Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Dębica

Hodnotenie výrobcu
3,4
  111500
na základe 11251 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Spoločnosť Debica SA je najväčší výrobca pneumatík v Poľsku. Prvá továreň spoločnosti bola otvorená v roku 1939.


V roku 1991 bola firma transformovaná do štátnej akciovej spoločnosti štátu. V roku 1994 spoločnosť debutovala na burze cenných papierov vo Varšave. Od roku 1995 Debica je súčasťou Goodyear Tire and Rubber Company.


Od roku 1997 je spoločnosť Debica Goodyear jediná v Európe, ktorá sa zameriava na výrobu pneumatík pre poľnohospodárske vozidlá.


Debica predáva svoje výrobky po celom svete. Export týchto produktov je medzi inými aj do Veľkej Británii, Nemecka, Francúzska, Španielska, Talianska, USA a Brazílie. Firma vyrába pneumatiky s logom Debica, Dunlop, Goodyear, Fulda a Sava.


Výrobky Debica sú veľmi užitočné najmä kvôli našim cestám a poveternostným podmienkám. Výrobca ponúka cenovo dostupné pneumatiky v strednej triede pre osobné autá, nákladné automobily a poľnohospodárske vozidlá.

Hodnotenia pneumatík od našich zákazníkov Dębica:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatíkDębica. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Seba BB 4,4 111150

  Dębica Frigo 2

  Kúpil som si tieto pneumatiky a ja som jeden mega šťastný, dobre držať na ceste bez ohľadu na to, či je mokré alebo suché vozovky, nerobia hluk, a pokiaľ ide o cenu, som očakával, že tam môže byť mizerný tieto pneumatiky, ale rozhodne bol prekvapený pretože sú proste senzačný. Odporúčame tieto pneumatiky pre nerozhodnutých. S pozdravom! Viac >
 • szaszlyk 4,4 111150

  Dębica Frigo Directional

  Dębica Frigo mali možnosť pracovať v rôznych veľkostiach, skôr a v súčasnej dobe 165/70/13 185/60/15. Táto pneumatika má rad výhod, medzi ktoré patrí predovšetkým veľmi dobrú hodnotu za peniaze. Zakúpením túto pneumatiku si byť istí, že v budúcom roku nebude prísť s drôtmi, alebo že nezmizne behúňa. Poskytuje aspoň 5 rokov normálnu a mierové využitie. S výhodami trakcie by som zdôrazniť, zvyčajne veľmi dobre v snehu. U tejto pneumatiky je môcť vstúpiť, a to, čo je dôležité ponechať hlbokom snehu, takže iné aj značkové pneumatiky nemôže zvládnuť. Správanie na suché asfalte správne, ale mokrom asfalte, odporúčam opatrnosť, ale tragédia nie je, nespadajú do šmyku na každom kroku. S dynamickú Viac > jazdu môže byť niekedy kritizovaný a tak. Nenechajte predniesť čo horieť, pretože zima je ovplyvnená množstvom faktorov, najmä skutočnosť, že auto je na ihrisku. Odporúčam všetkým.
 • Zenek 4,9 111150

  Dębica Frigo S-30

  Veľmi dobré pneumatiky pre svoje "dieťa" na ulici z dvora je pod kopcom. Keď sa tieto pneumatiky nemajú lopatu snehu pri všetkých wjazdu.Nie posúdiť úroveň hluku pneumatík, pretože "Maluch" to nemožno urobiť. Spory protektor pneumatiky nielen pomáha pri rozjazde, jazdy, ale pohybujú sa bez obáv o tzv. roztápajúceho sa snehu. Odhalenie! No, to nie je bez významu, je tiež cena za šišky. Odporúčam všetkým držiteľom batoľatá. Názor je úprimný a nienaciągana. Viac >
 • Emil Weresa 5,0 11111

  Dębica Frigo HP

  Ahoj všetkým, ja som písať recenzie druhýkrát dnes, pretože pneumatiky som už používajú tretiu sezónu a sú stále ako by boli, keď kúpil tzn. Pokojné, oni majú veľký priečne a pozdĺžne odpor a opotrebenie behúňa po troch sezón behúňa je 6,7mm to, čo považujem za výsledok super dobrý! Vzhľadom k tomu, išiel asi 25.000 km senzačný výsledok. S pozdravom Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Dębica