Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Pirelli P7

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Pirelli
Sezóna:
Letné
Štítok:
E B 71 dB
Viac informácií
Počet:
106 / ks
Kúpiť
3,7
Hodnotenie: Dobrá 184 názorov

Pirelli P7 popis

Pirelli P7

Pneumatiky Pirelli P7 sú určené pre moderné automobily strednej triedy a najnovšej generácii automobilov vysokého výkonu. Pneumatiky poskytujú precízne zatáčanie a brzdenie vďaka účinnému plneniu vodou na mokrom povrchu čo zaisťuje bezpečnú jazdu.

Najdôležitejšie vlastnosti: -optimálna stabilita a kontrola, -zaručená ovládateľnosť na mokrom povrchu, -ELRR (extra nízky valivý odpor), -výkon a pohodlie.

Pirelli P7 poskytujú asymetrický dizajn pre „športovú“ jazdu so širokými vnútornými rebrami a optimalizáciou brzdenia. Dezén ďalej zvyšuje jazdnú stabilitu a presnosť riadenia. Malý krivkový behúň v strede pneumatiky výrazne znižuje valivý hluk. Má hlboké drážky a zakrivené široké pozdĺžne kanály pre efektívny výkon na mokrom povrchu, ktoré zaisťujú efektívny odvod vody. Vonkajšie rebro a ramenné bloky absorbujú vysoké bočné sily.

Vďaka širokej, jednotnej kontaktnej ploche, Pirelli P7 zaisťujú vynikajúcu ovládateľnosť aj v extrémnych podmienkach, s dôsledným vysokým výkonom. Atraktívny dezén pneumatík Pirelli P7 kombinuje výborný štýl s agresívnym vzhľadom, čo zvyšuje potešenie z jazdy. Pneumatiky zvládnu rýchlejšie zatáčanie, svižnejšie a presnejšie riadenie.

Spoločnosť Pirelli je podľa predaja piatym najväčším producentom pneumatík, vďaka vysokej technologickej kapacite má vedúce postavenie v prémiovom segmente. Spoločnosť má 19 továrni po celom svete na štyroch kontinentoch a funguje vo viac ako 160 krajinách. Spoločnosť bola založená v roku 1872 a na Milánskej burze cenných papierov a bola zaregistrovaná v roku 1922. Značka je uznávaná vďaka svojej dlhoročnej priemyselnej tradícii, ktorá v sebe vždy spájala kapacitu pre inováciu spolu s kvalitou produktu a silou značky. Pneumatiky majú vynikajúci pomer cena/kvalita.

Pirelli P7 recenzia

Celkové hodnotenie: 3,7 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 184 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 3,4
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 3,6
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,0

184 osôb ohodnotilo

 • 5 10 osôb
 • 4 87 osôb
 • 3 79 osôb
 • 2 7 osôb
 • 1 1 osôb

83% užívateľov odporúča túto pneumatiku

83%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 7477 dni. V tom čase sme získali 184 názorov.
Naši klienti spolu prešli 2766000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 215/55 R17

  Hodnotenie: 4,2
  Kúpil som tieto pneumatiky, pretože tam nie je žiadny most v tejto veľkostnej RE050A alebo ER300, kde som mal možnosť zviesť pred, a ktorá Myslel som, že model je pre môj štýl jazdy. K môjmu prekvapeniu, P7 môže len minimálne rieši most na suchý (aj keď možno je to preto, že z vernosti značke). Wet za ním je proste lepšia! Pneumatiky majú veľa valivý odpor a sú veľmi tiché (normálne), ale tieto dva parametre sú, a tak lepšiu úroveň než mosta. Sú pomerne ťažké, aj keď menej ako vyššie. držať dobre v rohoch, ktoré sú výborné v mokrom (tu iba Uni RainSport 1 boli porovnateľné s ostatnými parametrami oveľa horšie). Jedná sa o ulice pneumatika, rýchlu jazdu. Uvidíme, ako sa nosí, kde Bridge dosiahol asi 45 - 50.000. priebeh 3 ročné obdobia a roky:-)

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 225/45 R17

  Hodnotenie: 2,8
  Továreň pneumatík nainštalovaný Seacie Altea TDI (143PS, 345Nm). Vzhľadom k ťažkým vpredu, predné pneumatiky budú výpis 30-35000. km (jazda na trasách rýchlo, ale v rozumných medziach). Avšak, keď spotreba nie je nadmerný tiekla aquaplaningu (vo Focuse som mal P6000 a s porovnateľnou behúňa a mrholenie, bála som sa dostať do auta). Najväčšou nevýhodou je, okrem rýchleho opotrebenia, hluku a hryzenie morbídne v przednionapędówce. Až potom, čo som začal za predpokladu, že zimné pneumatiky počuť vaše myšlienky. Zadné pneumatiky sú tak wyząbkowane, že aj napriek miernej opotrebenia behúňa, choďte na skládku. Neodporúčam, aby przednionapędówek s ťažkým motorom. Možno majú pravdu tylnonapędówkach existencie?!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/60 R15

  Hodnotenie: 4,2
  Poviem to, nikdy som si kúpil také drahé pneumatiky, ja neviem, čo to znamená. Kúpil som podnet kolegom, ktorí chválili výhody drahých pneumatík, a neľutujem, že teraz, vždy som si myslel, zo všetkých pneumatík, ktoré som mal, to je dobre. Začal som sa a nemôžem uveriť, ako hlúpo som ponáhľať, slnko alebo dážď, stlačte brzdu na maximum, a auto je na mieste, ako lepidlo, a to aj v daždi sa drží asfaltu. iní, keď išli za mnou, takmer každý bežal do priekopy, moja zadné zuby nevstupujú a povedať niečo, čo vodiči abs, že môžete stlačiť pedál až na maximum a ABS sa nezapne, môžete ľahko zabudnúť zuby pôjde pneumatiky vykríkla na asfalte pri brzdení. Ja hovorím áno, proste bomba.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 215/55 R17

  Hodnotenie: 3,5
  Založil som to s továrenským novým vozidlom Peugeot 407 2.2 ST Sport, pneumatiky podľa môjho názoru, či už na suchej alebo mokrej vozovke sú veľmi dobré, kurz je stále trochce 50000tys šliapať cvičenie pomerne rýchlo v zákrutách a pneumatiky prostych.Moim myslíte, že sú stojí kvôli predpokladov, ktoré dávajú bezpečnosť na ceste, nemal som zúbky ako to, čo v niektorých, veľmi rovnomerne sa stretnú v daždi, zatiaľ čo iní jedia dosť pomaly, keď vystrelil pod 100 km / h veľmi bezpieczne.Nawet ako niekto, kto sa náhle dostane my spôsob, ako veľmi skoro wychamowac ide na tieto tyres.I Vám tieto pneumatiky ostatným používateľom.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,3
  odviezol takmer 40.000 (5 obdobie apríl-október) a v určitej zatvrdnutosti si myslím, že bude stačiť aj 2, ale dokopuję 2 nové (predpokladám, že na prednej strane), a pozerať sa na chrbte, skóroval 2 SUPER núdzové brzdenie (s , cca 80- 90-0km / h, to bolo sucho) nesklamal, aj 3-4 krát ostré zákruty (alebo 60-70 km / h - môj hlúposť, moje srdce v krku), tiež nesklamal, normálne nemožné riadiť aj PanAdam 60kmh na bežné slimáky o 180 stupňov do kopca - ale ja by som nedoporučoval také experimenty, aaa nie DRE pneumatiky off, mokrý asfalt môže "búchanie na mieste" budete musieť pustiť plynu; -)

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Pirelli P7

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
E | B | 71 dB
205/55 R16 91 V 106 Kúpiť
F | B | 71 dB
225/45 R17 91 W 88 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Valivý odpor E BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE B 71 dB