Nemôžem posúdiť oderu alebo valivý odpor, ale napriek tomu. Pokiaľ ide o mňa, nemám si sťažuje.
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: oponeo customer
  Hodnotenie: 4,0 11110

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Continental ContiWinterContact TS800 je dobrá pneumatika. Vetva ho v priebehu sezóny, takže som zaplatil niečo naviac, ale to bolo určite righ volanie. Váhal som trochu, nevedel, čo má ísť na: tento alebo na UG7 +. Niekto písal predtým, že nemôže pochopiť, prečo ľudia toľko hovorí o tomto modeli, kedy je to len priemer. Pripadá mi, že jeden z jeho najväčších výhod. Je dobre, vo všetkých možných podmienok, prinajmenšom. Nestráca trakciu za mokra, kde niektoré pneumatiky víťaz by. Urobil som niekoľko tisíc kilometrov tak ďaleko, a ešte predtým, než na snehu to ešte bolo skvelé. Potom, po husté sneženie, ktoré ponúkol dostatok handlig. Mohli by byť o niečo lepšie, keď ťahanie-off, alebo pri brzdení na nespevnenom povrchu. Prekvapivo dobré bočné vedenie. Koniec koncov, o niečo horšie, než TS830, a tie tiež nie sú dokonalé. Budem asi kupovať inú sadu Continental ContiWinterContact TS800. Pokiaľ ide o oponoeo túto službu je vždy príkladný.
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Bill
  Hodnotenie: 4,2 111120

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Continental ContiWinterContact TS800 bola správna voľba pre moje auto - tuhé odpruženie a pneumatiky sú skôr mäkké. Predchádzajúci majiteľ mal tieto pneumatiky na dva roky (áno, počas teplých letných mesiacoch tiež), a tak som musel vymeniť dva z nich. Boli o niečo drahšie, ale našťastie som potreboval len dva. Jazda na snehu je skvelý. Ani raz sa to stratí trakciu, aj keď som ožratý to asi málo a snažil sa urobiť nejaké unášania. Turly vynikajúcu priľnavosť. Moje predchádzajúce auto bol Renault 19 s niektorými Debica pneumatiky a oni vyrovnali veľmi dobre, a to najmä v ťažkom snehu a pri jazde "dynamicky"). Použil som celoročné pneumatiky, ale expeience tu bolo dosť zlé, takže nebudem sa ich stále viac. Continental ContiWinterContact TS800 je správna voľba, a ja verím, budem držať tohto modelu.
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: adam-o
  Hodnotenie: 2,6 116000

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Nie som rád, vôbec, a ja by som odporučiť, aby pokiaľ je to možné aviod túto pneumatiku. Som prekvapený, koľko ľudí, poplatok za to! Predajné ceny hovorí za všetko. Myslím si, že by mohli mať ich uložené v skladoch príliš dlho a oni len zostarnúť tam. Continental ContiWinterContact TS800 je správna voľba pre ľudí, ktorí majú radi trochu adrenalínu. Jazda v roztopenom snehu je lotéria príčina nikdy neviete, kedy to bude robiť stratíte kontrolu nad vozidlom. V snehu sú problémy s brzdením a stiahla, špeciálne konštruovaná na zabezpeãenie keď sneh bude tvrdý. To by mohol byť dobrý v Holandsku alebo v západnom Nemecku - iba čierna a mokrá vozovka. Mal som možnosť vyskúšať si ich v poslednej dobe v Nemecku. Budem písať to znovu, v prípade, že cesty je čierna potom ste OK. Ak nie, je lepšie ísť autobusom.
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: db
  Hodnotenie: 4,2 111120

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Na ľade ako na ľade. Neexistuje žiadny dobrý ľad pneumatík. Pokiaľ je to o snehu a mokrých povrchoch, ako v porovnaní s Debicas a Kormorans a niektoré rakúskej značky (nemôžem si spomenúť na meno) Continental ContiWinterContact TS800 je úplne iný príbeh. Nemusel som používať snehové reťaze v tomto roku, kde som im v minulých rokoch. Sú určite sú tiché a pomerne pohodlný. Neurobil som dosť kilometrov posúdiť ich úroveň opotrebenia, ale tak ďaleko, vyzerá to dobre. Rozhodne si myslím, že to dobre investované peniaze. Pokiaľ ide o výkon Continental ContiWinterContact TS800 som urobil asi 100 - 120 mph v rôznych podmienkach (sucho, mokro, sneh časť). Som si istý, bol trochu strach, ale ponúkajú toľko dôvery, a to aj pri takých rýchlostiach. Nie som sklamaný.

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Continental ContiWinterContact TS800

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:

Počet položiek na stránku:

Certifikát

Sme certifikovaný predajca pneumatík Continental.

Continental ContiWinterContact TS800 test

2012 test ADAC s rozmerom: 165/70 R14 2. miesto hodnotenie: dobrá