Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Kleber DYNAXER HP 2

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Kleber
Sezóna:
Letné
Počet:
159 / ks
Kúpiť
3,7
Hodnotenie: Dobrá 2226 názorov

Kleber DYNAXER HP 2 popis

Žiaden popis

Kleber DYNAXER HP 2 recenzia

Celkové hodnotenie: 3,7 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 2226 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 3,6
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 3,6
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,0

2226 osôb ohodnotilo

 • 5 28 osôb
 • 4 1016 osôb
 • 3 1158 osôb
 • 2 21 osôb
 • 1 3 osôb

92% užívateľov odporúča túto pneumatiku

92%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 6858 dni. V tom čase sme získali 2226 názorov.
Naši klienti spolu prešli 32006000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: mokrá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 175/65 R14

  Hodnotenie: 4,2
  Najlepšie pneumatiky, ktoré sa mi stalo, bol som príjemne prekvapený, ako nákup pohodlie (názory za rozumnú cenu), stretol dážď. Najväčší šok bol, keď po vstupe do pomerne hlbokej tône auto zboczyło nevydal centimeter trate jazdy. Vzhľad pneumatiky by bol štandard, a to najmä na ramene cez pneumatiky titulky vyzerať divne, a zase šliapať nebude vystupovať ako, ale ja si nemyslím, že pneumatika bude vydaná na bielizníku v obývacej izbe :). sneh a ľad, nemal by som súdiť, pretože to nie je zimná pneumatika, ale tento rok sneh ma dvakrát prekvapil, a musím povedať, že okrem presunu nepríjemné prekvapivo príjemnú jazdu. oter na slušnej úrovni, urobil som 35000, a myslím, že aspoň budem stále na 60.000, zatiaľ vyzerá nówki. Inhibícia vysoko účinné, ABS zapne, ale je to všadeprítomný piesok na naše "príkladné", ktorý vedie cesta, kde asfalt je čisté bez poškvrny, dokonca aj ostré zákruty depnięcie bez ABS. Rýchlosť až 190 mi stačí, pretože až do 150 km na diaľnici, zatiaľ čo wyprzedzaniach, ak nie bzučal, a nemôže dosiahnuť mi hluk. Na záver by som určite kúpiť tieto pneumatiky znovu, pretože ma presvedčila, že je to na 100% stojí za to, a pre všetkých čitateľov to skúsiť, a vy môžete byť pozitívny, budete prekvapení, ako ďasien.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 175/65 R14

  Hodnotenie: 3,4
  Založený vzduch teplota 5 ° C (asi príliš skoré) ukázala húževnatosť a malý komfort, ale ako rok kreslí bližšie ukázať svoje pravé farby. Pneumatiky skôr mäkká (komfortné), pomerne tichý, ale hladina hluku značne líšia sa zmenou nawieszchni veľa. V skutočnosti, dobré a bezpečné správanie pri silnom daždi (pri rýchlosti 90 km / h cúvaní niektorí, brzdenie taky). Pri voľnej piesok (po zime), kĺzanie na asfalte bude cítiť - tak by som poradiť opatrný (ale to je asi vlastnosť väčšiny pneumatík a neúprosným zákonom fyziky). Stretol som sa s názormi, že do polovice širokých kanálov môžu mať menšie bočné oporu - ja osobne nemám odczyłem (myslím, že test je príliš krátky). vedome kúpil trochu užšia (nie 185), ako sa zbaviť na obtiaž vyjazdených koľají, a v skutočnosti môže odczyć pozitívny rozdiel. Tiež sa stretol s názormi, že aj 90hp motorom a maximálna rýchlosť rozvinutých asi 150 km / h (letné výlety s rodinou), by mal kúpiť pneumatiky s indexom H (pretože lepšie materiály, vyvažovanie, zvýšená odolnosť proti strihať) - mám málo skúseností posúdiť, ale dať pozor, možno niekto vám pomôže vhodnejšie rozhodnutia. Celkovo som spokojný so svojim nákupom, a priznám sa vedome posúdiť štyri veľké plus.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/60 R15

  Hodnotenie: 4,2
  Ako veľa rečníkov navrhol, že posúdenie tohto fóra. Predtým, než som sa rozhodol kúpiť ešte skontroloval teste pneumatík švédsky Motormänen nezávislá organizácia (bývam vo Švédsku). Samozrejme, že som si kúpil pneumatiky som si na internete a je v Poľsku. Mali možnosť "test" je v daždi, v suchu a na nemeckej diaľnici pri rýchlosti asi 180 km / h sa domnievam, že pneumatika funguje skvele. V deszcu necítil vyjazdené koľaje naplnená vodou poľštine (samozrejme som išiel veľa), v suchom prostredí, "držal" v auguste príliš veľké. Niektorí ľudia sa sťažujú na sú hlasné. Neviem. Pre mňa sú tiché, ale zvuk je funkcia pneumatiky a povrchu vozovky. Celkovo možno povedať, moje hodnotenie je veľmi pozitívne a určite zase hromadu. Nesúďte alebo abrazívne správanie pneumatiky na snehu a ľade. Aj vymeniť pneumatiky na cca 40000 km a toľko sily, ak je to dobré. A z ľadu a snehu, sú zimné pneumatiky. Nedokážem posúdiť Oporów toczeniai tu Zdá sa, že odborníci z Motormönen. Zistili, že táto pneumatika má nízky valivý odpor, skúšky a dostal poznámku "vysoko odporúčané, a stojí za to cenu." Ale vo Švédsku je 2x drahšie ..

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/60 R15

  Hodnotenie: 3,4
  Zvyky správanie nevyžaduje v mokrých pneumatikách s trakciou. Mondeo 2.0 s automatickou prevodovkou ľahko rozbiť priľnavosť. Pri jazde si zachováva viac než správne. Robustný obehy (po vyzdvihnutí tlak na 2,8 v.), Do Talianska a ďalšie v Nemecku rýchlosti 160-180kmh keď prší na diaľnici bez stresu išiel 130 km / h slabší výkon tým, že vedenie strany na klzkom povrchu, sklz, utečie. Pri brzdení s ABS auto neochotne reaguje na obchádzať prekážky (bez ohľadu na volante). Zdôrazňujem, že je to mokré a Wroclaw ulice. A ako sa môže pochváliť dokonale odvádza výrobca vody, môžete rýchlo jazdiť bez stresu pohonu cez kaluže, ale musíte byť opatrní pri otáčaní ostré, ako je 90 ° otočenie na križovatke, ale to sú moje pocity môžu súvisieť s štýlu jazdy a hmotnosť samotného vozidla a stav ulíc a kvality vozovky. Po jazde na 30.000 v letnej sezóne. km boli pišťanie pri spúšťaní a brzdení, ja myslím, že je výsledkom opotrebenia. Na profile strana nevykazuje žiadne známky života, chráni pneumatiku pri umývaní auta, medzi behúňom a mikro stopy, maluteńkie a viac v súlade s priebehu a podmienkach používania. Za túto cenu by som odporučil.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK

  Rozmer: 185/65 R14

  Hodnotenie: 3,4
  Vzdialenosť, ktorá porazila nie pôsobivé, ale verte mi trochu dlhšie v mojom živote som urobil a cíti kilometrov rozdiel. Myslel som, že názory na tejto pneumatiky sú šité s hrubou niťou, ale je to naozaj rarita. Kúpil som auto so zimnými pneumatikami a musel som si kúpiť rok. Mám zimné pneumatiky v skvelom stave Dunlop Winter Sport responce tak prajem rozbiť. V súčasnej dobe, po prijatí od kuriérskej služby po 10 minútach som už dal ich na. Keď som odišiel som sa cítil lepšie beží na tieto pneumatiky a priľnavosť viac pršalo, a cítil som sa veľmi istý ísť do ostrej zákruty na plyne, ktorý chcel pridať, pretože to so sebou nesie sám dobre. Cena zjavenie. V bode kurzoch používaných po dvoch sezónach na 80 libier vzdelanie v tejto veľkosti tak, že to dáva zmysel jazdiť na neistotu, že sa niečo stane. A nie je to značka Kleber Bush. Naozaj sex. V júli nefritu v horách, takže budem testovať je tam, a oni by sa písať. Spolupráca s tyres.com vec, že ​​budem pamätať dlho, tak profesionálne služby a starosť o zákazníka nie je vždy zážitok.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Kleber DYNAXER HP 2

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
175/65 R14 82 T 159 Kúpiť

Počet položiek na stránku: