Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky BFGoodrich

Hodnotenie výrobcu
3,6
  111500
na základe 1462 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

BFGoodrich ich história siaha až do roku 1870. Vtedy ako prvý túto firmu založil Dr. Benjamin Franklin Goodrich a konkrétne prvú „gumárenskú“ továreň v Severnej Amerike. Po takmer 30 rokoch automobil vybavený pneumatikami BFGoodrich prešiel celé Spojené štáty.


V roku 1937 spoločnosť vyvinula technológiu syntetického kaučuku. Počas druhej svetovej vojny spoločnosť zásobovala svojimi pnematikami armádu. Pneumatiky BFGoodrich boli tiež použité v legendárnom Willys Jeep. V roku 1977 pneumatiky tejto značky boli vybavením raketoplánu Columbia.


Neoddeliteľnou históriou firmy sú víťazstvá v priebehu mnohých pretekov. V roku 2006 BFGoodrich zvíťazil vo všetkých etapách WRC. Tímy pomocou značky BFGoodrich mali dokonca 6 víťazstiev v Rallye Dakar.


Firma ponúka pneumatiky osobné a 4x4, ktoré sú pripísané strednej triede.

Hodnotenia pneumatík od našich zákazníkov BFGoodrich:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatíkBFGoodrich. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Gregor, Gdańsk 4,2 111150

  BFGoodrich Winter 2 T/A

  Vynikajúci pneumatiky. Przejeździłem im jednu zimu, a ja som veľmi potešený. Najmä prispel k typickej poľskej počasie, kedy k zmene sneží a topí pri deň je blato a sneh a kaluže. Široký behúň drážky dobre absorbovať a rozptýliť všetky von. To isté platí o kaluže na ceste - nemajú späť s vozidlom pri jazde by pri 50 km / h - 70 km / h, a nesťažoval. sneh, najmä čerstvé, nie zhutnený, to dáva zmysel, ako by takýto dobrú priľnavosť na mokrej vozovke. Môžete sa tiež vyžívajú si v zasneženej parkovisko pri supermarkete: D Rovnako ako to bolo škoda, aby zmenu v lete, keď prišla jar,), ale aj pre zimné pneumatiky sú celkom na vzostupe najmä pri vyšších rýchlostiach 100 km / ha necíti väčší valivý Viac > odpor na leto (aj keď, rok mám veľkosť 165, Goodyear GT3). Samozrejme, že je to spojené s lepšiu trakciu mäkšími pneumatikami. Vrelo odporúčam zimných pneumatík BFGoodrich značky Winter2. Cena tiež cenovo dostupné!
 • jacek_gti 4,2 111150

  BFGoodrich Winter G

  Pneumatiky kúpil v roku 2005 a to bude ich sezónu 3, ja som spokojný s set, grip v poriadku, normálny oderu, Jedinou nevýhodou je, že skoro ani nevšimol chyby, vlastne na ľad nie je nič tak zdravý rozum pomoc a pocit z auta. G Zimné pneumatiky Odporúčame pre ľudí, ktorí hľadajú rozumnú cenu s dobrou jazdu. Viac >
 • B.JANECKI 4,8 111150

  BFGoodrich G-Force Winter

  Zmenený na ne Kleberów Krisalp a som mega šťastný - to je druhý automobil pre tieto pneumatiky v rodine - sa osvedčili v chudobných daždivé zimy a dal radu na okresných cestách poľských keď som podlahy a záveje rozbíjanie kapotu a nie prilepené na ceste (motor, takže mŕtva sneh nikdy nemal - cestu, keď je u prívodov tam chladenia v takom množstve, dostala ???), ako ma vyhodnotenie 10 bodov výpadky v šiestich - vysoko odporúčané pre chladné dni , Viac >
Nájdite svoje pneumatiky BFGoodrich