Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Nankang

Hodnotenie výrobcu
3,9
  111500
na základe 977 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

V poslaní spoločnosti Nankang si môžeme prečítať, že najdôležitejšie je pre ňu vychádzať v ústrety očakávaniam zákazníkov. Mottom značky je „čestnosť, pragmatizmus a inovácia”. Pri výrobe sa kladie dôraz na spoľahlivosť a odolnosť pri zachovaní parametrov, ktoré sú zodpovedné za správanie sa na ceste.

Nankang je taiwanská spoločnosť s vyše 50-ročnými skúsenosťami, ktorá sa učila vyrábať pneumatiky od tých najlepších, čiže od Japoncov. Do dnešného dňa výskumno-vývojové oddelenie kráča s dobou a ponúka moderné pneumatiky za veľmi atraktívne ceny (značka sa zaraďuje do ekonomickej triedy).

Pre kúpu pneumatík značky Nankang sa už rozhodli mnohí európski vodiči. Je to veľmi dobrá voľba pre tých, ktorí hľadajú nové pneumatiky, ale nechcú ich kúpou nadmerne zaťažiť rozpočet domácnosti. Ponuka spoločnosti Nankang zahŕňa pneumatiky pre osobné, SUV a ľahké úžitkové vozidlá, motocykle a lietadlá.

Zaujímavosti:

Spoločnosti Nankang patria tiež také značky pneumatík, ako sú Sonar a Star Performer.

Hoci za dátum vzniku značky sa považuje rok 1959, začiatky spoločnosti siahajú do roku 1940 a prvej spoločnosti vytvorenej neskoršími zakladateľmi Nankang.

Okrem civilného Nankang pôsobí aj na vojenskom trhu – vyrába o. i. pneumatiky pre vojenské lietadlá a bojové vozidlá. Pneumatiky Nankang vznikajú v dvoch továrňach – prvá sa od začiatku nachádza na Taiwane a druha v kontinentálnej časti Číny, v obci Zhangiagand.

V roku 1963 sa Nankang objavil na taiwanskej burze, v roku 1974 vyvinul radiálne pneumatiky pre osobné vozidlá, v roku 1980 – pre nákladné vozidlá a autobusy, v roku 1999 sa na trhu objavili nízkoprofilové pneumatiky Nankang, v roku 2001 high performance, v roku 2003 pre vozidlá SUV a rok 2008 priniesol model, ktorý zaisťuje úsporu paliva (Eco-1).

Hodnotenia pneumatík od našich zákazníkov Nankang:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatíkNankang. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • ARTUR 4,4 111150

  Nankang Snow Viva

  Hi wszystkich.Jak Hoď v niekoľkých už spomínané informácie na tréningu aj opon.Nadmieniam normálne pomerne hladká, ale tam bude čas, ktorý budete potrebovať tiež "dekontamináciu":-) Takže turbína rytmus Augusta zwieksza.Zaczelem pri 9 ° potom začali klesať spolu s dažďom ... Tak mokrej asfaltovej nevykazujú veľký rozdiel (v porovnaní na sušenie), pokiaľ ide o výkon. Vo veľkých kalužiach ... čokoľvek! Tak ako by oni tam nie sú. Špinavý povrch, tu budete musieť spomaliť ako každý výlet do poľskej innych.Potem Talianskom, a tak Alpy.Temperatury negatívne, ale suchého alebo mokrého asfalt.tyres, ale ak je viac rigidné, pokiaľ ide o nepríjemnú bujaniem.W boki.Koniec oblasť Mníchov Viac > vlhký s dažďom nie topenia snehu z razu.Zwolnilem, pretože to naznačuje, že logiku, ale potom zvýšenie rýchlosti na normálnu 110-150Km / godz.wszystko ok.Mimo ktorý vyvolal trochu môj "Rýn." V Poľsku, výlet do Mazury-TEMP. of-7-21 °. začiatku cesty mokrým snehom na dopravu drodze.Kierunek v poriadku, ale už inhibícia nie je rovnaký zrýchlenie samo.Tak aj na 3-CE zrywalo przyczepnosc.Lod varovanie! minimum tlmenie, brzdenie i, neznamená to, že potvory katastrofa.W Espace ABS + ESP je riadenie auta, tak ako niečo, čo nie je v poriadku, potom sa zapnú a robiť to, čo chcú, a robia to dobrze.Ogolnie pneumatiky na ľadu a pomaly a opatrne inne.Trzeba. Potom, suchý, hlboký sneh a teploty okolo-17--21 ° C, ESP Off-super! Hladká jazda poplaca.Kierowalnosc veľmi dobré. wniosek.tyres veľmi dobré (nehovorím, že v porovnaní s cenou, jakpsci nemiešajte nič o kvalite). vhodné pre teplé a niekedy aj mokrej vozovke Korziky, a typické poľské zimy a typickým poľským spôsobom. Ďalší nákup je tiež Nankang.RegardsAWIAM ALL! Som PSNI zwiazany.tyres túto spoločnosť kúpil, pretože to nie je milému czasu.Samochod Espace IV 2.2 dCi.
 • Fabizio Casavecchia 4,9 111150

  Nankang Snow Viva 2

  Nebol som si istý kúpiť túto značku pneumatík, ale nakoniec som im tiež tlačil skvelé kritiky. Som obzvlášť potešený VÔBEC jednom ohľade. Na rozdiel od iných zime sú ideálne a bezpečné na mokrom povrchu, rovnako ako na suchu. Bohužiaľ som nebol schopný testovať sneh, ale verte mi, na mokrom povrchu sú nič menšieho než úžasné. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Nankang