Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja
Oponeo odporúča

Bridgestone Dueler A/T 001 225/70 R15 100 T

V súčasnosti tento produkt pozerá 7 Osôb

Porovnať

Prejdite
na zoznam pneumatík 225/70 R15

Rozmer pneumatiky:
225/70 R15
index rýchlosti:
T = max 190 km/h
index nosnosti:
100 = max 800 kg
Sezóna:
Celoročné
Typ vozidla:
Offroad
 • Zadarmo doručenie
 • Čas doručenia: 4-5 pracovných dní
 • Dostupnosť:
  Viac ako 12 kusov skladom
  Počet:
  92 / ks
  Kúpiť
  Štítok:
  E C 72 dB
  E C 72 dB
  Viac informácií
PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Hodnotenia používateľov

Posledné hodnotenia:

Názory o pneumatike sa zbierajú.

Opis produktu

Bridgestone Dueler A/T 001 225/70 R15 100 T

Bridgestone Dueler A/T 001 sú pneumatiky určené pre terénne vozidlá. Zaraďujú sa do prémiovej triedy, čo znamená, že boli vyrobené na základe moderných technológií a s využitím tých najkvalitnejších zložiek. Tieto pneumatiky sú ideálne vhodné na jazdu po asfalte a v teréne. Toto je dokonalá guma pre milovníkov off-roadu, ktorí využívajú svoje terénne vozidlo v každodennom živote. Uvádzaný model je nástupcom Duelera A/T 694. Odporúča sa pre vozidlá typu Land Rover Defender, Jeep Wrangler, Mercedes G-Wagen alebo Toyota Hilux.


Rad pneumatík Bridgestone Dueler je oceňovaný vodičmi na celom svete. Uvádzaný model má ešte posilniť túto pozíciu. Pneumatika ponúka dokonalý kompromis medzi výkonnosťou na ceste a v teréne. To však nie je všetko. Dueler A/T 001 predstavuje modernú konštrukciu so zníženým valivým odporom, ktorý sa premieta do nižšej spotreby paliva a zníženia emisií CO2 do atmosféry.


Jazda na týchto pneumatikách uspokojí aj tých najnáročnejších vodičov. Bridgestone Dueler A/T 001 optimálne a pohotovo reagujú na pohyby volantu a sú veľmi stabilné pri dynamickom zdolávaní zákrut. Súčasne ponúkajú nadpriemerný jazdný komfort, aký prislúcha pneumatikám prémiovej triedy. Počas jazdy v teréne sa asymetrický behúň plynulo zbavuje kamienkov, čo je kľúčové pre udržanie trakcie na nespevnenom povrchu. Pneumatiky Bridgestone Dueler A/T 001 tiež dostali symbol 3PMSF, ktorý je dôkazom o ich dobrom správaní sa na snehu.  


Uvádzaný model sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti poškodeniu a urýchlenému opotrebovaniu. Na výrobu týchto pneumatík bola použitá moderná gumová zmes, ktorá zvyšuje priľnavosť v rôznych podmienkach a zabraňuje predčasnému opotrebovaniu.

Spoločnosť Bridgestone - výrobca modelu Dueler A/T 001 – pochádza z Japonska a je uznávaná za jedného z lídrov na trhu s pneumatikami. Modely pneumatík Bridgestone sa vyrábajú na základe moderných technológií a získavajú ocenenia v nezávislých testoch. Okrem toho dlhé roky patrili k oficiálnej výbave vozidiel F1, čo veľa vypovedá o tom, čo dokážu.

Pozrite si ďalšie 15 palcové pneumatiky

Štítok

Pneumatika Bridgestone Dueler A/T 001 s rozmerom 225/70 R15 100 T, ako je uvedené výrobcom, má nasledujúce jazdné parametre:

 • E
 • C
 • 72 dB
E C 72 dB

Úspora (valivý odpor)

Trieda A je najúspornejšia (najmenší valivý odpor), a trieda G je najmenej úsporná (najväčší valivý odpor). Valivý odpor má vplyv na spotrebu paliva a emisií výfukových plynov. Čím vyšší je valivý odpor, tým vyššia je spotreba paliva a emisií plynov.

Brzdenie na mokrej vozovke

Trieda A označuje najkratšiu brzdnú dráhu a trieda G je najdlhšia brzdná dráha. Brzdné vlastnosti na mokrej vozovke popisujú schopnosť pneumatiky udržať priľnavosť na mokrej vozovke. V praxi to znamená, že čím lepšia trieda tohto parametra, tým lepší výkon pneumatiky na mokrej vozovke. Je to dôležitý parameter pokiaľ ide o bezpečnú jazdu.

Vonkajšia hlučnosť

Hluk tvorený z pneumatík prechádzajúceho auta je označený symbolom vlny: Jedna vlna znamená, že pneumatika je tichá a pneumatika s 3 vlnami je hlučná. Okrem toho sú uvedené konkrétne hodnoty vyjadrené v decibeloch (dB).