Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Continental 4x4 WinterContact

Vybrať rozmer pneumatiky:

Výrobca:
Continental
Sezóna:
Zimné
Počet:
132 / ks
Kúpiť
4,3
Hodnotenie: Dobrá 111130 16 názorov

Continental 4x4 WinterContact popis

Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Continental Conti4x4WinterContact je zimná pneumatika, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou. Patrí do vyššej triedy. Je určená pre automobily s pohonom všetkých štyroch kolies. Je vhodná najmä pre tých vodičov, ktorí ocenia vysoký jazdný komfort a presné ovládanie za všetkých zimných podmienok. Zaručuje vysokú priľnavosť na zasnežených a zľadovatených vozovkách a poskytuje bezpečnú a pohodlnú jazdu.

Pneumatika Continental Conti4x4WinterContact je vybavená asymetrickým dezénom, ktorý bol určený pomocou počítačových programov. Dezén sa skladá z vonkajšej a vnútornej časti. Vnútorná strana lamiel behúňa poskytuje dostatočnú trakciu na snehu a tuhosť pri zatáčaní. Vonkajšia zóna pneumatiky poskytuje trakciu na mokrom povrchu.

Continental Conti4x4WinterContact je vybavená širokými obvodovými drážkami. Voda alebo topiaci sneh sú vypúšťané mimo pneumatiku, ktorá pomáha udržať kontrolu nad vozidlom aj vo veľmi náročných podmienkach. Ponúkajú ochranu proti aquaplaningu, snowplaningu a prešmykovaniu na snehu. Gumová zmes používaná pri výrobe pneumatiky predlžuje životnosť pneumatiky, takže ich môžete použiť na dlhú dobu. Behúň je odolný voči opotrebovaniu a chráni pneumatiku proti mechanickému poškodeniu. Pohodliu prispieva aj skutočnosť, že tento model výrazne znižuje hluk. Celá konštrukcia pneumatiky Continental Conti4x4WinterContact zaisťuje stabilnú a pohodlnú jazdu.

Dobrá cena a vynikajúci výkon sú len niektoré výhody tejto pneumatiky Continental Conti4x4WinterContact. Ak sa rozhodnete pre túto pneumatiku, môžete očakávať vynikajúcu priľnavosť a jedinečný zážitok. Tiež poskytuje vynikajúci brzdný výkon na snehu, maximálnu adhéziu a vysokú smerovú stabilitu.

V teste „ADAC Motorwelt“ (11/2002) bola pneumatika Continental Conti4x4WinterContact považovaná za obzvlášť odporúčanú a v teste „ Auto Bild Alles Allrad“ (11/2005) bola hodnotená ako príkladná.

Continental 4x4 WinterContact recenzia

Celkové hodnotenie: 4,3 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 16 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 111130 4,3
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 111120 4,2
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 111140 4,4
 • Terénne vlastnosti: Správanie pneumatiky počas jazdy v teréne 11110 4,0

16 osôb ohodnotilo

 • 5 5 osôb
 • 4 11 osôb
 • 3 0 osôb
 • 2 0 osôb
 • 1 0 osôb

100% užívateľov odporúča túto pneumatiku

100%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3419 dni. V tom čase sme získali 16 názorov.
Naši klienti spolu prešli 139000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: jazda na snehu a ľade.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK Používateľ: globtrowerzysta
  Hodnotenie: 4,8 111180

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Hoci zimné podmienky netrvali dlho aj tak sa pneumatiky osvedčili. Moje QQ má pohon na jednu nápravu ale vďaka systemu kontroli trakcie a tým pneumatikám nemám problemy s jazdou po snehu a ľade do kopca. Mám také miesto (podjazd pod školu) kde musím denne výjsť ale s Continental 4x4 WinterContact som nemal nikdy problem a dodam, že to vôbec nie je ľahké, pretože tam neodhrňajú sneh a cesta je úzka aj celkovo je tam ťažko s pakrovaním a pod. Auto prekonáva všetky prekážky ako horolezec s mackami na nohách :) Skvelá trakcia :)
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Lu75
  Hodnotenie: 4,1 111110

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Continental 4x4 WinterContact je veľmi dobrá zimná pneumatika. Jeden z najlepších model, aké som kedy mal. Je to veľmi tichá pneumatika, takže jazdný komfort je naozaj vysoký. Veľmi dobrý jazdné schopnosti a perfektná priľnavosť takmer na každom povrchu. Tieto pneumatiky sú úžasné na snehu aj snehovej brečke. Fantastické brzdenie - vodič sa môže cítiť bezpečne - bez šmyku na ľade. Na týchto zimných pneumatikách som nikdy nemal žiadne neočakávané situácie na ceste. Plne odporučiť tieto pneumatiky pre všetkých užívateľov.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Gino
  Hodnotenie: 4,1 111110

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Continental 4x4 WinterContact sú veľmi dobré zimné pneumatiky. Veľmi dobrý výkon na všetkých druhoch povrchov. Obzvlášť na snehu, blate a kašovitom snehu. Tiež dokonalé brzdenie na mokrom povrchu. Perfektné jazdné-schopnosti a vysoký komfort. Jazdím veľa a nevšimol som si opotrebenia behúňa. Plne odporučam tieto pneumatiky pre všetkých používateľov. Jedná sa o perfektné pneumatiky na zimu. Cena nie je príliš vysoká ako u najnovších pneumatiky značky.
 • Recenzia mimo SK Používateľ: jetson
  Hodnotenie: 3,6 111600

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  1 Osoba 0 Osôb

  Continental 4x4 WinterContact sú veľmi spoľahlivé a pevné pneumatiky. Správajú sa úplne super v celú zimu, v každom počasí. Veľká priľnavosť na snehu, ľade a roztopenom snehu. Veľmi dobrá pre úzke vidiecke cesty. Nemal som žiadne problémy s jazdou na nich. Opotrebenie behúňa nie je príliš veľké, takže môžem jazdiť na týchto Continentaloch aj v najbližších dvoch sezónach. Veľmi dobré brzdenia. Plne odporučam
 • Recenzia mimo SK Používateľ: Tomek
  Hodnotenie: 4,1 111110

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno Nie

  0 Osôb 0 Osôb

  Continental 4x4 WinterContact má veľmi vysoké parametre. Skontroloval som si recenzie, predtým než som ich kúpil vlani v zime. A priznám sa, že väčšina z týchto dobrých slov o tejto pneumatiké sú pravdou. Tento Continental je skvelý na každom povrchu - mokrý alebo suchý, blato alebo asfalt. Jedinou nevýhodou tejto pneumatiky je že je trochu moc hlučná, keď idete po suchom asfalte.

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Continental 4x4 WinterContact

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
215/60 R17 96 H 132 Kúpiť
235/65 R17 104 H 144 Kúpiť
235/65 R17 104 H 140 Kúpiť
215/60 R17 96 H 116 Kúpiť
235/55 R17 99 H 131 Kúpiť
255/55 R18 105 H 153 Kúpiť
265/60 R18 110 H 185 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Certifikát

Sme certifikovaný predajca pneumatík Continental.