Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Continental VanContact AP

Continental VanContact AP
Výrobca:
Continental
Typ vozidla:
Úžitkové
Sezóna:
Letné
Žiadne

Ospravedlňujeme sa. Produkt
je momentálne nedostupný.

Môžete využiť radu nášho odborníka, ktorý Vám pomôže objednať podobný produkt.

Tel.: +421 233 325 567
(Cena hovoru zodpovedá Vašej tarife pri volaní na pevnú linku.)

Pozrieť si podobný model

Continental VanContact AP recenzia

Posledné hodnotenia:

Názory o pneumatike sa zbierajú.

Continental VanContact AP popis

Continental VanContact AP je jednou z najmodernejších pneumatík pneumatík určených pre dodávkové vozidlá. Nemecká spoločnosť zahrnula do tohto modelu všetky vlastnosti, ktoré by mali mať dodávkové pneumatiky prémiovej triedy, a to: dobrý výkon na všetkých povrchoch v lete, odolnosť proti poškodeniu, dlhšiu životnosť, nízky valivý odpor a uspokojivú úroveň komfortu. Ak hľadáte práve taký výkon, tento model bude pre vás ideálny. Robustná vnútorná štruktúra pneumatiky, masívne ramená behúňa, moderná gumová zmes sú dostatočnou zárukou ochrany pred poškodením, ktoré trápia vodičov nákladných áut. Pri montáži pneumatík Continental VanContact AP sa už o to nemusíte starať. Continental VanContact AP uspokojí potreby aj tých najnáročnejších klientov.

Symetrický masívny behúň s množstvom drážok a zárezov, sa výborne riadi na suchom povrchu ale taktiež na mokrom. Charakteristickým rysom symetrického behúňa sú práve všestranné výkony a uspokojivé pohodlie. Vozidlo je stabilné, pneumatika správne reaguje na prudké manévre. Špeciálna vysoko kvalitná gumová zmes zabezpečuje pomalé opotrebovanie pneumatík, a optimálne rozloženie všetkých prvkov behúňa je zásluhou rovnomerného opotrebovania.

Continental je jedným z najväčších výrobcov pneumatík. Nemecká spoločnosť okrem svojej značky má pod svojimi krídlami ako je Uniroyal, Sportiva a Barum. Spoločnosť je známa svojimi kvalitnými výrobkami, ktoré pravidelne sezónu po sezóne, získavajú najvyššie pozície v odborných testoch pneumatík a najvyššie hodnotenia vodičov.