Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Nokian WR D4 175/65 R15 84 T

Porovnať

Prejdite
na zoznam pneumatík 175/65 R15

Rozmer pneumatiky:
175/65 R15
index rýchlosti:
T = max 190 km/h
index nosnosti:
84 = max 500 kg
Sezóna:
Zimné
Typ vozidla:
Osobné
 • Zadarmo doručenie
 • Čas doručenia:
  Express
  Doručenie do 48 h je možné ak vyberiete elektronický spôsob platby (PayPal, kreditné karty/debitné karty) alebo platbu na dobierku (DPD).

Tento produkt bol kúpený včera o hodine 19:12

* Prezentované dátumy výroby sú približné.
Skutočný dátum výroby pneumatík sa môže mierne líšiť.
PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Hodnotenia používateľov

Celkové hodnotenie: 4,5 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 310 názorov

hodná odporúčania
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,3
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,4
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,5

310 osôb ohodnotilo

 • 5 172 osôb
 • 4 123 osôb
 • 3 13 osôb
 • 2 1 osôb
 • 1 1 osôb

95% užívateľov odporúča túto pneumatiku

95%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 2366 dni. V tom čase sme získali 310 názorov.
Naši klienti spolu prešli 1930000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Hogan

  Rozmer: 175/65 R15

  Hodnotenie: 4,3
  Používam Nokian niekoľko sezón v rôznych tried a veľkostí automobilov. Bohužiaľ, kúpil štyroch pneumatík 3 kriviek. Faluja na nové oceľové ráfiky, objednávali tiež od toho istého dodávateľa. Dúfam, že bude fungovať, .śnieg a bahno ocenia iná značka pneumatík, pretože ani sneh, ani počuť widu.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Recenzia mimo SK Používateľ: Łukasz

  Rozmer: 175/65 R15

  Hodnotenie: 4,9
  Toto je druhá zakúpená pneumatika Nokian WR D4. Osobne som jazdila a moja žena v druhom aute sme obaja veľmi spokojní s kvalitou a komfortom jazdy. Odporúčame!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Ozzy

  Rozmer: 215/55 R16

  Hodnotenie: 5,0
  Keď som sa rozhodol kúpiť pneumatiky svoje auto (Ford Focus 2013) na zimu, urobil veľa výskumu na internete a na trhu. Takéto zhromažďovanie informácií trvalo v blízkosti štyroch mesiacov. Študoval som veľa modelov pneumatík mnohých značiek. Vykonal som veľa predaja na mieste a zrovnal som ceny na trhu. Vynálezca zimných pneumatík nastavenie na zimné obdobie ma presvedčilo, takže rozhodol som sa kúpiť pneumatiky firmy Nokian, a je to ich najnovšie zimná pneumatika. Som skontroloval veľa predajcov na trhu, ale tiež internetové stránky Nokian. Pri štúdiu pneumatík na Oponeo, stránka ukázala byť vhodnejšie ako iné a cena gúm bola tiež lepši. Spoločnosť Oponeo poskytuje viac detailov ako ostatní. Po zadaní objednávky z webu spoločnosti Oponeo som telefonicky hovoril s predstaviteľmi zákazníkov a dal garancie doručenia za dva dni (býval som v Krkonošiach). Všetko bolo na telefóne povedané a všetky sľuby boli zachované (konzultant dodatočne hovoril niečo o histórii výroby pneumatík). Som naozaj rád, že som urobil nákup v Oponeo. Pneumatiky Nokian WR D4 vykazujú vynikajúci výkon ako som očakával. Cítite sa bezpečne v zasneženom počasí a v daždivom počasí. Cestoval som po dlhých cestách vďaka mojim pneumatikám a aj na cestách, kde mnoho áut cestuje s nízkou rýchlosťou, keď som našiel šance používať svoje pneumatiky viac na dlhú cestu a bol som veľmi rád počas jazdy. Ako zo pneumatiky Nokian WR D4 sú zimné, tak sú mimochodom hlučnejšie ako letné pneumatiky, ale v tomto prípade či mi sa to, ze vyzerajú ešte menej hlučné. Mohlo snežiť, mohli byt daždivé a suché počasie, ale v za všetkých podmienkach pneumatiky boli veľmi dobré. Samozrejme, nemali by sme očakávať od pneumatík zázraku, sú to jednej z najlepších pneumatík na svete. Jediná vada je že pneumatiky sú trochu mäkké, a ak do zákruty pôjdete veľmi nedbalo, budete mať zničení konštrukcií cele pneumatiky. Pneumatiky zimné Nokian WR D4 sú samozrejme skvele na snehu, ale nemali by sme očakávať, že budú rovnaké na zľadovatených cestách. Ak si dávate pozor budete veľmi potešený. Cítil som trochu zvýšenie spotreby paliva kvôli skutočnosti, že ide o zimnú pneumatiku, a môžeme povedať, že pneumatika Nokian WR D4 je ideálna na zimné počasie. Značka, ktorá je s Fínska, musí vyvariť perfektné zimné pneumatiky ako Nokian. Nokian je vynálezca zimné pneumatiky. Pokiaľ ide o Oponeo - som veľmi rád, aby si stránky spoločnosti. Odporúčam každému, kto hľadá zimné pneumatiky pneumatiky Nokian WR D4 a za prostredníctvom Oponeo. Najmä by som určite odporučil priateľom, aby používali Oponeo. Myslím, že v Oponeo dostanete najlepšiu cenu, a som si istý, že všetky ktorý objednávali sú spokojní so službami, ktoré ponúka a záujmu zástupcu zákaznícke služby.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 4 Nie 2

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Mateusz

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 5,0
  Pneumatiky Nokian WR D4 mám ponad dva mesiace. Prešiel som na nich okolo 1200 km na aute so 150 koňmi, ktoré váži 1,5 tony. Hlavne po meste. Prvé čo som si všimol keď ich priniesol kuriér bol zápach gumy. Netypický iný, než štandardné pneumatiky. Z toho čo som čítal pridali do zmesi repkový olej, teda možno to je dôvodom tohoto efektu. Skutočne tie pneumatiky voňajú inak, než ostatné. Nie som z tých čo si potrpia na vzhľade dezénu, je mi to úplne jedno. Pre mňa je dôležité aby dobre brzdila, odvádzala vodu a brečku. Na druhom mieste je hlučnosť a na treťom valivý odpor. ale musím priznať, že vzhľad dezénu je unikátny a celkom dobre sa prezentuje. Čo sa týka priľnavosti na suchom sa drží dobre a je tichá, nepíska na zákrutách. Pri vysokých rýchlostiach na diaľnici mi šum neprekáža, je minimálne preto dávam veľký plus pre Nokiana. Mal som možnosť jazdiť aj v meste počas veľkých dažďov. Namiesto cesty bol potok. Som nadšený z toho ako zvláda takéto situácie. Pri rýchlosti 70 km/h v takýchto podmienkach som počul len šum pneumatík po vode a auto sa ukážkovo držalo podložky. Deformácie a voda? Pre tieto gumy žiaden problém. Brzdenie? Pri rýchlosti 70km/h v takých dažďových podmienkach? Nevšimol som si rozdiel v porovnaní s brzdením na suchej ceste. Čo sa týka zimných podmienok tak sneh bol len pár dní aj trochu vody, ale tie gumy to zvládli. Na brečke tiež super. Ale je to príliš málo na to aby som im mohol dať dôveryhodnú recenziu. Podľa mňa sa správajú perfektne rovnako na suchej ako aj na mokrej vozovke. Pokiaľ ide o valivý odpor, tak som si nevšimol žiadnu zvýšenú spotrebu po zmene letných Pirelli na tieto Nokian WR D4, ale počkám s hodnotením z dôvodu malej pokonanej vzdialenosti. Životnosť tiež nehodnotím z toho istého dôvodu. Tlmenie nerovností – podľa mňa úplne zbytočný parameter. Záleží to od výšky gumy, jej napumpovania aj zavesenia. Podľa môjho názoru pneumatiky prémiovej triedy majú veľmi podobné parametre tlmenia. Preto to tiež nebudem hodnotiť. Ak máte vyšných 280 EUR a chcete kúpiť zimné pneumatiky, tak isto odporúčam Nokian WR D4. Ak nie to myslím si, že Barumy tiež zvládnu dobre také podmienky, ale oplatí sa investovať do pneumatík, predsa to je jediný element, ktorý spája auto s vozovkou... Na zakončenie: po namontovaní týchto pneu mojou najväčšou obavou bolo koľko času budem potrebovať na odsneženie auta a či prídem včas do práce , než to či zvládnu dnešné počasie.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 14 Nie 2

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Piotr Trzesniowski

  Rozmer: 225/40 R18

  Hodnotenie: 3,8
  Dobrá pneumatika, lebo dobre drží sile 300 koní, ale…No práve niekoľko ale. Po prvé pri teplote +10 stupňov počas brzdenia pri vyšších teplotách sa strašne ohýba – až tak, že máš pocit jak by si šiel na disku a je to cítiť aj na volante a k tomu pri teplote ponad 8-9 stupňov počas brzdenia vydávajú divné zvuky (nejak špecificky šumia a pištia, natoľko divne, že som si myslel, že mám problém s brzdami). Druhý zanedbateľný mínus Nokian WR D4 v porovnaní s predchádzajúcim modelom je, že sa mi zdá 3x mäkšia gumová zmes, než vo WR D3. Niekoľko dní pri plusových teplotách, niekoľko rýchlych brzdení a náhle po 16tisíc kilákoch namiesto 8mm dezénu mám okolo 4 mm. Žiadna extra agresívna jazda, väčšina po diaľnici a to dávam za veľký mínus pre túto gumu. A č osa týka plusov? Na suchom povrchu sa lepí lepšie , než letná pneumatika Dunlop Sport Max. Na mokrom sú skvelé, lebo prakticky nezacítite vodu na vozovke. V skratke, ak jazdíš málo a záleží ti na vysokých parametroch tak by som ich hneď bral, ak jazdíš veľa treba kúpiť dva komplety počas jednej zimy a určite nepočítaj s tým, že ti to vystačí aj na druhý rok. Výber je však na kupujúcom.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 3 Nie 3

Počet hodnotení na stránke:

Opis produktu

Nokian WR D4 175/65 R15 84 T

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Zimná pneumatika Nokian WR D4 je zaradená do prémiovej tiredy.

Model je vybavený smerovým dezénom.

V roku 2016 Michelin Alpin A4 pneumatika obsadila 3. miesto v teste ADAC v rozmere 185/65 R15 T a 2.miesto v rozmere 205/55 R16.

Pneumatika je charakteristická výbornou priľnavosťou v zimných podmienkach.

 • vynikajúca stabilita na snehu a ľade
 • nízky valivý odpor
 • nízka spotreba paliva
 • šetrná k životnému prostrediu

Pozrite si ďalšie 15 palcové pneumatiky

Štítok

Etykieta Klasa oporu C Klasa hamowania B

Nokian

T429504

175/65 R15 84 T

C1

68

 • Nokian
 • WR D4
 • 175/65 R15
 • 84
 • T
 • C
 • B
 • A
 • 68 dB
 • Áno
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Testy pneumatík

2019 test ADAC s rozmerom:185/65 R15 hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom:185/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom:185/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom:205/55 R16 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Bild s rozmerom:195/65 R15 hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom:175/65 R14 hodnotenie: odporúčaný
test ÖAMTC s rozmerom:205/55 R16 hodnotenie: odporúčaný
test ACE/GTÜ s rozmerom:185/65 R15 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom:175/65 R14 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom:205/55 R16 hodnotenie: odporúčaný
test Auto, Motor und Sport s rozmerom:205/55 R16 3. miesto hodnotenie: odporúčaný
test ACE/ARBÖ s rozmerom:165/65 R15 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom:195/65 R15 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Bild s rozmerom:225/50 R17 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Zeitung s rozmerom:195/65 R15 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Zeitung s rozmerom:215/65 R16 hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom:195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test ÖAMTC s rozmerom:215/65 R16 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom:195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom:215/65 R16 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom:225/45 R17 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Zeitung s rozmerom:205/55 R16 2. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Bild s rozmerom:205/55 R16 hodnotenie: dobrá
test AUTO Straßenverkehr s rozmerom:215/60 R17 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test AutoExpress s rozmerom:205/55 R16 2. miesto hodnotenie:
test Autoklub ČR s rozmerom:205/55 R16 hodnotenie: dobrá
test Auto, Motor und Sport s rozmerom:215/60 R17 2. miesto hodnotenie:
test TCS s rozmerom:185/65 R15 3. miesto hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom:225/45 R17 hodnotenie: odporúčaný
test Auto Bild Sportcars s rozmerom:225/45 R18 hodnotenie: uspokojivá
test Auto, Motor und Sport s rozmerom:225/50 R17 hodnotenie: odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom:185/65 R15 2. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test ACE/GTÜ s rozmerom:225/50 R17 hodnotenie: odporúčaný