Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Nokian

Hodnotenie výrobcu
4,0
  11110
na základe 5657 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer
Nokian Tyres PLC je lídrom na škandinávskom trhu vo výrobe pneumatík. Spoločnosť bola založená v roku 1988. Avšak, jeho história siaha až do roku 1898, kedy gumárenská továreň sídlila v Oy Suomen Gummitehdas. Firma začala vyrábať pneumatiky v roku 1932. Najslávnejší model Nokian: Hakkapelitta sa na trhu objavili v roku 1936.

Nokian sa špecializuje na výrobu zimných pneumatík, ktoré pracujú vo veľmi ťažkých škandinávskych podmienkach. Nokian tvorí pneumatiky odolné voči ťažkým podmienkam ako sú studené zimy.

Firma ponúka osobné, dodávkové, 4x4, nákladné, bicyklové, roľnícke, poľnohospodárske a lesnícke. Pneumatiky fínskej spoločnosti sú umiestnené v strednej triede a HP.

Firma je známa pre realizáciu inovatívnych a ekologicky šetrných technológií. Nokian sa ako prvý producent preslávil svojimi zimnými pneumatikami, ako aj prvých ekologických pneumatík s použitím nízko aromatických olejov.

Firma má továrne vo Fínsku a Rusku.

Hodnotenia pneumatík Nokian od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Nokian. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Robert 4,7 111150

  Nokian H 205/55 R16

  Všeobecne platí, že bezpečnosť nie je sťažovať, ale nebude osobne odporúčam, a nie opätovne kúpiť za hlukom, ktorý sa objavil po wyząbkowaniu. Ľutujeme, ale wyząbkowały. Limbo, model, zimné pneumatiky môžu senzačných od rovnakého výrobcu, a to bez akýchkoľvek problémov a tieto. No, wyząbkowały a čo neskôr sa stalo v kabíne masakru. Predal som auto a prvá vec, ktorú návštevník z provízie volal a pýtal sa, či je ložisko v poriadku so mnou, som ocenil to, čo urobiť, aby obchodníka vzal auto s bozkom na ruky. Viac >
 • Marcin 4,2 111150

  Nokian i3 165/70 R13

  Pneumatiky jazda vo vozidle VW Polo, doposiaľ necestovali veľké množstvo kilometrov, ale výkon veľmi dobre. Tichý, dobre držať na ceste na mokré a suché. Pokušenie dobré názory som ich kúpil a neľutujem. Áno Polo je len malý autíčko hovoru slabý motor, ale ak budú pneumatiky dokázať trvajúci sa mení viac zamerať tiež vykonať Nokia. Viac >
 • mazi 4,4 111150

  Nokian NRE 185/65 R14

  U dvoch sezónach bol pomocou aplikácie Nokia zjavenie Zero odolnosť voči aquaplaningu vynikajúcu ovládateľnosť v zákrutách, trakcie na asfalte v akútna inhibícia bezchybnej jazdy ľúto mi však, vypúšťanie množstvo vody, ktoré toľko nevidí nič. Nokia kúpila v zime + 3000 km v horách bez reťazí v ťažkých a premenlivých poveternostných podmienok zložili skúšku na 5 + i3 teraz chce kúpiť v lete mohli urobiť propagáciu v rámci 170 libier na tovar! pozdravy! Viac >
 • Rafal 4,2 111150

  Nokian NRHi 185/70 R14

  Kúpil som tieto pneumatiky pred rokom po obrovské množstvo pozitívnych komentárov. Po roku jazdenia a riadenie asi 20,000 km Musím sa priznať, že pneumatika je skutočný zjavenie. Tichý ako sen. Jazda na mokrej vozovke úplne bezpečné - nikdy sa dostal do aquaplaningu, ale niekedy kaluže boli hlboké a dokonca najnižšia rýchlosť nie je:-) Z ekonomických dôvodov tiež riadil je v zime - a cvičenia docela przyzwojcie, ak človek nie je blázon. Jedinou nevýhodou je ich opotrebovanie. Potom, čo vzal na 20,000 km vidím, že chvíľu späť (a to aj napriek tomu, pozastavenie wielowachaczowego) je stále v pohode, predné sotva drží. Bol do 3 mm a môžete vidieť, že pneumatika je strašne poząbkowana. Je to Viac > pravdepodobne účinok brzdenia niekoľkokrát. Zdá sa teda, že sa jedná o pneumatiky, skôr ako jeden rok jazde po dlhšiu dobu.
Nájdite svoje pneumatiky Nokian