Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Dunlop SP WINTER SPORT M3

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Dunlop
Sezóna:
Zimné
Štítok:
D D B 73 dB
Viac informácií
Počet:
180 / ks
Kúpiť
3,7
Hodnotenie: Dobrá 111700 841 názorov

Dunlop SP WINTER SPORT M3 popis

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Dunlop SP WINTER SPORT M3

Dunlop SP Winter Sport M3 je zimná pneumatika, ktorá je zaradená do triedy HP (High Performance). Tento model bol vytvorený špeciálne pre strednú a vyššiu triedu automobilov a je určený predovšetkým na športovú rýchlu jazdu.

Značku Dunlop poznajú všetci milovníci motoršportu. Kvalitu obutia závodných vozidiel prenáša Dunlop aj na pneumatiky určené na každodennú prevádzku po našich cestách. Pri výrobe modelu Dunlop SP Winter Sport M3 boli použité pokročilé technológie a inovatívne materiály, ktoré zaručujú dostatočnú ochranu pri jazde či už na mokrej alebo zasneženej vozovke.

Dunlop SP Winter Sport M3 má smerový dezén (tzv. šípový), vďaka ktorému pneumatika poskytuje vysokú úroveň pohodlia a bezpečnosť pri jazde za všetkých zimných podmienok. Profil v tvare V zaručuje veľmi dobrú priľnavosť automobilu na vozovke, taktiež rýchle odvádzanie vody a teda aj lepšiu odolnosť voči aquaplaningu. Smerový dezén vylepšuje záber a pomáha znižovať brzdnú dráhu na cestách v zimnom období.

Komfortné drážky v klinovito usporiadaných blokoch prispievajú k oveľa nižšej valivej hlučnosti a komfortnej jazde, čo určite poteší každého motoristu.

Dezén Dunlop SP Winter Sport M3 je vyrobený zo špeciálnej gumovej zmesi, obohatenej o kremík. Výsledkom čoho je vysoká tepelná elasticita pneumatiky a teda väčší záber dokonca aj pri veľmi nízkych teplotách. Tento model sa vyrába z vysoko kvalitnej gumy, ktorá poskytuje lepší trakčný výkon a dlhú životnosť pri jazde. Je ideálny pre fanúšikov rýchlej a športovej jazdy.

Pneumatika Dunlop SP Winter Sport M3 sa vyrába vo veľkostiach od 13“ až do 19“ a v maximálnom rýchlostnom indexe „V“, t.j. do 240 km/h.

Dunlop SP Winter Sport M3 je zimná pneumatika, ktorá Vám aj pri vysokých rýchlostiach ponúka: - vynikajúci komfort -skvelú bezpečnosť -výbornú priľnavosť

Dunlop SP WINTER SPORT M3 recenzia

Celkové hodnotenie: 3,7 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 841 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111700 3,7
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111900 3,9
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111700 3,7
 • Terénne vlastnosti: Správanie pneumatiky počas jazdy v teréne 111110 4,1

841 osôb ohodnotilo

 • 5 14 osôb
 • 4 382 osôb
 • 3 431 osôb
 • 2 10 osôb
 • 1 4 osôb

88% užívateľov odporúča túto pneumatiku

88%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 6911 dni. V tom čase sme získali 841 názorov.
Naši klienti spolu prešli 12172000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: vzhľad pneumatiky.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: piotrek

  Rozmer: 175/65 R14

  Hodnotenie: 3,7 111700
  Ahoj, som písať ako normálny užívateľ, ktorý si kúpil tieto pneumatiky so sprievodcom predovšetkým pozitívnu spätnú väzbu na fóre. Musím sa priznať, že existujú dobré zimné pneumatiky, a zbit a wyślizganym správajú ako v lete. Tak som čítal recenzie a myslel predchodcovia nepísal o rovnaké pneumatiky. Vzhľadom k tomu, moje auto sa stalo do kopca a ďalšie išiel bez problémov. Po dobu 5 rokov tvrdenej gumy, od začiatku snehu nesprával dobre, možno mesto je v poriadku, ale niekde inde, myslím, že to nestojí za to kúpiť. Píšem varovať pred kúpou, pretože som si kúpil, aby boli tiež riadi týmto stanoviskom. To môže len napísať ľudí, ktorí riadil kilometrov na tyrech. Jediným plus je málo oblečenia. Teraz som pristupovať s opatrnosťou Dunlop. Mine boli vyrobené v Nemecku, ale môžete vidieť, že to moc nepomôže. Len veľmi zlé pneumatiky

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Mlody

  Rozmer: 175/80 R14

  Hodnotenie: 3,4 111400
  Ahoj, kúpil som pneumatiky už počul veľa užívateľské recenzie. pneumatiky predávajú prácu, tak málo počúvania. Prvé pozorovania. Veľmi dobrá odpisy vozidla. Zvýšiť účinnosť teoretických tlmičmi v ceste diagnostiky bola 20%. Voz sa stal oveľa pohodlnejšie. Ľad Ako každá pneumatika má veľmi malý kontakt a nemá veľkú technológie. Ako je ťažké, a tak je vápno. Sneh pre mňa rewelka. Držať veľký, ale v prednej časti inhibícia by mohla byť o niečo kratšia. Zvlášť na mokrom asfalte. Pre takéto úzke pneumatiky je takmer na mieste a ABS nezačne po celú dobu. Na suchom asfalte je v poriadku, ale nemôžete čakať zázraky. Tento profil balón 80%, takže to bude ešte nosiť. Aby som to zhrnul, je to príliš málo peňazí, takže pravdepodobne jeden z tých lepších návrhov. Odporúčam

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: P

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,2 111120
  Celkovo slušný pneumatiky na každom povrchu. Topiacom sneh nie je tak dobrý ako Debica Frigo 2 a HP, ale v prípade, že behúňa je skvelá. Diaľnice stále pomerne kľud. City super-tichý. No, drží na kriviek, v porovnaní s Debica hp sa cíti lepšie v zákrutách priľnavosť. Okrem pneumatika po behu sa môže stať vrtošivý augusta - existujú nezrovnalosti na vonkajšej strane behúňa, čo spôsobuje auto kývania a podstatné výprask na ráfiku - až 9 kg. Či už si vyberiete Debica HP alebo Dunlop? To je ťažké povedať. V súčasnej dobe, ale myslím, že by sa Dunlop, ale to je skôr subjektívny pocit. Ten, kto si kúpi Dębica iste poteší rovnako, táto pneumatika je tiež pomerne kľud, aspoň na začiatku. Mám dojem, že HP v porovnaní s obvyklým Frigo je vyrobená z mäkšej zmesi ...

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Czapla

  Rozmer: 145/70 R13

  Hodnotenie: 3,4 111400
  Kúpil som tieto pneumatiky, čo naznačuje, že názory ostatných vodičov, a tak možno som bol príliš vysoké očakávania. Koniec koncov, pneumatiky sú veľmi dobré. No zostávajú na povrchu a poskytujú lepšiu smerovú stabilitu než predchádzajúce najnižšej Debica. Pre Debica mal nejakú nepríjemnú situáciu, v ktorej takmer úplne stráca kontrolu nad vozidlom. Dunlop kĺzať taky, ale získal kontrolu nad vozidlom dostatočne rýchlo. Bol som prekvapený pneumatík vysoká odolnosť proti oderu (skoro ako Debica), rýchlo, pretože som bohužiaľ powycierał dopredu. Zadná je stále rovnako Nówka. Za túto cenu, že bude ťažké nájsť pneumatiku s podobnými vlastnosťami, takže pravdepodobne budete chcieť kupovať ešte niekoľkokrát.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Bartek

  Rozmer: 175/65 R14

  Hodnotenie: 3,4 111400
  Všetci vo všetkých peknej pneumatiky, ale pomerne drahé. Sneh skvelý výkon aj uhryznutie a ťahá voz s veľkým závejov. Veľmi pokojné as zimówkę, pomerne tvrdej gumy na bokoch pneumatiky umožňuje nejaký pohyb volantu, auto nelieta, nemá ten pocit "mäkkých - flexibilné nohy"). Inhibuje pneumatika dobre, nešmýka, neporuší priľnavosť. Na druhú stranu zachrániť chudobné, aby strany, najmä na mokrom povrchu. Kolesá majú tendenciu prekĺznuť, keď máte pocit, že auto chce ísť, a to najmä v "tesnej" kruhové objazdy, prdel auto, ktoré som sa snažil niekoľkokrát predbehnúť. Celkové hodnotenie pneumatiky: 3,5-4,0. To preklzávaniu nemalo stať - a to na rovnakej úrovni ceny za pneumatiky!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Dunlop SP WINTER SPORT M3

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
D | D | B 73 dB |
265/60 R18 110 H 180 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Etykieta Klasa oporu D Klasa hamowania D

Dunlop

549523

265/60 R18 110 H

C1

73

 • Dunlop
 • SP WINTER SPORT M3
 • 265/60 R18
 • 110
 • H
 • D
 • D
 • B
 • 73 dB
 • Áno
 • Nie
 • SL