Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Nexen Winguard Snow G

Výrobca:
Nexen
Typ vozidla:
Osobné
Sezóna:
Zimné
4,0
Hodnotenie: 11110 59 názorov
Žiadne

Ospravedlňujeme sa. Produkt
je momentálne nedostupný.

Môžete využiť radu nášho odborníka, ktorý Vám pomôže objednať podobný produkt.

Tel.: +421 233 325 567
(Cena hovoru zodpovedá Vašej tarife pri volaní na pevnú linku.)

Pozrieť si podobný model

Nexen Winguard Snow G recenzia

Celkové hodnotenie: 4,0 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 59 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111900 3,9
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111900 3,9
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111110 4,1

59 osôb ohodnotilo

 • 5 12 osôb
 • 4 37 osôb
 • 3 8 osôb
 • 2 1 osôb
 • 1 1 osôb

88% užívateľov odporúča túto pneumatiku

88%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 2326 dni. V tom čase sme získali 59 názorov.
Naši klienti spolu prešli 434000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne mimo mesta.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK Používateľ: Krzysztof
  Hodnotenie: 3,4 111400

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Pneumatika Nexen Winguard Snow G ako na svoju cenu sa chová dobre a pracuje ako na suchom tak aj na mokrom povrchu. Keď príde na zimu, je ťažké niečo povedať, pretože zima 2013/14 bola veľmi jemná a nebola príležitosť testovať pneumatiky na snehu. Nevýhodou tejto pneumatiky je jej „jemnosť“ 4 roky parkujem na tom istom obrubníku pri dome a po výmene pneumatík Nexen Winguard Snow G zaparkované rovnakým spôsobom, ako som to už niekoľko rokov robil a bohužiaľ nová pneumatika dostala defekt, prerazil ju ráfik alu disku (Podotýkam tlak bol správny). Samozrejme je na vyhodenie. Smola alebo vina pneumatík? Nikdy sa mi s pneumatikami nestalo nič podobné a parkujem tak niekoľkokrát denne rovnakým spôsobom. Idem kupovať letné pneumatiky iného producenta a po skúsenostiach radšej vyberiem iného.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: mietek
  Hodnotenie: 4,6 111160

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Ak niekto je pre niekoho zbytočné kupovanie viac propagovaných značkových pneumatiík, odporúčam Nexen Winguard Snow G . Veľmi dobré pneumatiky, vlani v zime nebolo dosť zimy. Avšak, niekoľkokrát ma tieto pneumatiky príjemne prekvapili. Počas jedného z mála útokov zimy kedy boli pozamarzane zimné cesty, cestári boli samozrejme tým prekvapení, ale moje Nexeny mi umožnili prekonať stúpanie aj klesanie v miestach, kde iná auta museli čakať na asistenčnú pomoc. Dobre odvádzajú vodu, sneh, je ťažké stratiť priľnavosť. Odporúčam Nexen Winguard Snow G
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Marek Ledziński LEON
  Hodnotenie: 4,8 111180

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Hodnotím pneumatiky Nexen Winguard Snow G ako veľmi dobré. Hoci tohtoročná zima nebola dobrá kvalita pneumatík je úžasná. Niektoré dni boli zasnežené a klzké, pneumatika dala skúšku na výbornú. Jedinou nevýhodou je hluk pri otáčaní, ale nie je to pneumatika pre vysoko výkonné riadenie. Je to zimná pneumatika, takže je potrebné si uvedomiť, že výkonnosť pneumatiky je dôležitejšia ako komfort. Za niekoľko mesiacov budeme meniť zimné pneumatiky a letné pneumatiky dávať na autá, takto dá sa to nejako prežiť. Vrelo odporúčam !!!
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Kris
  Hodnotenie: 2,4 114000

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  1 Osoba 0 Osôb

  Pneumatiky Nexen Winguard Snow G, ktoré spôsobujú problémy s vyvážením spôsobujú vibrácie: 4 zbrusu nové pneumatiky, dve tlčúce, okolo 14kg pneumatika sa dala vyvážiť až na stoji tzv. cestnom testeri. Normálny stroj to nedokázal odhaliť kvôli vibráciám generovaných pri rýchlosti cca. 70-80km / h. Prípustná hodnota bitia je 12 kg, dve pneumatiky sa po optimalizácii podarilo nastaviť na 10kg bitie. Pozostávajúce dve pneumatiky cca 5 kg. Pneumatiky dosť hlasné, nestabilné, nie som úplne spokojný so správaním na snehu.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: tomek
  Hodnotenie: 4,0 11110

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Najväčšou nevýhodou pneumatiky Nexen Winguard Snow G je to, že obe pneumatiky majú na mokrej vozovke o dosť dlhšiu brzdnú dráhu, ale je to zimná pneumatika a malo by sa jazdiť o trochu pomalšie. Brečku zvláda celkom dobre a na snehu sú výborné, a to aj na zákrutách bavorských kopcov. Jazda do kopca je oveľa lepšia ako na mojich starých pneumatikách Dunlop 3D, ktoré už nekúpim, pretože tie, ktoré mám teraz sú oveľa lepšie podľa môjho názoru. Odporúčam Nexen Winguard Snow G.

Počet hodnotení na stránke:

Nexen Winguard Snow G popis

Nexen Winguard Snow G je zimná pneumatika s asymetrickým dezénom a je určená do osobných automobilov. Vďaka optimálne umiestneným drážkam odvádzajúcim vodu a brečku tento model zaručuje dokonalú priľnavosť a bezpečie na každom type povrchu. Na konštrukciu pneumatiky Nexen Winguard Snow G bola použitá moderná gumová zmes, ktorá je charakteristická dokonalými vlastnosťami v širokom zákrese teplôt. Garantuje zväčšenú kontaktnú plochu s vozovkou, vďaka čomu sa zlepšuje pevnosť riadenia rovnako na ceste ako aj na zákrutách či počas dynamických manévrov. Zmes je okrem toho ľahká čoho výsledkom je zmenšená váha pneumatiky. Pomohlo to v obnížení valivého odporu čo zároveň obnížilo spotrebu paliva. Nexen Winguard Snow G je ekonomická nielen pri nákupe ale aj počas používania. Návrhári, ktorí projektovali pneumatiku si dali záležať na optimálnom rozložení tlaku vďaka čomu je opotrebovanie dezénu pomalšie a rovnomerné. Výsledkom je väčšie bezpečie a maximálne výkony počas celej doby používania bez ohľadu na počet prejazdených kilometrom. Bočná časť dezénu zodpovedá za redukciu hluku, ktorý je produkovaný pri otáčaní a jeho centrálna časť garantuje stabilitu počas jazdy na zasneženej a mokrej vozovke. Nexen Winguard Snow G je veľmi dobrým riešením pre všetkých vodičov, ktorí oceňujú vyrovnané výkony a optimálny komfort jazdy za priaznivú cenu

.

Nexen je nezávislá kórejská firma produkujúca pneumatiky. Značka sa špecializuje v dodávaní pneumatík ekonomickej triedy, ktoré sú charakteristické výbornou cenou a dobrými výkonmi rovnako ako na suchej tak aj mokrej vozovke. Momentálne pneumatiky kórejskej značky sú dostupné v 120 štátoch na celom svete. O dobrej kvalite svedčí to, že mnohí vodiči považujú značku Nexen za jednu z najlepších v tejto triede. Firma sa môže pochváliť viac než 60 ročnou tradíciou v produkcii pneumatík.