Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Continental ContiPremiumContact 5

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Continental
Sezóna:
Letné
Počet:

Skôr: 85 / ks

74 / ks
Kúpiť
4,5
Hodnotenie: Hodná odporúčania 111150 406 názorov

Continental ContiPremiumContact 5 popis

Značka Continental bola založená v roku 1871 významným svetovým výrobcom pneumatík v Nemecku. V roku 1892 začala vyrábať pneumatiky pre osobné automobily , dodávky , nákladné automobily , poľnohospodárske vozidlá , motocykle a bicykle. Je štvrtým najväčším výrobcom pneumatík po Bridgestone , Michelin a Goodyear. Zahŕňa aj značky ako Semperit , Barum, Uniroyal, Sportiva, General Tire. Táto značka je známa aj športovým fanúšikom, najmä milovníkom futbalu. Reprezentuje najvyspelejšiu technológiu výroby pneumatík.

Pneumatika Continental Premium Contact 5 je letná pneumatika určená pre kompaktné vozidlá, automobily strednej triedy, a tiež pre luxusné limuzíny. Bola vyrobená s využitím moderných technológií. Je novinkou roku 2012.

Má asymetrický behúň, ktorý sa skladá z vnútornej i vonkajšej časti. Asymetrický dezén spája najnovšie poznatky a trendy vo výrobe pneumatík a garantuje tak maximálny možný výkon. Maximálna rýchlosť, pri ktorej môžete jazdiť na pneumatike je 190 km/ h a maximálne zaťaženie, ktoré vydrží pneumatike je 615 kg. V ponuke sú pneumatiky o rozmeroch od 14 do 17 palcov.

Vďaka optimalizovaným 3D hranám má zníženú brzdnú dráhu na suchej i mokrej vozovke. Nová kostra prevzatá z modelu ContiEcoContactTM 5 zvyšuje u pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 pohodlie a znižuje valivý odpor. Hlučnosť pneumatiky znižujú hlukové mosty.

Má vynikajúcu jazdnú stabilitu, priľnavosť, maximálnu bezpečnosť a optimálne ovládanie v každej jazdnej situácií. Dezén je vybavený spevnenými ramenami a prídavnými pásmi. Ich účinkom je zlom súvisiaceho vodného povrchu, nazývaný aj ako „ stierací efekt“. Proti hluková lamela bráni prieniku zvuku dezénu. Významne šetrí palivo.

Pneumatika je tiež víťazom niekoľkých testov nemeckého automobilového klubu ADAC.

Continental ContiPremiumContact 5 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,5 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 406 názorov

hodná odporúčania
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111120 4,2
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111130 4,3
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111160 4,6

406 osôb ohodnotilo

 • 5 218 osôb
 • 4 172 osôb
 • 3 11 osôb
 • 2 4 osôb
 • 1 1 osôb

95% užívateľov odporúča túto pneumatiku

95%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 2741 dni. V tom čase sme získali 406 názorov.
Naši klienti spolu prešli 3864000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK Používateľ: mazi99
  Hodnotenie: 4,9 111190

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  2 Osoby 0 Osôb

  Pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 som si kúpil po prečitani viacerých článkov týkajúcich sa pneumatík a preverení výsledkov viacerých testov. Na základe toho som sa rozhodol, že si kúpim práve tieto pneumatiky, a úprimne poviem, že to bola správna voľba. Pneumatiky sa perfektné správajú v suchých podmienkach. Moja Toyota Avensis sa riadi naozaj prefektné, a sa vôbec nedostáva do neželaného šmyku. Pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 poskytujú výbornú stabilitu pri zatáčaní pri vyšších rýchlostiach. Navyše sú tiché a tým zabezpečujú pohodlie. Jazda na mokrej vozovke je tiež bezpečna o pohodlná. Pneu výkonne odvádzajú vodu. Pokiaľ ide o brzdenie na suchej a mokrej vozovke, nemám žiadne výhrady. Niekoľkokrát som bol nútený núdzovo zabrzdiť a všetko prebehlo v poriadku. Prešiel som na nich asi 50.000. km (jazdím celkom rýchlo), a gumy ešte nie sú opotrebované. Každý, kto oceňuje pohodlie, spoľahlivosť a predovšetkým bezpečnosť jazdy by mal byť s nimi spokojný. Dôrazne odporúčam všetkým gumy Continental ContiPremiumContact 5. Planujem si ich kúpiť znova.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Daniel
  Hodnotenie: 4,7 111170

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Mal som problém s vibráciami v mojom AUDI A6. Pneu neamortizovali dobré nerovnosti. Strašne ma to hnevalo, a preto som sa rozhodol, že musím niečo s tým urobiť. Kúpil som si nové prémiové pneumatiky, bohužiaľ jazdný komfort bol naďalej zlý. Až potom, keď som si kúpil a obul na disky pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 podarilo sa mi odstrániť nepríjemné vibrácie automobilu. Navyše vďaka týmto pneumatikám sa znížila úroveň hluku v kabíne auta. Vozidlo sa perfektné riadi na suchu, dokonca aj v zákrutach, riaditeľnosť na mokru je naozaj úžasná. Bývám v horskej dedinie, a práve preto viem oceniť dobré pneumatiky. Moje tvrdenia možno vyzerajú ako reklama, ale jednoducho píšem pravdu. Som naozaj spokojný s pneumatikámi ContiPremiumContact 5, a myslím si, že sú to takmer ideálne gumy. Na záver už len pridám, že určite existujú aj iné kvalitné prémiové pneu, ale ja som sa už presvedčil, že gumy Continental ContiPremiumContact 5 napĺňajú všetky moje očakávania.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Bart
  Hodnotenie: 3,8 111800

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Víťaz testov pneumatík. Pneumatiky sú určené pre rodinné auta, a vodičov, ktorí chcú mať bezpečne gumy s veľmi dobrymi parametrami, ktoré dokážu zabezpečiť stabilnú jazdu na suchu aj mokru. V porovnaní s inými letnými pneumatikámi poskytujú oveľa lepšiu priľnavosť, najmä v daždi. Overil som ich aj na dlhších cestách v Európe. Čo sa týka priľnavosti na suchu, nevynikajú. Jazdíl som na lepších letných pneu, ale niečo za niečo, musíte zhodnotiť sami. Ja tolerujem trochu slabšiu priľnavosť na suchu, ale keďže často jazdím s rodinou, najdôležitejšia je pre mňa bezpečnosť za každých podmienok. Práve preto oceňujem gumy Continental ContiPremiumContact 5. Navyše tieto gumy vynikajúco amortizujú diery na cestách, a tým zabezpečujú vysoký jazdný komfort. Úprimne odporúčam. Na záver chcel by som podčiarknuť, že nie som neďeľný vodič, jazdím pomerne veľa a rýchlo, nielen v meste, ale aj na ďialniciach.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: BORYS
  Hodnotenie: 4,3 111130

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 sú jednoducho fantastické, hlavne preto, lebo vynikajú priľnavosťou. Dokážu účinné amortizovať nerovnosti, čím zabezpečujú vysoký jazdný komfort. Čo sa týka brzdenia na suchej vozovke – nemám žiadne výhrady, a môžem úprimne povedať, že pokiaľ ide o brzdenie, sú to najlepšie pneu, aké som doposiaľ mal. Na mokru sa tieto gumy tiež správajú skvelo. Vzhľad nehodnotím, nie je to pre mńa podstatné. Určite existujú krajšie gumy, ale pre mňa najdôležitejšie sú jazdné vlastnosti. Pokiaľ ide o hluk, pneu by mohli byť tichšie. Predtým som mal Michelin Primacy 3 a úprimne poviem, že boli tichšie ako Continental ContiPremiumContact 5. Na druhej strane pneu Michelin poskytovali horšiu trakciu. Jazdím Toyotou Avensis, mám rád rýchlú jazdu, ale vo všeobecnosti jazdím bezpečne. Stručne povedané: pneu ContiPremiumContact 5 sú kvalitné a garantujú bezpečnú jazdu.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Robert
  Hodnotenie: 5,0 11111

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 poskytujú veľmi dobrú priľnavosť. Mám BMW E46 160 k, a musím povedať, že aj pri rýchlom pohnutí autom na mokrej vozovke trakcia je veľmi dobrá a vozidlo sa nedostáva do šmyku. Jedinou nevýhodou je správanie sa počas rýchlej zmeny jazdného pruhu, keď autom mierne hojdá. Odporúčam ľuďom, ktorí preferujú pokojný štýl jazdy. Ja jazdím rýchlo a dynamicky, navyše v poslednej dobe som vymenil cele zavesenie auta, čiže môžem jazdiť bezpečne a pritom rýchlo. Musím povedať, že určite by bolo najlepšie, keby som si kúpil nejaké nízkoprofilové gumy. Pneumatiky Continental ContiPremiumContact 5 garantujú vynikajúcu trakciu a tým poskytujú pocit bezpečia vodičovi a pasažierom vozidla.

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Continental ContiPremiumContact 5

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
205/55 R16 91 H 76 Kúpiť
205/55 R16 91 V 74 85 Kúpiť
195/65 R15 91 V 79 Kúpiť
165/70 R14 81 T 59 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Continental ContiPremiumContact 5 test

2019 test TCS s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 215/55 R17 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 3. miesto hodnotenie: dobrá
test ÖAMTC s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: odporúčaný
test ÖAMTC s rozmerom: 205/55 R16 3. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test TCS s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 205/55 R16 3. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test ACE/GTÜ s rozmerom: 215/60 R17 1. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Gute Fahrt s rozmerom: 215/55 R17 1. miesto hodnotenie: veľm dobrá
test ÖAMTC s rozmerom: 195/65 R15 3. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test TCS s rozmerom: 195/65 R15 3. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 215/55 R17 2. miesto hodnotenie:
test ADAC s rozmerom: 225/45 R17 1. miesto hodnotenie: dobrá
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 215/60 R17 2. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test TCS s rozmerom: 185/65 R15 2. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 3. miesto hodnotenie: dobrá
test ACE/GTÜ s rozmerom: 205/55 R16 2. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 215/65 R16 2. miesto hodnotenie:
test ACE/GTÜ s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Bild s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 215/55 R16 3. miesto hodnotenie: odporúčaný
test AUTO Straßenverkehr s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: dobrá
test ACE/GTÜ s rozmerom: 205/55 R16 1. miesto hodnotenie: odporúčaný