Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Goodride

Hodnotenie výrobcu
3,3
  111500
na základe 285 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Pneumatiky Goodride sú zárukou spoľahlivosti a bezpečnosti. Vyrába ich nezávislý koncern Zhongce Rubber Group Co., ktorý má vyše 40 ročné skúsenosti s výrobou pneumatík. Výrobky vznikajú za použitia tých najmodernejších technológií.

Koncern investuje milióny dolárov na vytvorenie pneumatík na základe najmodernejších riešení.

Zhongce Rubber Group Co. vyrába pneumatiky pre osobné vozidlá, ktoré sa osvedčia v každých poveternostných podmienkach, zaisťujú komfort jazdy tak v meste, ako aj na dlhých trasách.

V ponuke spoločnosti nájdeme tiež pneumatiky pre vozidlá SUV, motocykle, nákladné vozidlá, autobusy a špecializované priemyselné a poľnohospodárske zariadenia, ktorým sa vďaka ich spoľahlivosti dostalo uznania od používateľov na celom svete.

Pneumatiky značky majú všetky potrebné certifikáty, ktoré sa vyžadujú od výrobkov tohto typu.

Jazda na pneumatikách Goodride sa vyznačuje vysokou úrovňou bezpečnosti, ktorú zaisťuje dokonalá priľnavosť a krátka brzdná dráha dokonca aj na mokrej vozovke.

Hodnotenia pneumatík od našich zákazníkov Goodride:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatíkGoodride. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • siwy1987 4,8 111150

  Goodride SW601

  V zime Aj Kléber, Toyo a Firestone. neposkytujú žiadnu bezpečnosť jazdy, ako sú tieto. Auto je pekne, bez ohľadu na povrch, za ľad v Litve, kedy a piesok do zakopal, ale celá krajina za rôznych podmienok, nemal žiadne problémy. Veľmi stabilná jazda a vynikajúcu priľnavosť v zákrutách. ďalšie kúpiť tieto alebo podobné, a všetko, čo som odporučiť vysoko. Viac >
 • Ivo B. 4,7 111150

  Goodride SW608

  Jazdím hlavne v Prahe, ale som si vzal pár dlhších ciest (asi 1500 km) na diaľniciach v Nemecku a Poľsku. Pneumatiky sa správajú oveľa lepšie, než som očakával vzhľadom k cene. Vynikajúce držanie na suchých, mokrých a zasnežených vozovkách. Rýchlosť 170 km / h na diaľnici v Nemecku počas hustého dažďa, sneh nebol problém. Napriek tomu to bola odporná brečka sa vzťahuje vozovka, auto stále "ako pribitý." Tiež na zasneženej ceste udržuje vynikajúce. Za mokra, majú trochu slabšie priľnavosť pri rozjazde, ale v zákrutách a brzdná platí aj v situáciách, kedy je kolízie pri vyšších rýchlostiach vyžadujú ostrý úhybný manéver. Zvýšená hlučnosť, tak typické zimných pneumatík, nikdy som si Viac > všimol. Letné pneumatiky Goodyear EfficientGrip Performance, ktoré boli na aute, keď si ju kúpite. Rv 2014 Opel Astra ST 1.7 TDCI 81 kW, cestoval 61,000 kilometrov. Z toho asi 15500 km v zime na pneumatikách Goodride. Rozhodne odporúčam tieto zimné pneumatiky.
Nájdite svoje pneumatiky Goodride