Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Nokian

Hodnotenie výrobcu
4,0
  11110
na základe 5659 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Pomoc

Zobraziť vysvetlivky pre parametre vyhľadávania

Nokian Tyres PLC je lídrom na škandinávskom trhu vo výrobe pneumatík. Spoločnosť bola založená v roku 1988. Avšak, jeho história siaha až do roku 1898, kedy gumárenská továreň sídlila v Oy Suomen Gummitehdas. Firma začala vyrábať pneumatiky v roku 1932. Najslávnejší model Nokian: Hakkapelitta sa na trhu objavili v roku 1936.

Nokian sa špecializuje na výrobu zimných pneumatík, ktoré pracujú vo veľmi ťažkých škandinávskych podmienkach. Nokian tvorí pneumatiky odolné voči ťažkým podmienkam ako sú studené zimy.

Firma ponúka osobné, dodávkové, 4x4, nákladné, bicyklové, roľnícke, poľnohospodárske a lesnícke. Pneumatiky fínskej spoločnosti sú umiestnené v strednej triede a HP.

Firma je známa pre realizáciu inovatívnych a ekologicky šetrných technológií. Nokian sa ako prvý producent preslávil svojimi zimnými pneumatikami, ako aj prvých ekologických pneumatík s použitím nízko aromatických olejov.

Firma má továrne vo Fínsku a Rusku.

Hodnotenia pneumatík Nokian od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Nokian. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Alekssndra 5,0 11111

  Nokian WR D4 205/55 R16

  Môžem odporučiť zimné pneumatiky Nokian s čistým svedomím. Toto sú moje prvé pneumatiky tejto spoločnosti, ale určite nie posledné. Vybral som si ich, pretože veľa ľudí odporúčalo ich bezpečnosť a chcel som preukázateľný produkt a vysokú kvalitu. Ideálne pre jazdu po meste a mimo neho. Nemal som žiadnu núdzovú situáciu, v ktorej by sa nedokázali vyrovnať. Presne tak ako v popisoch výrobcu, pneumatika, kvôli veľkému počtu drážok, odvádza mokrú vodu. Vysoký komfort jazdy, pokojná prevádzka pneumatík. Automobil bol ľahký a ľahko ovládateľný. Veľmi dobrá kvalita za rozumnú cenu. Viac >
 • Bogu 5,0 11111

  Nokian WR A4 205/55 R16

  Brzdná dráha, trakcia, vzhľad pneumatiky spôsobuje, že auto na snehu ide tam, kde chcem, a brzdy, kde sa chystám zastaviť. Prvotriedna pneumatika je však dostupná za prijateľnú cenu. Zakúpte si službu Oponeo. Ďalšou výhodou pneumatík Nokian je, že ich hlavná výroba je vo Fínsku, čo umožňuje skúšať zimné pneumatiky v zimných podmienkach. Pravdepodobne by som si vybral pneumatiku D4, ale pre mňa bola dôležitá nosnosť pneumatiky v dôsledku prídavného strešného nosiča. Jediným malým mínusom je po páde do otvoru, že pneumatika takmer nemá taký sklz. Je to ticho na ceste. Odporúčam Nokian A4 na zimu. Stojí za to starať sa o ne po sezóne čistením okruhliakov, údržbárskych a leštiacich Viac > prostriedkov, stojacich a priedušných krytov.
 • Rafał 4,9 111150

  Nokian WR D4 225/45 R17

  Najtichšia zimná pneumatika, na ktorú som mal radosť jazdiť. Potešenie, pretože za ticho som si mohol vychutnať perfektné uchopenie, pohodlie a horiace len trochu odlišné od letného obdobia. Vynikajúca manipulácia s krivkami, auto kĺže ako na koľajach, aj na mokrých povrchoch. Aj na snehu, ale aj na zápachu, veľmi dobrá priľnavosť. Naozaj sa blahoželám k tejto voľbe a ja to úprimne odporúčam. Viac >
 • Bogusław 5,0 11111

  Nokian WR A4 205/55 R16

  Brzdná dráha, trakcia, vzhľad pneumatiky spôsobuje, že auto na snehu ide tam, kde chcem, a brzdy, kde sa chystám zastaviť. Prvotriedna pneumatika je však dostupná za prijateľnú cenu. Zakúpte si službu Oponeo. Ďalšou výhodou pneumatík Nokian je, že ich hlavná výroba je vo Fínsku, čo umožňuje skúšať zimné pneumatiky v zimných podmienkach. Pravdepodobne by som si vybral pneumatiku D4, ale pre mňa bola dôležitá nosnosť pneumatiky v dôsledku prídavného strešného nosiča. Jediným malým mínusom je po páde do otvoru, že pneumatika takmer nemá taký sklz. Je to ticho na ceste. Odporúčam Nokian A4 na zimu. Stojí za to starať sa o ne po sezóne čistením oblázky, údržbou a leštiacim prostriedkom, stojanmi Viac > a priedušnými krytmi.
Nájdite svoje pneumatiky Nokian