Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Continental ContiSportContact

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Continental
Sezóna:
Letné
Počet:
127 / ks
Kúpiť
3,2
Hodnotenie: Priemerná 111200 84 názorov

Continental ContiSportContact popis

Continental ContiSportContact

Letné pneumatiky Continental patria medzi najkvalitnejšie pneumatiky, ktoré sa vyrábajú v súčasnosti. Spolupracujú s mnohým poprednými výrobcami automobilov na neustálom zlepšovaní bezpečnosti, spotrebe paliva, nízkej hladiny hluku, na vývoji pneumatiky a podobne.

Continental ContiSportContact je kvalitná letná pneumatika vyrábaná spoločnosťou Continetal. Je určená pre vodičov športových vozidiel, kupé a sedanov. Poskytuje športový výkon a je upravená pre veľmi vysoké rýchlosti. Má vynikajúce jazdné vlastnosti na suchej a mokrej vozovke, výbornú smerovú stabilitu a ovládateľnosť.

Pneumatika Continental ContiSportContact má asymetrický dezén, ktorý zaisťuje výborný handling, rýchlu reakciu na zmeny smeru jazdy a zároveň poskytuje športovú a tichú jazdu. Dezén je pásového charakteru so širokými obvodovými drážkami, ktorý vykonáva dobrý odvod vody a zníženie nebezpečenstva vzniku aquaplaningu. Kombináciou pásového dezénu sa životnosť plášťa pneumatiky zvýšila až o 12 % oproti svojmu predchodcovi.

Model ContiSportContact poskytuje bezpečnú rezervu, čo je obzvlášť užitočné v extrémnych jazdných situáciách. Má 3D drážky, ktoré zvyšujú tuhosť dezénových blokov, a tým pomáhajú stabilizovať dezénové bloky pneumatiky pri brzdení a zábere. Tiež má bionický profil, ktorý sa ako mačacia labka pri brzdení rozšíri, a tak sa skráti brzdná dráha. Vodiči športových vozidiel si vďaka tejto pneumatike môžu vychutnať pôžitok z bezpečnej a rýchlej jazdy.

Pneumatika Continental ContiSportContact získala vysoké známky v mnohých testoch pneumatík. V nemeckom časopise Sportauto jej udelili titul „ dôrazne sa odporúča“ a v časopise Auto Motor Sport získala titul „ obzvlášť odporúčaná“. Má nízku úroveň hluku a vibrácie. Je určená len pre letnú sezónu, pri nižších rýchlostiach stráca svoje vlastnosti.

Continental ContiSportContact recenzia

Celkové hodnotenie: 3,2 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 84 názory

priemerná
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111200 3,2
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111500 3,5
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111200 3,2

84 osôb ohodnotilo

 • 5 7 osôb
 • 4 13 osôb
 • 3 51 osôb
 • 2 11 osôb
 • 1 2 osôb

55% užívateľov odporúča túto pneumatiku

55%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 6469 dni. V tom čase sme získali 84 názorov.
Naši klienti spolu prešli 1308000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: TK
  Hodnotenie: 2,6 116000

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Ahoj, kúpil som pneumatiky s autom na jeseň roku 2006, štát sudca skôr slabé okolo 5 do 5,5 mm. z toho, čo som bol schopný jazdiť na nich, že môžem povedať: veľmi dobrú priľnavosť a predvídateľnosť v suchom prostredí, zlá priľnavosť na mokrom a mierne bahnité asfaltu (pocit nestability vozidla), pneumatiky kĺzali pri spúšťaní spustením v mojom Dynamic Traction Volvo riadiaci systém DSTC, kanalizácia slabá kvôli tvaru behúňa, nové pneu vo mája do drážok zvnútra von, bohužiaľ, je proti oderu pneumatiky rýchlo mizne, no, proste oteru - tu súhlasím s ostatnými názormi, pneumatiky zanikať veľmi rýchlo (v ich očiach). V súhrne: dobrý pneumatiky, ale teplejšie podnebie, veľmi dobre drží na náklady na drolivosti suchyn na mokrom povrchu pomerne slabé. Navrhuje, aby hľadali iné pneumatiky viac na poľskom klímy.
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: GENERALISSIMUS
  Hodnotenie: 4,2 111120

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Odporúčam! Skvelé pneumatiky! Po tejto krátkej mohol byť spustený na vzdialenosť električkovej motorman:-) prichádza ako rohy na koľajniciach, nie je uślizgach. V niekoľkých otáčok potom, čo som sa ísť takmer každý deň (mimo mesto), skontrolovať, keď sa niečo začne diať. Obmedziť obmedzené lemované ciest stavitelia. 40 km / h, išiel som sa otočiť 120-130kmh a dokonca cm nie je vytiahol mimo trať prijaté. Jediná vec, čo sa stalo s cyklistami hneď za rohom, ale iba pisnęły guma a auto zastavilo. Brzdenie je vždy 100% istí, že na suché, mokré, v plytkých kalužiach. Deň predtým, než včera v 0ST. a čľapkanica padajúce popiskiwały pri brzdení, ale tam nebolo ani stopy sklzu. Problém je v tom jazdiť v vyjazdených koľají, ale predovšetkým, vínne cesty a športovým podvozkom. Chcel by som jazdiť na nich navždy.
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Robert
  Hodnotenie: 5,0 11111

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Dobrý deň všetkým čitateľom názory. Mal som veľký problém s výberom letných pneumatík sa nemohla rozhodnúť, ale, pomyslel som si drahších pneumatík, a ja som veľmi rád, že som si kúpil ContinentalsportContact a ja som v šoku ešte veľké pneumatiky, takže som nikdy nemal, a ja viem, že už next vybrať rovnaký alebo veľmi dobrú priľnavosť v zákrutách na jednoduchý pokračovať ako na koľajniciach v mokrom senzačný odvodňujúce naozaj rovnaké výhody, ak vás niekto spýta na nákup pneumatík Continental SportContact Odporúčame tieto pneumatiky stojí za každý suma skutočne worth'm rád že nakoniec nebudem musieť čítať názor na iné pneumatiky, pretože som doteraz predmetom odporúčam, akonáhle niekedy urobíte trochu viac peňazí na pneumatikách a majú pokoj na dlhú dobu. Pozdravy rozhodnuté.
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Lukasz Chmura
  Hodnotenie: 3,4 111400

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Ideálne pre suché pneumatiky nawierzchnii, aj za mokra! auto jazdí skvele a reaguje veľmi dobre na každý pohyb volantu, na začiatku, bohužiaľ priľnavosť pneumatiky asfaltovej prestávky, ale to je len vtedy, keď štát je pod 3,5 mm (teraz prednej strane je dosť), takže je to v pohode behúňa pneumatiky neumožňuje pohodlnú jazdu v žiadnom prípade v dôsledku tvrdej mi povedať, či by mal byť mäkký segment a tvrdé pneumatiky. Veľkosť 215/40/14 veľmi dobré tiahne na okraji 9j, čo odporúčajú človeka fond ťahové gumy, 195/45 na 8j vyzerá normálne. Skutočnosť, že pneumatika trie rýchlo preč aj keď musím priznať, že musíte naozaj snažiť s tým, priemer rýchle a agresívne jazde proti oderu je normálne. Rád by som ho kúpiť znova, ale teraz som upadol do rúk Toyo takže musí počkať :)
 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Jacek
  Hodnotenie: 4,2 111120

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Jeden z mála pneumatík, ktorých stretol moje požiadavky. Veľmi presné riadenie a predvídateľnosť. Na poľskej cesty Profil 45 je prehnané, mal jeden pneumatika má byť nahradený po ukončení diery (to nie je bábika od ramena) - bublina na bočnici. Oczywiśnie nie čakať na sneh. Prvýkrát som dal prekvapenie, a to bolo naozaj ťažké prejsť od parkoviska (no ice - iba 4-5 palca snehu), a to aj ASR, ESP a ďalšie vynálezy fyziky sa nemení. Bit pneumatík drahý, ale stojí za to peniaze. A ešte jedna vec. Mnoho prvky dezénu zmizne veľa pred dosiahnutím TWI.

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Continental ContiSportContact

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:

Počet položiek na stránku:

Certifikát

Sme certifikovaný predajca pneumatík Continental.