Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Continental ContiWinterContact TS850 195/65 R15 91 T

V súčasnosti tento produkt pozerajú 2 Osoby

Porovnať

Prejdite
na zoznam pneumatík 195/65 R15

Rozmer pneumatiky:
195/65 R15
index rýchlosti:
T = max 190 km/h
index nosnosti:
91 = max 615 kg
Sezóna:
Zimné
Typ vozidla:
Osobné
 • Zadarmo doručenie
 • Čas doručenia: 3-4 pracovné dni
 • Dostupnosť:
  Viac ako 12 kusov skladom
  Počet:
  137 / ks
  Kúpiť
  4,5
  Hodnotenie: Hodná odporúčania 111150 329 názorov
  Štítok:
  C C 72 dB
  C C 72 dB
  Viac informácií
PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Hodnotenia používateľov

Celkové hodnotenie: 4,5 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 329 názorov

hodná odporúčania
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111130 4,3
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111130 4,3
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111160 4,6

329 osôb ohodnotilo

 • 5 181 osôb
 • 4 141 osôb
 • 3 5 osôb
 • 2 1 osôb
 • 1 1 osôb

97% užívateľov odporúča túto pneumatiku

97%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 2593 dni. V tom čase sme získali 329 názorov.
Naši klienti spolu prešli 2652000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: cestné.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Daniel
  Hodnotenie: 3,5 111500

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 1 Osoba

  Cestujem veľa, najmä na dobrých cestách - európskych diaľnic iach s Audi A6 s výkonným benzínovým motorom. Vozidlo má ľahký športový charakter, ktorý sa dá plne využiť. Zimné pneumatiky, ktoré sú uvedené v prémiovej triedeContinental ContiWinterContact TS850 s rýchlosťou V (do 240 km/h), teoreticky by mali spĺňať moje požiadavky. Bohužiaľ, tak nebolo. Ale začnem od začiatku. Po prvých najazdených kilometroch som bol príjemne prekvapený vlastnosťami pneumatiky. Vynikajúca priľnavosť na suchej vozovke a na mokrej vozovke bola pneumatika rozhodne tichšia ako iné, ktoré som mal doteraz. Zima 2014/15 všetci vieme, že táto zima nebola štedrá na sneh a tak som nemal príležitosť plne otestovať ich vlastnosti okrem jedného výletu do hôr - tam bol sneh a pneumatika splnila moje očakávania. Po prekonaní vzdialenosti cca 500 km som zbystril pozornosť, pretože na pnaumatikách Continental ContiWinterContact TS850 som si všimol nejaké iné znaky a bolo potrebné vyvážiť kolesá. Pri vyvažovaní kolies, bolo zistené, že príčinou mohlo byť zhrubutie pneumatiky.Táto nerovnosť bola okolo 1 do 1,5 mm, čo bolo pri vysokých rýchlostiach veľmi nápadné. Celé auto začalo vibrovať. Samozrejme som túto pneumatiku reklamoval a pred odoslaním do OPONEO kúpil iný model. Oponeo reagovalo na moju sťažnosť negatívne a vraj nejde pochybenie z ich strany. Nakoniec som zostal s piatimi pneumatikami, vrátane jedného chybného kusu - nechal som si ju ako rezervu.Až nakoniec sa na všetkých pneumatikách ukázal rovnaký jav. Po skončení zimnej sezóny, pneumatiky s ráfikmi boli odstránené a predané. Mali najazdené 4000 km. Aby som to zhrnul – pneumatiky Continental ContiWinterContact TS850 veľkosti 225/55 / R17 V absolútne nie sú vhodné pre vodičov, ktorí chcú jazdiť agresívne. Pneumatika je príliš jemná a nehodí sa k agresívnemmu štýlu jazdy.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Zweimall
  Hodnotenie: 4,3 111130

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Auto Opel astra H, pneumatiky Continental ContiWinterContact TS850 v rozmere 205/55 R16 T. Kúpil som ich ako novinku na trhu v roku 2012. Teraz to bude 4tá zima na tých pneu a cca 20 000 km. Jazdím agresívne a hlavne po meste, expresovky, diaľnice, mesto. Moje pocity sú, že na suchej sú super. Mal som možnosť ísť po diaľnici rýchlosťou cca 280 – 205 km/h (teplota 5 stupňov, suchá cesta, trochu viac než dovoľuje rýchlostný index T) ticho, pevné riadenie, žiadne vibrácie a brzdenie tiež v pohode. Ale iba pri teplote menej než 5-10 stupňov, keď bolo viac pneumatiky sa trošku ohýbali. A pri brzdení boli tiež také akoby šmyky. Na mokrom boli skvelé, smerový dezén skvelo odvádza vodu. aj napriek 4 sezóne môžem jazdiť pokojne 120-140 km/h počas dažďa. Brzdenie na mokrom tiež dobre. Na snehu sa Continental ContiWinterContact TS850 tiež osvedčila veľmi dobre, nemal som nikdy problém s jazdou ani po 15 cm snehu. Na ubitom snehu si tiež môžete dovoliť rýchlejšiu jazdu než iní vodiči. Brečka ponad 0 stupňov tiež v pohode. 4 sezóna a ja mám naďalej 5-6 mm dezénu. Mínusy: 1. Primrzajúce blato na kruháči, neviem či je to vina diesela, ale ľahké pridanie plynu a gumy strácali priľnavosť. 2. Spotreba paliva sa zvýšila v porovnaní s letnými cca 0,9 l na 100km. 3. Cena!!! Ja som kupoval pneumatiky hneď po prvom snehu. Skvelé gumy do mesta a na diaľnice. Rozhodne pre rýchlejšiu jazdu. V horách som na nich nebol. Ak by nie tá cena odporúčal by som všetkým :)
 • Recenzia mimo SK Používateľ: zweimall
  Hodnotenie: 4,4 111140

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Chcel som si kúpiť Firestone Multihawk 1, ale už nie sú vyrábané, to je dôvod, prečo som hľadal pneumatiky s podobným behúňom - a našiel som Continental ContiWinterContact TS850. Prešiel som na nich 1 sezónu a som veľmi rád, z tohto výberu. Continental ContiWinterContact TS850 je veľmi tichý a mal som dojem, že komfort je lepší než s mojimi letnými Dunlop. Je to veľmi dobrá na snehu a nikdy so nemal žiadne problémy s vyjdením na zasneženej ceste. Musíte dávať pozor na roztopenom snehu na kruhovom objazde, pretože auto sa môže občas stratiť svoju priľnavosť, ale to môže byť spôsobené tým, že mám diesel s veľkým motorom. Veľmi dobre na mokrej, ale tam sa stávajú pomerne hlučné. Žiadne známky opotrebenia. Jedinou nevýhodou je cena, - Kúpil som pred nejakou dobou a niekoľko dní neskôr sa ich cena klesla na 30%. Ďalšou nevýhodou je spotreba paliva, ktorá sa zvýšila o 1 liter na každých 60 kilometrov. Avšak, je to vynikajúci produkt do mesta. Mám index T- a išiel som sa nad jej hranicou - žiadny hluk, žiadne vibrácie, jednoducho perfektné!
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Kamil
  Hodnotenie: 4,4 111140

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  1 Osoba 0 Osôb

  Pôvodne som si chcel kúpiť Firestone Multihawk 1, ale už nie sú vyrábané, to je dôvod, prečo som hľadal pneumatiky s podobným dezénom - Continental ContiWinterContact TS850. Jazdil som 1 sezónu na nich a som veľmi rád, z tohto výberu. Continental ContiWinterContact TS850 sú veľmi tiché a mal som dojem, že komfort je lepší než s mojimi letnými Dunlop. Sú veľmi dobré na snehu a nikdy som nemal žiadne problémy s výstupom na zasneženej ceste. Musíte dávať pozor na roztopenom snehu na kruhovom objazde, pretože auto môže občas stratiť svoju moc, ale to môže byť spôsobené tým, že jazdím dieselový automobilom s veľkým motorom. Veľmi dobré na mokrej ceste, ale pomerne hlučné. Žiadne známky opotrebenia. Jedinou nevýhodou je cena, - Kúpil som ich pred nejakou dobou a niekoľko dní neskôr sa ich cena klesla o 30%. Ďalšou nevýhodou je spotreba paliva, ktorá sa zvýšila o 1 liter na každých 60 kilometrov. Avšak, Continental ContiWinterContact TS850 sú vynikajúce mestské pneumatiky. Žiadny hluk, žiadne vibrácie, jednoducho perfektné!
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Rišo
  Hodnotenie: 4,2 111120

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  1 Osoba 0 Osôb

  Predtým som mal pneumatiky Fulda Kristal Montenero 3, prejazdil som na nich 50 tisíc km a na Continetaloch som jazdil dve sezóny, takže som na nich prejazdil okolo 10-15 tisíc km. Takže Contintal TS850 oproti Fulda Kristal Montenero 3: Výrazne nižšia životnosť (približne o 1/3 kratšiu životnosť ako Fulda) + oveľa lepšie riadenie na roztopenom snehu - hoci na Fuldach som musel opatrne manipulovať s pridávaním rýchlosti na roztopenom snehu na Continatalach teraz môžem spokojne dupnúť na plyn + s continentálmi sa riadi na roztopenom snehu oveľa spoľahlivejšie s rýchlosťami pri akých na Fulde som už mal šmyk a na Continental ContiWinterContact TS850 sa auto pevne držalo vozovky + minimálne lepšie na snehu, ale aj tie Fuldy boli dobré, teda rozdiel nie je veľký. Pocity z šoférovania boli viac-menej rovnaké ako v meste (Bratislava), ako aj na iných cestách či diaľniciach.

Počet hodnotení na stránke:

Opis produktu

Continental ContiWinterContact TS850 195/65 R15 91 T

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Zimná pneumatika Continental ContiWinterContact TS850 je zaradená do prémiovej triedy.

Model bol vybavený smerovým dezénom.

Pneumatika Continental ContiWinterContact TS850 je určená pre osobne vozidlá.

V roku 2015 pneumatika obsadila 1. miesto v teste ADAC v rozmere 205/55 R16 H

V roku 2014 získala 1. miesto v teste ADAC v rozmere 195/65 R15 a 175/65 R14 T

Charakteristické vlastnosti modelu sú:

 • kratšia brzdná dráha
 • vyrovnané výkony
 • precíznost riadenia
 • dokonalá priľnavosť

Štítok

Pneumatika Continental ContiWinterContact TS850 s rozmerom 195/65 R15 91 T, ako je uvedené výrobcom, má nasledujúce jazdné parametre:

 • C
 • C
 • 72 dB
C C 72 dB

Úspora (valivý odpor)

Trieda A je najúspornejšia (najmenší valivý odpor), a trieda G je najmenej úsporná (najväčší valivý odpor). Valivý odpor má vplyv na spotrebu paliva a emisií výfukových plynov. Čím vyšší je valivý odpor, tým vyššia je spotreba paliva a emisií plynov.

Brzdenie na mokrej vozovke

Trieda A označuje najkratšiu brzdnú dráhu a trieda G je najdlhšia brzdná dráha. Brzdné vlastnosti na mokrej vozovke popisujú schopnosť pneumatiky udržať priľnavosť na mokrej vozovke. V praxi to znamená, že čím lepšia trieda tohto parametra, tým lepší výkon pneumatiky na mokrej vozovke. Je to dôležitý parameter pokiaľ ide o bezpečnú jazdu.

Vonkajšia hlučnosť

Hluk tvorený z pneumatík prechádzajúceho auta je označený symbolom vlny: Jedna vlna znamená, že pneumatika je tichá a pneumatika s 3 vlnami je hlučná. Okrem toho sú uvedené konkrétne hodnoty vyjadrené v decibeloch (dB).

Testy pneumatík

2015 test ADAC s rozmerom: 165/70 R14 hodnotenie: uspokojivá
test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 1. miesto hodnotenie: dobrá
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 225/50 R17 hodnotenie: odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 185/65 R15 1. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test ACE/GTÜ s rozmerom: 255/50 R17 1. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 195/65 R15 1. miesto hodnotenie: dobrá
test ADAC s rozmerom: 175/65 R14 1. miesto hodnotenie: dobrá
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 205/55 R16 1. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 205/55 R16 1. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Bild Sportcars s rozmerom: 235/35 R19 3. miesto hodnotenie: vzorná
test AUTO Straßenverkehr s rozmerom: 205/55 R16 1. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Stiftung Warentest s rozmerom: 225/45 R17 hodnotenie: dobrá
test ADAC s rozmerom: 225/45 R17 1. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test ACE/GTÜ s rozmerom: 185/60 R15 1. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Bild Sportcars s rozmerom: 225/50 R17 2. miesto hodnotenie: vzorná
test ADAC s rozmerom: 185/60 R15 1. miesto hodnotenie: dobrá
test ADAC s rozmerom: 225/45 R17 1. miesto hodnotenie: dobrá
test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 1. miesto hodnotenie: dobrá
test auto motor i sport s rozmerom: 205/55 R16 2. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Bild s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný