Firestone Destination Winter

Miniatúrny obrázok 1
Miniatúrny obrázok 2
Miniatúrny obrázok 3
Model je dostupný
iba v jednej veľkosti

235/60 R17 102 H

E | B | 72dB
118 ks
Kúpiť
Skontrolujte si ponuku iných modelov pneumatík vo vašom rozmere
Vyhľadajte pneumatiky

14 dnípravidlá vrátenia tovaru

Bezplatné doručenie

Zbierame názory.

Testy pneumatík

Pozrite si výsledky
Parametre pneumatiky
Typ:
Sezóna:
Záruka:
5 rokov od dátumu výroby
 • Popis výrobku
 • Ponuka
 • Záruka
Popis výrobku
Popis výrobku

Firestone Destination Winter

3PMSF Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.testy pneumatík Firestone Destination Winter:

Test

Rozmer

Poznámka

Miesto

2017
ÖAMTC 215/65 R16 odporúčaný -
TCS 215/65 R16 odporúčaný -
ADAC 215/65 R16 uspokojivá -
Auto Zeitung 215/65 R16 uspokojivá -
Stupnica hodnotenia: Najvyššie najnižšia

Hľadáte pneumatiky, ktoré sa osvedčia na každom povrchu a zaručia bezpečie bed ohľadu na počasie? Firestone Destination Winter je dobrým riešením pre autá v pohonom 4x4 za každých podmienok.

Pneumatika je vybavená smerovým dezénom, ktorý je pri zimných pneumatikách využívaný najčastejšie. Je to z dôvodu je vlastnosti na mokrom povrchu a snehu. Drážky v tvare písmena „V“ efektívne odvádzajú vodu a brečku spod pneumatiky a zaručujú rýchle osúšanie behúňa. Výsledkom toho je dobrá priľnavosť, ktorá je udržiavaná v každom počasí. Masívne bloky dezénu a množstvo zárezov je zásluhou výnimočnej stability počas zákrut a prudkých manévrov.

Firestone Destination Winter bola vytvorená z gumovej zmesi, ktorá je prispôsobená extrémnym podmienkam počasia a zaručuje správnu pružnosť pri nízkych teplotách. Zmes je taktiež ľahká. vďaka čomu sa zmenšila váha celej konštrukcie a tým aj valivý odpor. Efektom toho je nielen, že pneumatika je šetrná k životnému prostrediu ale taktiež ekonomická.

Použité komponenty zaručujú odolnosť voči mechanickému poškodeniu, ktoré vzniká napr. vyjdením na obrubník. Vďaka rovnomerne rozloženému tlaku sa dezénom stiera pomaly a rovnomerne a vy môžete využívať plné výkony Firestone Destination Winter.

Firestone je značka, ktorá má v ponuke širokú paletu produktov - osobné pneumatiky, dodávkové, nákladné až po poľnohospodárske pneumatiky. Od svojho vzniku je značka súčasťou moto športov. Vďaka skúsenostiam získaným na tomto poli, firma navrhuje a tvorí pneumatiky s veľmi dobrými výkonmi, ktoré sú populárne medzi vodičmi na celom svete. Firestone patrí koncernu Bridgestone.

Kopírovanie obsahu je zakázané

Názory
Názory

Názory o pneumatike sa zbierajú.

Ponuka
Ponuka
Dostupné varianty v rozmere 235/60 R17
17" K dispozícii je 1 variant
 • Názov pneumatiky:
 • Realizácia:
 • Cena za kus:
 • Počet:

Doručenie 2-3 pracovné dni

118
Kúpiť
Záruka
Záruka

Firestone Destination Winter Záruka na pneumatiky

 • Výrobca zaručuje o najvyššej kvalite spracovania a materiálov svojich výrobkov,
 • Záruka je poskytovaná po dobu 5 rokov od dátumu výroby,
 • Záruka sa vzťahuje na všetky vady a poškodenia spôsobené výrobcom,
 • v prípade uznania reklamácie budú pneumatiky opravené, vymenené za nové alebo dostanete primeranú zľavu na nákup nových (v závislosti od stupňa opotrebovania reklamovaných pneumatík).